מכתב בבקבוק.

זהר nj

New member
מכתב בבקבוק.../images/Emo23.gif

I know when to pull you closer And I know when to let you loose Air Supply בין כל אלפי העצים המדהימים ביופי השלכת שלהם ..בתוך רעש העלים האינסופיים במדינת השלכת היפה בעולם כך אומרים .. אני כותב לכם שם אלו שעדיין לא שכחו מאיפה הם באו ולאן הם הולכים. אתם שנמצאים בין ים למדבר שמעברו מתלהם מטורף אירני שמאים לחסל אתכם -אותי--בתוך שאון המסוקים הממהרים אלי קרב ..בין כאב ארוך ומתמשך לשמחת חיים קצרה וחטופה של חתונה או מסיבה כך ללא סיבה --קוראים אותי ואולי אולי שואלים איתי את אותה שאלה " איפה השארנו את אשר אבד לנו?" אני חושב שאני יודע . לעזאזל! אני חושב שאני יודע . אני בפרוש יודע איה אותה פיסת אדמה נאיבית צודקת וחכמה נטולת נאומים של אלי קרב..נטולת מצעדי אנשים שזהותם אבדה עליהם במקצת ..נטולת ילדים מתים בבית חנון ובתל אביב ..נטולת יוהרה..בטחון מופרז..שחיתות. אני יודע היכן נמצאת הארץ הזו שעזבנו אותה כחדר שעוזבים אותה פתאום. היא נמצאת ברחבת הפרידות האלו ביד אליהו ..כל ראשון בבוקר בכפות הידיים הממאנות להפרד של חייל בגדוד 202 בצנחנים לחברה שלו שלומדת לבגרויות ויחד איתו היא גלתה את האהבה ... הארץ הזו נמצאת איפשהו באותה שכונת רכבות נטולת כל הדר ..עם חניה ..ומקלט מבוטן שצבוע והזמן הקהה את צבעיו.. היא נמצאת בבתים הפשוטים של אנשי השכונות שעדיין לא מפסיקים לעבוד כדאי לחיות ..שעדיין לא שכחו מה זאת אהבת אחים..נצח ישראל..ואהבת לרעך... הארץ הזו נמצאת בחדר קטן בתוך קמפוס של סטודנט שנולד בירוחם דימונה קריית גת ..ונלחם בעבודות ליליות כדאי לתת לעצמו צאנס לעתיד טוב יותר ... הארץ הזו נמצאת באותן מתי מעט מושבים ..עם אנשי עבודה שעדיין מעבדים את השדות ולא מיבשים פרדסים לצרכי נדלן ...היא נמצאת באנשים הנהדרים שמפגינים למען חולי סרטן שהמדינה פשוט החליטה להפסיק את חייהם.. היא נמצאת בנפשה של מורה שמשתכרת כל כך מעט וצריכה לתת כל כך הרבה ..היא נמצאת בעיקר בזכרון ..בלב . באותו ספר שעם השנים מצהיב בדפיו..על אותן סיפורי גבורה של אנשים שחרפו את נפשם במלחמות ובסתם ימי חולין. ישנו מקום אחד שהארץ הזו נפגשת לי בזכרון ובילדות ובאהבה כאחד. היא נפגשת לי עם הנשמה האהבה הרוח הילדות הזכרונות בכמה דקות תמימות של ערב שרבי במושב ההוא. אותו צריף ירוק מדופן קרטוני ביצים ...במסיבה של יום שישי ..באור האדום כחול ..שליטף אותנו. בזכרון שלי אנחנו רוקדים את אותו סלואו ..והמלחמות ..ושאון המולת המנצחים ..נמוגים ..לצלילי המנינה היפה והנושנה שמלווה את הנגיעה שלנו ואט ואט הזהות שלי חומקת ממני כשאת נמרחת על הכתף שלי ויודעת שעכשיו זה קייץ ובסופו של דבר אצטרך ללבוש מדים ואשרת הרבה שנים בצבא..ושם באותו צבא ..אני אחזור להיות ילד כי הייתי חייב . ואחר כך אני אשתחרר ..ואבקש ממך להתחתן איתי ואבטיח לך שאקדיש לך את חיי ויולדו לנו ילדים ..והם יהיו יפים..ואחר כך ירצחו לנו את ראש הממשלה ..ונצא מהשטחים ..ונחזור אילהם..והגשמים יבכו את מחיר השכול וכאב המלחמות ..ואחריהם אנו נעלה על מטוס ונגיע לארץ חדשה ..והשנים יעברו ..ואותה ארץ מלאת אגמים של דמעות תשאר לי בעיקר בזכרון. ו אני זוכר שבאותו ערב את רקדת איתי וחיבקת לי את העורף ..ושרטת אותו קלות כדאי להשאיר לי סימנים של אהבה ..אולי השארת לי שם סימן שיאמר לי היכן להתחיל כדאי למצוא את אשר אבד לנו . שבת שלום לכולן ולכולם.

זהר nj

New member
כתבתי את זה ../images/Emo23.gif

כמתוך הרגל של כתיבת מכתבים שיצאו ממני לא מעט בשנים האחרונות. אז.. קודם כל מאוד נעים לי להיות כאן בפורום הזה .החלטתי להיות כאן כי אני חושב שכאן ובעוד כמה פורומים ממש מעטים אפשר למצוא אמת על הארץ הזו. אני כותב בדרך כלל בפורום אחר בתפוז ..שונה לגמרי ..וזו הפעם הראשונה מאז שאני זוכר את עצמי שכתבתי משהו בפורום אחר. למה בחרתי דווקא כאן? כי אני חושב שאני מאוד מזדהה עם מאבקכם הנכון. במאבק שלכם למען יקירכם אתם נלחמים גם את נמלחמה שלי של כולנו. אתם נלחמים את אותה מלחמה שאנו חייבים כולם להלחם ..ולנצח בה .נמטרה שלכם היא השבת השפיות הצדק לחברה ששכחה מאיין היא באה ולאן היא הולכת אני אזרח ישראלי .בן 41 .מתגורר מזה כ 6 שנים בארהב.מגדיר את עצמי כפטריוט..וחי כאן למרות אהבתי לארץ. אני אשמח לעזור בכל דבר שרק אוכל.מי שרוצה יכול להשיג אותי דרך תיבת המסרים. בעיני אתם האנשים הכי מיוחדים כאן בפורומים..כי אתם כאן מתוך הכרח ..ומתוך צורך לתיקון את שנעשה. אני מבקש באם תקבלו אותי לפורום שלכם.אני מבטיח להתמיד. מכאן NJ הרחוקה אני שולח לכם ברכת החלמה מהירה והלוואי הלוואי ויקירכם יקומו ממיטת חולים. היו ברוכים זהר ארהב NEW JERSEY

למעלה