מכתב אהבה

*Trinity*

New member
מכתב אהבה

איזו הרגשה בין הרגליים התיישבתי מעליו ומיד הרגשתי שהוא מתרגש בדיוק כמוני נגעתי בו ברוך והוא רעד הרגשתי את הרעידות בכל גופי עד אותו רגע, לא חשבתי שזה יכל להיות כל כך מרגש כן, חוויתי תחושות דומות עם אחרים אבל זה היה חדש לי ההתרגשות מלאה את גופי בצמרמורת מחשבות לא טהורות מלאו את ראשי חשבתי לקחת אותו ביד וללכת משם לברוח אל הלא נודע שנינו ביחד רק הוא ואני לבלות את הלילה ביחד לאור ירח לרעוד ביחד אל תוך הזריחה. הסתכלתי למטה, אל בין רגלי וראיתי את גופו החסון המתאים בדיוק לקימורי גופי היינו כאחד אבל אז, שמתי לב שאנחנו לא לבד מישהו רואה אותנו חשבתי לעצור, לקום ולברוח להעלם אל תוך חשכת הלילה אבל ראיתי שיש הסכמה בעיניו של הבוחן כאילו אומר לי, זה בסדר אהובתי אני לא כובל אותך אלי את חופשייה לצעוד בדרכך אני אהיה כאן בשבילך כשתחזרי את תראי, הוא לא יספק אותך כפי שאני הרעידות שלו הן דבר חולף הרעידות שלי הן בשבילך קמתי ממקומי פניתי אל אהובי כיסיתי אותו בשמיכה ונישקתי אותו באהבה היום לא אעזוב אותך אהובי היום אשאר כאן כפי שאתה נשאר בשבילי אבל יום יבוא ואקום ואלך יום יבוא וגופך לא יספק אותי יותר יום יבוא ואצא ואחפש לי אחר גדול יותר חזק יותר לעולם לא אשכח אותך אהובי תישאר תמיד קרוב ללבי מוקדש לוורום החתיך, באהבה ברכות חמות לבילבי על פתיחת הפורום החדש!

למעלה