מכתביה

artagel

New member
מכתביה

חברה אינני נגר ותמיד רציתי לבנות לעצמי את הרהיט המצורף לפי מידותי ולא על פי הנימצא בחנויות נכון בניתי דומה לו אך איני מרוצה .וכעת איך ניגשים לזה? במידה ואצטרך להגיע אל מי מכם המומחים אעשה זאת ברצון.

yulevi

New member
ברכות לשינוי../images/Emo8.gif

קודם כל קבל ברכה ממני למה שהפורום גורם לך ,הגרוי ליצור ולנגר חוץ מחריטה,בשלבים ראשונים תתכנן לך סקיצה עם מידות ,תחשוב לכוון של סוג העץ,סוגי מחברים כי בוודאי לא תרצה להשתמש ברהיט כזה עם ברגים[זה מידע אישי למה אתה שואף ברמת הביצוע] בנושא מחברים נקבל כוון ורעיונות לביצוע מחברים עם עץ מלא בכלים ידניים במפגש אצל נתן,מיואב ונתן

Ron 99

New member
סוף סוף התחלת עם דברים רציניים!

דוד: אני הייתי מתחיל עם פרוייקטים יותר קטנים: בשולחן הזה יש לך את כול המרכיבים של הנגרות כולל פנלים ומחברים שונים. המכסה העליון המתגלגל הוא אתגר מפני עצמו: כולל חריצים מיוחדים בין החלקים שלא לדבר על המסילות. מגירות שוב זה עיניין של ניסיון וטכניקה. אולי תתחיל עם שולחן יותר פשוט? בכול מיקרה, אשמח להזמין אותך לקפה ולדבר על זה.

artagel

New member
דברים רציניים!

רון ראה תגובתי למטה בכל אופן הודה גם לך וניהיה בקשר ,קפה כבר הירווחתי.

artagel

New member
דברים רציניים

רון ראה תגובתי לאלכס ובכל אופן תודה גם לך על היענותך לעזור אקבל אותה ברצון אהיה איתך בקשר .

milch

New member
כהתחלה

התחל לפאנח את התוכנית המצורפת (חינמית ויש עוד הרבה בתשלום). אני נאלץ להצטרף לדעת הרוב שכהתחלה זה לא פרוייקט מתאים. אשמח לעזור למרות זאת.

milch

New member
עוד אחד...

לחץ על האותיות בסוגריים ותקבל פירוט מלא של החלקים/מכלולים.

artagel

New member
האותיות בסוגריים

אלכס אתה גדול חכה עוד לא שיחררתי אותך.........

artagel

New member
כהתחלה אומר והודה לאלכס

נכון כי עבודה זו ניראית קשה אך מאתגרת ואם יש בה את כל התהליכים הנהוגים במקצוע אולי עדיף כך כי אז אהיה חשוף לכולם ולא אחד אחד דבר שעשוי להיות משעמם.בואו ננסה. שלב ראשון להבין את השרטוט אפשר לומר ש 90 אחוז מובן ,אעדכן אתכם בהמשך ........ גם לימוד שחיה נהוג לומר קפוץ למים זה יבוא.......

osutton

New member
הפרוייקט קשה אך לדעתי שווה את המאמץ

גם אם זה פרוייקט ראשון , עם סבלנות, זמן, ורצון (הכשרון כבר קיים) אתה יכול לבצע לדעתי. רק מספר נקודות שאתה צריך להתכוננן אליהם: 1- זה לא יהיה זול - עץ טוב יעלה לא מעט ( לא הייתי הולך על עץ פשוט עם רהיט כזה איכותי), כך בחשבון שהרבה כלים ירכשו על ידך תוך כדי הפרוייקט (זה טבע הדברים). 2- הרבה שבירת ראש והתייעצויות - אך זה מהותו של התחביב. אחרי סיום פרוייקט כזה, כמעט כל פרוייקט אפשרי. בכל אופן תמיכה ועזרה שלי ושל כל חברי הפורום כבר יש לך, אז לעבודה. עוד קפה הרווחת אצליו גם עצות אם צריך... בהצלחה ומחכים לתמונות...

Javali

New member
בחירה שלך

אבל - זה פרוייקט מורכב. מאוד מורכב. זה דורש טכניקות שדורשות נסיון בשביל לבצע נכון. כל טעות בביצוע הטכניקות תעלה לך בחומר. לפעמים בהרבה חומר. וזה הוצאה גדולה. יש סיכוי טוב שמתוך חוסר ניסיון ייקח לך זמן אפילו להבין מה הטעות ומאיפה היא נובעת. התוכניות שניתנו לך לא כוללות את כל הפרטים, והשלמת הפרטים האלו דורשת נסיון. אני מאוד מאוד ממליץ לך לבנות כמה פרוייקטים יותר קטנים כהכנה לפרוייקט הזה. הייתי מתחיל בארגז או בארונית מבוססיםframe & panel, ממשיך עם שולחן סלון, עושה שתיים או שלוש מגירות ואז ניגש לפרוייקט הזה. אחרת זה כמו לימוד שחיה בקפיצה למים - ממצוק של 20 מטר בלילה חשוך ולתוך ים סוער. בהצלחה

zvika f

New member
עלה והצלח../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

כשיהודה,אלכס,רון ועופר מאחוריך אי אפשר להיכשל!!!!!!!!!!!!!! ואל תיתן לכל מיני .......... לרפות את ידיך. את שאריות העץ תמיד תוכל להדביק ולחרוט

artagel

New member
חברה בשלב זה

תודה לכולם ורואה אני כי כולם מברכים חיובית וזה כבר טוב ומחזק ובקשר לים סוער ועוד איזה סוער וגם חשוך גם שם הייתי.

Ron 99

New member
תשמע בקול של מי שבנה כבר ...

ג'בלי כותב דברים נכונים: שגיאה בשלב כול שהוא עלולה להתגלות רק מאוחר יותר. כפי שאמרתי, ישלך כאן את כול הטכניקות של הנגרות הקלסית וכול אחת מהן דורשת ניסיון ותירגול רב לפני שמצליחים להוציא תוצרת סבירה. אבל, אם בכול זאת תחליט ללכת על זה, אשמח לעזור לך.

artagel

New member
מי שבנה כבר

רון אני מקבל כל מילה שלכם ברצינות מרובה ואני לא סופרמן שאצליח במכה ראשונה

artagel

New member
אני שומע

אבל עכשיו צריך לגשת לעבודה ובשלב זה התחלתי לקרוא את השרטוט כאשר יהיו שאלות ויהיו אדווח.

yulevi

New member
כמי שהספיק להכיר

את העקשנות של דוד,נראה לי שלא ירחק היום והוא יקפוץ למים העמוקים[צוללן מקצועי
] והעקשנות בולטת היום במיוחד עם הפרס שבנה כבר חודשים הוא שואל ומתעניין שלחתי לו מספר רעיונות והיום ראינו לדעתי את הרעיון המבריק בפרקטיות של הפרס שנבנה

Javali

New member
בהצלחה

ואני אשמח לראות תמונות מהתקדמות הפרוייקט

למעלה