מכשיר לקבל פקס ללא נייר

מכשיר לקבל פקס ללא נייר

שלום. אני מחפש מידע או לחילופין מעוניין לבנות לבד מכשיר שיקבל פקסים בלי להדפיס אותם, ויתן לי דרך המחשב אפשרות להציג אותם. כך אוכל להדפיס רק את הפקסים הרצויים לי ולסנן ספאם. אני יודע שישנם מכשירי פקס יקרים שמאפשרים לקבל פקסים בלי להדפיס אבל אני מחפש מכשיר זול! (עד 100 דולר.) כרגע, יש לי מחשב ישן שעובד 24/7 ומריץ WinFax. הפתרון שאני מחפש הוא קופסה דמויית נתב/מודם ADSL (שאולי מריצה לינוקס) עם חיבור רשת או USB שעובדת עצמאית 24/7, אינה דורשת שהמחשב אליה היא מחוברת יעבוד כל הזמן, שקטה, צורכת חשמל מינימלי ועונה לקו הטלפון שאליו נשלחים הפקסים. מידי פעם אני אמור להתחבר אליה ו"לשאוב" את הפקסים למחשב. ישנן המון "קופסאות" כאלו שיכולות גם להריץ לינוקס אבל הן יקרות יותר מ-100 דולר. לפעמים הרבה יותר! ישנו גם הנתב wrt54g של לינקסיס שמאפשר עדכון מערכת ההפעלה שלו אבל הבעיה היא שאין לו מודם או אפילו יציאת USB או serial לחיבור מודם חיצוני. אז איזה רעיונות יש לכם להציע לי? (הבהרה: אני אדם עם הרבה נסיון בתחום התוכנה והחומרה ולכן אפשר לענות לי במונחים מקצועיים.)

עזוב לבנות, יש לך זמן לזה ../images/Emo35.gif

פקסים מדברים סטאנדארטים. רוצה לבנות
, תשתמש באחד הבקרים של PIC או אפילו ב8051 של INTEL, תמצא את הסטאנדרט של שליחה בין הפקסים. אני היתי משתמש בשירות של פקס לאי-מייל. נראה שלי שם של החברה FAXHOZER. הם נותנים לך מספר והפקסים הולכים לאי-מייל. נראה לי זה עולה 40 ש"ח לחודש... סינון זבל תוכל לממש ע"י OUTLOOK..

למעלה