מכשיר להדפסה על צ'קים

מכשיר להדפסה על צ'קים

במוסדות ובתי עסק שונים יש מכשיר כזה להדפסה על צ'קים כך שכשהלקוח רוצה לשלם, העסק מדפיס את כל הפרטים והלקוח רק חותם.
תהיתי האם יש גם מכשיר ביתי כזה שאפשר להדפיס עליו את פרטי הצ'ק ואז רק לחתום? התהייה עלתה לי עכשיו כשאני מחדשת חוזה שכירות וחשבתי על כך בעודי כותבת 12 צ'קים, אם היה מכשיר כזה זה היה יכול ממש להקל.
מישהו יודע על זה?

trilliane

Well-known member
מנהל
לא מכירה, אבל לא חייבית 12 המחאות או בכלל...

א. בדירה קודמת בעל הדירה ביקש המחאה לכל שלושה חודשים, כך שכתבתי רק ארבע מראש לכל השנה. אם הסכום קצת גבוה, אפשר לכל חודשיים.
&nbsp
ב. בדירה הנוכחית הפקדנו בכל חודש את ההמחאה ישירות לחשבון של בעל הדירה עד שבסופו של דבר עברנו להעברה בנקאית. הרבה יותר פשוט, קל ונוח.
&nbsp
ג. גם אם שום דבר מזה לא רלוונטי, עדיין נראה לי מיותר להשקיע כסף במכשיר מיוחד שתזדקקי לו פעם בשנה לכל היותר... רק כדי לא לכתוב 12 המחאות ביד? נכון, הפעולה קצת מעיקה וגוזלת כמה דקות, אבל האם היא באמת כזאת טרחה נוראית שאת מוכנה להשקיע כסף רק כדי להימנע ממנה?

לא טרחה "נוראית" אבל סתם תהיתי

מעבר לזה שקשה לדעת כמה צריך לעלות מכשיר שלא בטוח שקיים בכלל..
בכל אופן לכתוב 12 צ'קים כמובן שזה עדיף על שתי האופציות האחרות, אבל כאמור סתם תהיתי בקשר לזה תוך כדי כתיבת הצ'קים כי זה קצת מזכיר לי את העונשים של בית ספר של לכתוב 200 פעם...

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא צריך להיות "מכשיר", פשוט מדפסת מתאימה

ומן הסתם לעסק שמדפיס סוג מסוים של מסמכים בכמויות גדולות משתלם לקנות מדפסת ייעודית / לתכנת מדפסת בהתאם לצרכיו.

למעלה