מכשיר הקלטה

ShexMan

New member
מכשיר הקלטה

אני מחפש מכשיר בעל איכות הקלטה גבוהה ובתקציב מוגבל (לא יותר מ - 400 ש"ח). הכוונה למכשיר קטן ונייד (מיועד להקלטת שיעורי פיתוח קול). למישהו יש המלצות? לכל הנגני MP3 שראיתי ההקלטה היא באיכות 64 KBPS, שלפי מה שהבנתי בנתיים לא איכותי בכלל. תודה, ShexMan

byrdparis

New member
שלום

ראשית אני לא מאמין שבמחיר הזה (בארץ) תוכל למצוא משהו "איכותי " אני יכול אולי להציע על מיני דיסק ביד שניה ורכישה של מיקרופון המיועד להקלטות אלה ...אולי זה יעשה עבודה טובה יותר ?! ... צריך לנסות . בכל מקרה למה אתה צריך \צריכה הקלטה איכותית יותר מ 64 ? סך הכל את\ה צריך להתאמן על פי המודלים , הסולמות , והתווים ששרתם בשיעור ..אפשר לעשות זאת גם אם ההקלטה לא סופר אודיופילית. .. בכל מקרה בהצלחה .

ShexMan

New member
היי ותודה על התגובה

לגבי המחיר - הכוונה היא לאו דווקא לקנות דרך הארץ. נתקלתי במספר אתרים בינ"ל שבהם המחירים הרבה יותר זולים ותואמים את התקציב. לגבי איכות ההקלטה - בשיעורי פיתוח קול צריכים לשים לב לדקויות מאוד קטנות בטכניקה כדי שיהיה ניתן אח"כ לתרגל ולהתאמן כראוי, דקויות שבהקלטה רגילה ולא איכותית במיוחד לא ניתן לשמוע. תווים זה לא תמיד מספיק... מה דעתכם על זה: http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=472889

byrdparis

New member
חוזר על עצתי

לגבי המיני דיסק ... ואני חושב שב 64 תכלי לשמוע את הנויואנסים המדוקדקים שהיו בשיעור ללא בעיה מיוחדת עבור האימון בבית . בהצלחה

knappertsbusch

New member
אביעד, אתה חייב להאמין לי

שבפיתוח קול זה שונה, מאוד. אילו היה קיים תיאורטית 128, סבבה, אבל האיכות שמתקבלת בנגנים האלה (זה כנראה קצת פחות מ-64, באופן מעשי) פשוט not good enough.

dani666

New member
stormblue דוחס הקלטה גם ב 192

יחד עם זאת, לא מאמין שתמצא אותו בארץ יותר. וגם בחו'ל הוא נדיר. בעיקרון - צריך לעמוד בתקציב שלך

עמיתR

New member
../images/Emo45.gif

זה לא רק ה64KBPS, זה גם 4 BIT.מיני דיסק יד שניה נראה כאופציה היחידה שתיכנס לתקציב.

yoeljacobsen

New member
כמה רעיונות

1. מיני דיסק - המחיר זול מאוד היום כי זה פורמט בגסיסה, אבל זה עדיין פתרון נח להקלטות 2. Creative Jukebox 3 משומש - נגן מעט גדול, ותיק, מבוסס דיסק קשיח בגודל 2.5 אינטש. מקליט באיכות מעולה ב-WAV או ב- mp3. בשני המכשירים הנ"ל מומלץ להשתמש ב-Mic Preamp פשוט ומיקרופון חצי נורמלי ולא להסתמך על יכולות ההגברה הפנימיות של המכשיר. זה לא סיפור יקר. 3. אם אתה יכול לרכוש בחו"ל: http://www.zzounds.com/item--KORD4 זה אומנם יקר פי שניים וחצי, אבל אמין יותר (מקליט על זכרון) מאפשר עריכה וכולל מגבר מיקרופון מובנה 4. לפעמים יש דברים בסגנון הזה בלוח של אקט מוסיקאלי בקטגוריית מכשירי הקלטה: http://www.act.co.il/classifieds/classified.php?catid=4&subcatid=6 יואל

knappertsbusch

New member
היום, אני לא מסכים עם BYRDPARIS.

זו כבר הופכת להיות מגמה!
האיכות של מקליטי ה-64KBPS האלה לא מספיקה לניואנסים, שמעתי ונחרדתי. להקלטות מזדמנות כן (כשצץ רעיון), פיתוח קול - נייט. נתקלתי באותה בעיה, אין משהו נורמלי במחיר הזה, ולכן אני נאלץ לסחוב את המחשב הנייד לשיעורי פיתוח קול. עובד, אבל קצת מביך. מסיבה לא ברורה דיין לא הומצא עדיין מכשיר זול מאוד שמסוגל להקליט באיכות טובה, ונשאר רק מיני דיסק, שלצרכים האלה הוא מתאים ככפפה ליד.

byrdparis

New member
לפחות על המיני דיסק

הסכמנו ... שברתי את המגמתיות !! הסוף .

בן י

New member
יש עוד פורמט בעייתי שמקליט באיכות

מצויינת. DAT- Digital Audio Tape שווה למצוא אחד כזה יד שניה.

בנגן שלי היה באג מגניב

עם הקושחה המקורית שהוא הגיע איתה, הוא היה מקליט 16bit/48Khz בפורמט wav. הבעיה היתה שהוא היה מקליט ב PITCH גבוה של איזה טון וחצי בערך
לאחרונה הם שחררו גרסה חדשה שמקליטה 16bit/16Khz ופתרו את בעיית ה Pitch. עדיין קיימת בעיה שבזמן שהמסך דולק יש רעש רקע לא נעים בעליל. אני מצרף לך שני קבצים שהומרו ל 96 קב"ש. בשביל להאזין להם עליך לשנות את הסיומת מ - TXT ל - MP3. זה הנגן. ><>

למעלה