מכשירי שמיעה וגשם

Rוניקו

New member
מכשירי שמיעה וגשם

שלום לכם, לא מצאתי תשובה בשאלות נוספות ואין לי ידע בנושא ולכן אני פונה להמלצתכם... אני אמא לילדה בת שנה וחמישה חודשים אשר מרכיבה מכשירי שמיעה. מה דינם של מכשירי השמיעה והגשם?... אני יודעת כי צריך להזהר ממים אך כיצד להגן עליהם בגשם? תודה ראש!

Yukita

Active member
מנהל
גשם גשם גשם

שלום לאמא לילדונת, אני כבר קצת יותר משלושה עשורים (איי!) עם מכשירי שמיעה, והאמת היא שאני בקושי משגיחה עליהם ובכל זאת הם ממשיכים לתפקד ולא קורה להם כלום. בימיי בבית הספר כבר קרה שהייתי בטיולים שירד עלינו גשם שוטף ללא כובע וללא מטריה, ובכל זאת לא קרה למכשירים שלי כלום. נכון שבעקרון מדובר במכשיר אלקטרוני (יקר) ולכן לא אמורים לתת להם להרטב, אבל בסך הכל הדברים הרגילים שאנשים עושים כדי לא להרטב - כובע, מטרייה, מחסה של אוטובוס - מספיקים. ודאי שאין צורך להגביל מדי את הילדה שלך וגם לא לנהוג כדין מאה שערים (אני יודעת שיש חרדים שמכסים את הקפוטה היקרה בשקית ניילון, אבל לא הייתי סולחת לאמא שלי לו היה עולה בדעתה ליישם את הרעיון עליי בהקשר של מכשירי השמיעה). בקיצור - אין צורך להלחץ בתנאים רגילים. ממילא אין בכוונתך לתת לבתך הקטנה פשוט לעמוד בגשם, לא? אין צורך בשום אמצעי זהירות נוסף. שנה טובה!

צלף

New member
איזה מין ילדה זאת - עירניקית או כפרית ../images/Emo35.gif

האם זאת ילדה כפרית שרצה לכול שלולית ולכול מבול של גשם - או ילדה עירונית שצורחת אימא לה רטוב כול פעם שיורדת טיפה

Rוניקו

New member
אמנם עירניקית אך...

לפי ההגדרות שלך מתנהגת כמו כפרית... תודה רבה על כל התגובות, נראה שהיא תלמד לרוץ בגשם בדיוק כמו כל אחד מאיתנו... חג שמח ושנה טובה!

bni7

New member
לאמא הדאגנית....

כיום יותר ויותר יש מודעות לבעיית רטיבות החודרת למכשירי שמיעה שעלותם לא תסולא בפז. רוב המכשירי שמיעה פותחו מכשירי שמיעה שתעמוד בפני רטיבות(גשם,שערות רטובות וכו'). אך כמובן לא תתאים לבריכה ..... כפי שהציעה כאן אחת הגולשות,שאין ממה לחשוש,הרי ילדתך לא תעמוד בגשם,את לוקחת אותה ומחזירה. מה שכן מומלץ,במידה ומכשיר נרטב,תוכלי להוציא את מכשיר,ולהניח לו להתייבש באמצעים שונים. אם בכל זאת חוששת ומעוניינת לשמור על מכשיר,ישנו מוצר חדש,שהינו מגן על מכשירי שמיעה,אותה ניתן למצוא בקבוצת חן. בברכת שנה טובה בן ציון חן

למעלה