מכסת דשא (קטן)

מכסת דשא (קטן)

שלום לכם ! פתאום מצאתי את עצמי מתעניינת בגינון. עברתי לגור בבית עם פוטנציאל גינון - יש פה גינה מאוד מוזנחת. יש פה גם דשא - קטן, גדלו כ-40 מ"ר, שזקוק לכיסוח דחוף. התחלתי לקרוא על מכסחות - חשכו עיניי. כל כך הרבה דגמים ואפשרויות ! חשמליות, בנזין, כוח סוס, ואט, מיכל איסוף....התבלבלתי. מה אני צריכה לדשה קטן בגודל 40 מ"ר, ובאיזה טווח מחירים זה אמור להיות ? איפה כדאי לקנות באיזור באר-שבע ודרומה ? תודה, נטשה

zoomarch

New member
לא מכיר את באר שבע אבל בכללי

כח עסק לחומרי בניין מחזיק כלי גינון. גם הום-סנטר, אייס וכיוב'. ל 40 מ"ר תספיק לך חשמלית קטנה, רוחב סכינים לא יותר מ 30 סמ, יעלה לא יותר מ 300 גג 400 שח עם מיכל איסוף. בהצלחה

bel011

New member
תסתכלי במילון המונחים, בערך "מכסחת"

יש שם פירמות מומלצות

מכסחת דשא חשמלית - המלצות ?

קראתי בעיון את כל החומר הרב והמגוון שמצאתי ב"מילון המונחים" על מכסחות הדשא והשכלתי המון. בכל זאת - לא מצאתי המלצות על יצרן של מכסות חשמליות (ראיתי של מכסחת בנזין: בריגס-נ-סטרטון, האם גם בחשמליות הם הכי טובים ?). האם יש למישהו המלצה על יצרן ספציפי ? או אזהרה נגד יצרן מסויים ? אני יודעת שמדובר במוצר סה"כ לא יקר כל כך, אבל עדיין... לא בא לי להתקע עם משהו באיכות נמוכה שלא יעשה את העבודה. אלה הם שמות היצרנים המובילים כפי שעלו בזאפ: יונדאי, בריגס-נ-סטרטון, גרדנה, טורנדו, דלטה. על מה כדאי ללכת ? על מה אסור ללכת ? כל דעה תתגבל בברכה, נטשה

YOYODIDU

New member
בריגס-נ-סטרטון .מס 1 בממונעות

כלומר מנוע בנזין. אמינות אין סופית בחשמליות הייתי הולך על BOSCH 1000-1200W לדברייך יש לך 40 מ"ר עדיף חשמלית

dornat

New member
תסתכלי באתר זאפ

יש שם השוואת מחירים ואיכויות וחנויות שונות. אני תמיד נרתעת לקנות מאייס והום סנטר כי הם יקרים.

אני דווקא קצת חוששת לקנות

באינטרנט משהו כמו מכסחת דשא... אפילו שאת רוב הציוד למחשב אני קונה בדרך זו, וזה יופי, אבל נראה לי במכסחות דשא -עדיף ללכת לחנות. את צודקת לגבי אייס והום סנטר - מעצבן לקנות אצל באלה. אמצא לי משהו אחר.

dornat

New member
התכוונתי רק להשוות משם מחירים

הם רושמים את שמות בתי החנויות עם המחירים של כל אחד ואיזה סוג...

danielia1

New member
ויש גם רובוטיות כחול לבן.

יש גדולה עם 3 להבים ובקרוב יותר קטנה עם להב 1.....

למעלה