מכמה ימים אדומים הפורום נדם

מצב
הנושא נעול.

yk3823

New member

תנועת התגובות דלילה השאלות על חלופות להשקעה בבורסה התרבו נעלמו הפייטרים התחלנו לעסוק בקטנות אני פותח את הפורום כבר 3- 4 פעמים והמסך שומם , כנראה זה מסמל משהו אפשר גם ללמוד ממצב הפורום על מצב השוק השוק רדום ,מחזורים קטנים ,תנודתיות ,חוסר וודאות , טוב לא יודע למה כתבתי את זה אסיים בזה צריך לחזור לעבודה עוד יום אחד יגלו שהעיסוק העיקרי שלי זה הבורסות בעולם ,ושאני מתקתק כל היום לפורום היקר במקום לשלוח מיילים לכל מיני "נפוחים" חחחחח....

קרלטון

New member
על מה אתה מתלונן ../images/Emo8.gif

תנועת התגובות דלילה השאלות על חלופות להשקעה בבורסה התרבו נעלמו הפייטרים התחלנו לעסוק בקטנות אני פותח את הפורום כבר 3- 4 פעמים והמסך שומם , כנראה זה מסמל משהו אפשר גם ללמוד ממצב הפורום על מצב השוק השוק רדום ,מחזורים קטנים ,תנודתיות ,חוסר וודאות , טוב לא יודע למה כתבתי את זה אסיים בזה צריך לחזור לעבודה עוד יום אחד יגלו שהעיסוק העיקרי שלי זה הבורסות בעולם ,ושאני מתקתק כל היום לפורום היקר במקום לשלוח מיילים לכל מיני "נפוחים" חחחחח....
על מה אתה מתלונן

יש קונים ב-810? יש. יש לך עוד מקום לאופטימיות...

yk3823

New member
תאמין לי קרלטון היקר אני אופטימי לג

על מה אתה מתלונן

יש קונים ב-810? יש. יש לך עוד מקום לאופטימיות...
תאמין לי קרלטון היקר אני אופטימי לג
לגמרי אני עם פוזיציה סגורה עד לפקיעה ,לא מושקע במניות בכלל ממתין בסבלנות ,מחייך ,אוהב את כולם , לא כואב לי הלב , שמח וטוב לב תאמין לי כמות האופטמיות שלי היתה מספיקה לשליש מהפורום לפחות , בכל אופן נחמד לי שיש כאן אנרגיות מתחלפות ומשנות צורות ועכשיו פתאום שקט ועוד יום שקט והמקסימום זה מישהו ששואל על אג"ח זה או אחר או איזה "חכמולוג " שרוצה להשקיע את כספי דודתו מאמריקה באופציות או כיוצא , טוב סתם שיחת חברים כבר יהיה מישהו שיעיר לי על זה אבל לא משנה שתצליח מברך אותך ואת כל חברי הפורום היקרים שתצליחו ויהיה לכם רק טוב

yair24

Member
בוא נחשוב שניה

בוא נחשוב שניה
הריבית עלתה עכשיו מק"מים נותנים תשואה יפה של 5% שנתי. הבורסה כבר מדשדשת משהו כמו 4 חודשים. אני בן אדם עם סבלנות של פיל. לרוב בני האדם אין את הסבלנות שלי רובם רוצים רווחים מהירים ולכן חוטפים הפסדים מהירים וכבדים. אלה שחטפו חזק כבר לא ייכנסו יותר לשוק כי כבר אין להם כסף להיכנס. אלה שחטפו חלש וברחו הולכים למק"מים. מה נשאר לנו להסיק?

קרלטון

New member
ונמשיך לחשוב

בוא נחשוב שניה
הריבית עלתה עכשיו מק"מים נותנים תשואה יפה של 5% שנתי. הבורסה כבר מדשדשת משהו כמו 4 חודשים. אני בן אדם עם סבלנות של פיל. לרוב בני האדם אין את הסבלנות שלי רובם רוצים רווחים מהירים ולכן חוטפים הפסדים מהירים וכבדים. אלה שחטפו חזק כבר לא ייכנסו יותר לשוק כי כבר אין להם כסף להיכנס. אלה שחטפו חלש וברחו הולכים למק"מים. מה נשאר לנו להסיק?
ונמשיך לחשוב
ראית פעם פיל מתחבא מאחורי פרח?

nestorcito

New member
../images/Emo8.gifחברים נסעו לחו"ל

חברים נסעו לחו"ל
עם כל הכסף שעשו בחודש האחרון.

תאמינו לי ממש השאלות טיפשיות

או שנסעו
לתורכיה ולברזיל לחפש אותו?
תאמינו לי ממש השאלות טיפשיות
אנשים נכנסים לפורום ןמצפים שנבזבז את זמננו היקר ללמד אותם איך הבורסה עובדת ועוד שאלות בסיסיות חברים תלכו ללמוד ואח"כ תבואו לכאן כאן זה לא קורס שוק ההון ואת הטוב שעושים איתכם כאן לא מקבלים על זה כסף אז תעשו טובה לכו ללמוד ותשקיעו כאן זה פורום איכותי של אנשי איכות העוזרים ומסיעים אחד לשני בהתקדמות בשוק ההון ולא בלימודי ערב תודה

nestorcito

New member
עוד ירידה של 1.2% והמעוף ב800

עוד ירידה של 1.2% והמעוף ב800

Blahin

New member
צריך לחכות שהסופה בכל העולם תעבור

צריך לחכות שהסופה בכל העולם תעבור

איפה הימים שהיה כאן מריבות על

איזה חוף אני בחוף הכרמל (ממטקק)
תשואות מי עשה יותר ,המלצות על מניות , הגיגים ונפלאות מהנעשה בחשבון העובר ושב כנראה שנשאר רק "העובר" השב כבר לא ישוב הבורסה בגסיסה הלכתי היום לבית כנסת בבוקר אני אומר לכם הנחתי תפילין אחרי כמה שנים לא בגלל ההפסדים הלך הלך מה שמושקע אצלי אני לא צריך לילדים ולא לאישה אבל הרגשתי צורך פנימי תאמינו לי היה מיוחד ממליץ ניקוי ראש התחברות לרוח היה מיוחד

moransulimani

New member
יאללה בואו נריב מי מפסיד יותר

תשואות מי עשה יותר ,המלצות על מניות , הגיגים ונפלאות מהנעשה בחשבון העובר ושב כנראה שנשאר רק "העובר" השב כבר לא ישוב הבורסה בגסיסה הלכתי היום לבית כנסת בבוקר אני אומר לכם הנחתי תפילין אחרי כמה שנים לא בגלל ההפסדים הלך הלך מה שמושקע אצלי אני לא צריך לילדים ולא לאישה אבל הרגשתי צורך פנימי תאמינו לי היה מיוחד ממליץ ניקוי ראש התחברות לרוח היה מיוחד
יאללה בואו נריב מי מפסיד יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה