מכירת שובר לאגד. דחוף.

מצב
הנושא נעול.

יצחק 79

New member
מכירת שובר לאגד. דחוף.

מכירת שובר לאגד. דחוף.
שלוםם לכולם. מקקווה שכאן זה הכתובת.
אני קניתי לפני חודש, מטעם העבודה ששילמה לי,חופשי חודשי מרחובות לראשון בסך 242 ש"ח. כעבור כמה ימים החופשי חודשי נגנב לי וקניתי מכספי חופשי חודש חדש. הייתי עם רב קו עם תמונה, כך שהיה לי ביטוח. וקבלתי מאגד פניות הציבור שובר על סך 242 ש"ח לניצול עד אמצע חודש 12.. הקטע שאין לי מה לעשות עם השובר, אני כמעט ולא נוסע באוטובסים, וקניית החופשי חודשי היתה רק למטרת עבודה , ועכשיו "נתקעתי" עם עוד חופשי חודשי.

אחד מחבריי\חברות הפורום מעונין לקנות ממני את השובר? אולי יש לכם חבר שצריך? אני מצידי ימכור אותו ב220. שזה 22 ש"ח פחות מהמחיר.

אשמח לשרשור תגובות.

אחלה יום..

יצחק 79

New member
...

מכירת שובר לאגד. דחוף.
אני קניתי לפני חודש, מטעם העבודה ששילמה לי,חופשי חודשי מרחובות לראשון בסך 242 ש"ח. כעבור כמה ימים החופשי חודשי נגנב לי וקניתי מכספי חופשי חודש חדש. הייתי עם רב קו עם תמונה, כך שהיה לי ביטוח. וקבלתי מאגד פניות הציבור שובר על סך 242 ש"ח לניצול עד אמצע חודש 12.. הקטע שאין לי מה לעשות עם השובר, אני כמעט ולא נוסע באוטובסים, וקניית החופשי חודשי היתה רק למטרת עבודה , ועכשיו "נתקעתי" עם עוד חופשי חודשי.

אחד מחבריי\חברות הפורום מעונין לקנות ממני את השובר? אולי יש לכם חבר שצריך? אני מצידי ימכור אותו ב220. שזה 22 ש"ח פחות מהמחיר.

אשמח לשרשור תגובות.

אחלה יום..
...
חברהה ישש מישו שמעוניין.??

846

Active member
לא חוקי, פנה ליחסי הציבור של אגד

מכירת שובר לאגד. דחוף.

אשמח לשרשור תגובות.

אחלה יום..
ויחד תמצאו פיתרון לזיכוי.

יצחק 79

New member
המשך..

ויחד תמצאו פיתרון לזיכוי.
המשך..
למה לא חוקי? הם עשו כמו שהם אמורים. הם לא מזכים בכסף לחשבון. אני צריך למצוא בנאדם שבלאו הכי קונה חופשי חודשי\ כרטסיות באגד. וכך אתן לו שובר על סך 242 שח.

846

Active member
לא עם אותו שם, לא בטוח שהנהג יסכים.

אז? איזה חוק אוסר עליו להעביר אותו?
במקרה הכי גרוע הוא הולך עם האדם השני לנהג ומבקש לטעון על הכרטיס השני.
לא עם אותו שם, לא בטוח שהנהג יסכים.
במקום זה, יגש לאגד ויבקש לקבל זיכוי כספי.

sweetums

New member
אי אפשר לפדות אותו בכסף?

מכירת שובר לאגד. דחוף.

אשמח לשרשור תגובות.

אחלה יום..
אי אפשר לפדות אותו בכסף?
אני שלחתי לפניות הציבור כרטיסיות וקיבלתי שובר שפדיתי אותו לכסף באחת הקופות של אגד.

יצחק 79

New member
..

אי אפשר לפדות אותו בכסף?
אני שלחתי לפניות הציבור כרטיסיות וקיבלתי שובר שפדיתי אותו לכסף באחת הקופות של אגד.
..
אני יודע שהשובר הוא שמי. ורק בנוכחתי אני יוכל לנצל את השובר. אני רוצה למצוא פה מישהו\מישי שבלאו הכי קונה חופשי חודשי\ כרטסיות וכך אגש איתו ביחד לעמדת הרב קו הקרובה לביתו, והוא יוכל לקבל את כל השובר. 242 ש"ח.

חברהה להתעורר!! אני רוצה שתביאו לי חברים שאתם יודעים שהם קונים כל חודש חופשי חודשי. אני אמכור את השובר ב220 ש,ח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה