מכירת שבלונות לקעקועים, כולל צבע גוף, דבק גוף

mtvip

New member
מכירת שבלונות לקעקועים, כולל צבע גוף, דבק גוף

למכירה בסיטונאות לכל מפעילי הדוכנים. מבחר גדול של שבלונות לקעקועים. צבע גוף, דבק גוף, מבחר עשיר של נצנצים בערכות ובכמויות שונות.כל זאת ועוד בחנות " משי"- חרוזים הובי ויצירה בקניון ערי החוף(ליד קניון הזהב) בראשון לציון. רח' סחרוב 19. מומלץ להכנס לאתר ולהתרשם. meshiart.co.il ניתן לראות באתר את דוגמאות השבלונות. משלוחים עד בית הלקוח בעלות של 33 שח .

מנגה22

New member
מזה פתיל פירסום?

אני יוצאת חוצץ כי כבר מחקו לי פתיל שאני פרסמתי וזה לא פייר אבל אם יש מרוכז.. מי אני שאגיד לא.. גם אני מוכרת שבלונות לקעקועים ..יותר מ 2000 דוגמאות. למי שקונה מעל ל 1000 קעקועים המחיר הוא 80 אגורות לקעקוע.

jan7

New member
גם אני מייצר ומוכר שבלונות לקעקועים

במכירים זולים שכבר יש יותר מידי יצרנים. לפני 5 שנים מכרו שבלונה ב5 ש"ח,ליפני 3 שנים ב1.5 ש"ח , היום שמתי שמוחרים גם ב60 אגורות. היחידי שמרביח זה מקעקע שגובה 15-20 ש"ח לקעקוע. המודאות שלנו זה פרסום זה החלפת מידע.

מנגה22

New member
60 אגורות זה מטורף

אני הכי נמוך שהגעתי זה 70 אגורות אבל זה היה ל 10000 איפה ראית 60? אני אדבר איתו

jan7

New member
יש חנות ששמו " סער " בגן שמואל.

ניסיתי לימכור ב80 אגורות , בעלת החנות אמרה שכונה בשישים אגורות, בדקתי בחדרה בחנות יצירה וגם הם קונים ב60 אגורות. אבל צורות אכי פשוטות. אני מוכר ב1 ש"ח לכמויות עד 500 חי', מעל זה לפי הלקוח. עם מעניין אותך אני יכול לייצר בשבילך שבלונות. יעקב 052-7474591

מנגה22

New member
גם אני מוכרת

אני גם מוכרת אבל60 אגורות? טוב אני עוברת איתך לפרטי נדסקס על זה.

למעלה