|מכירת סוף העונה
מקבץ הודעות

SophieT

New member
אתם חושבים מה שאני חושבת?

היתכן שנזכה למנה כפולה של כישורי הסיפורת של ימי? ימי לשלטון!
עוד סיפורים!!!
יששששש!!!!! (טרי פראצ'ט כתב פעם שריבוי סימני קריאה מעיד על טירוף... תמהני!!!!!) סופי.

uti

New member
אני גם חושבת שימוש מאוד מתאימה../images/Emo23.gif

היא היחידה שממש מושלמת לתפקיד ניהול חברתי

ענ2ת

New member
ישר כח../images/Emo39.gif קודם כל לך- אביבה

וכמובן לאוריון של שי ולכל מי שתיקח את המושכות לידה בניהול הפורום החברתי.

הערה חשובה

אממ.. חס וחלילה לא ביקורת רק ידיעון קטן בפורום מתכונים ניסו את זה וזה לא עבד כי כולם פשוט עברו לפורום החברתי ואז הבינו שזה רעיון לא טוב ואין כמו פורום עם אהבה ופטפטת אחרת לאנשים אין רצון לבוא אז... מקווה שאנחנו לא סתם מבזבזים אנרגיות ומשאבים זה הכל ובאמת שיהיה במזל לכולם אוריון- קולולולולו!!!!!!1

ים כחול

New member
לדעתי הרעיון אדיר ...../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif

ואני בטוחה שידעו לעשות הפרדה . פורום אומנות המקורי יהיה אך ורק לשיחות על אומנות והצגת עבודות עם מחמאות וביקורת בונה ועוד... ... ואם ירצו לקשקש יעברו לחברתי , אני יודעת שזה מה שאני אעשה.

1yaeli

New member
חן חן על כל העדכונים...

יופי של חדשות, וזה רק מוכיח כמה הפורום מתפתח ומתרחב. אחולי לאוריון לקבלת ניהול פורום המפיות, ואחולי מראש, למי שתנהל את הפורום החברתי, שללא ספק יקל על הפורום הראשי, כי כבר הלכתי לאיבוד שם, ולא רק אני... ובקשר למפגש בחיפה, אני מקווה שאוריון תהיה בארץ וכמובן תקבל פס מבעלה, שכן אנו "שכנות"... אז יאלללה, עוד יום חדש בפתח, ושיהיה לכולנו, רק טוב, טוב, טוב...

HADASSIT

New member
איזה כיפכיף להתחיל את הבוקר עם

חדשות כאלה מקסימות
. ברכות ואיחולים לאוריון לקבלת ניהול פורום המפיות - הגיע הזמן לעשות סדר בבלאגן
כמובן, איחוליי למי שתקבל את ניהול הפורום החברתי. ואני מחכה בקוצר רוח למפגש
איזו התרגשות
ושוב... מאחלת לכולנו הצלחה, בשורות טובות ואנרגיות חיוביות. אוהבת את כככככווולללללםםםםם

t a l talim

New member
בוקר טוב!../images/Emo24.gif

מחכה למפגש... תמיד זה נשמע כל כך כיך כשאתם חוזרים ממפגשים כאלה. צריך להביא משהו? שיהיה רק טוב! טל

למעלה