מכירת אוטובוסי אגד

מצב
הנושא נעול.
יש לנו הסטוריה ארוכה של מכירות

מכיר עוד אתרים כאלה
כן ראיתי שהורידו את הסמלים של אגד אגב יש לך תמונות של אגד
יש לנו הסטוריה ארוכה של מכירות
אוטובוסים לבורמה, צ'ילה, ירדן, סעודיה, גבון, הרשות הפלשתינאית, קובה, תורכיה, כרתים ועוד. השבוע נמכרו 2 דו-קומתיים לירדן. השבוע נמכר 0305 עם מרכב ישראלי לקובה. בעבר נמכרו 108 טייגרים לבורמה. (יש לי את כל מספרי הרישוי המקוריים שלהם). בשנת 1992 נמכרו 37 מרצדסים 0305 מודל 1973 עם מרכב מקורי גרמני לכרתים. (יש לי את מספרי הרישוי המקוריים). כל הזמן מוכרים 0303 לירדן תמורת מזומן מיד ובמקום בגשר אלנבי. בגבון נוסעים עד היום טייגרים של "המקשר". (יש לי את המספרים). וכו". רשימת המספרים ארוכה מאוד ואיננה ניתנת לפרסום על=פי הנחייה מאגד לצערי הרב וחבל.

mister K

New member
לוחיות הרישוי

בגלל שהאתר הזה הוא איטלקי
אז הם צינזרו כל דבר שהיה כתוב בעברית, כולל את הלוחיות רישוי...
לוחיות הרישוי
לי נראה שהסיבה להורדתן של לוחיות הרישוי היא מניעת זיופם ע"י גנבי רכב. אני בטוח שנעשה רישום לפני הורדת הלוחיות.

הסיבה להורדה: משרד הרישוי דורש את

לוחיות הרישוי
לי נראה שהסיבה להורדתן של לוחיות הרישוי היא מניעת זיופם ע"י גנבי רכב. אני בטוח שנעשה רישום לפני הורדת הלוחיות.
הסיבה להורדה: משרד הרישוי דורש את
החזרתן של כל הלוחיות כדי למנוע זיופים. אכן קיים רישום כזה על פני מאות עמודים. הרישום כלול בקטגוריה "שמור" מסיבות מובנות ולכן לא אפרסם כאן את הרשימות יקירי ! שלך, אביתר.

mister K

New member
מרצדס O305

אגד 305 מודל 80'
מרצדס O305
נראה לי שהאוטובוסים המצולמים מדגם זה הם ממודל 1984 או 1985. התמונות מזכירות לי כמה אהבתי את האוטובוסים האלה, אני גדלתי על ה-O305 וחבל לי מאוד שהשביתו את האוטובוסים הנהדרים האלה בטרם זמנם על מנת להכניס לשירות את ה-NL313 של מאן. הפעם האחרונה שבה נסעתי במרצדס O305 הייתה ב-21/4/2002, באוטובוס מספר 42-803-55, בקו 37 בחיפה.

דווקא המרכב הישראלי לא כל כך הצליח

מרצדס O305
נראה לי שהאוטובוסים המצולמים מדגם זה הם ממודל 1984 או 1985. התמונות מזכירות לי כמה אהבתי את האוטובוסים האלה, אני גדלתי על ה-O305 וחבל לי מאוד שהשביתו את האוטובוסים הנהדרים האלה בטרם זמנם על מנת להכניס לשירות את ה-NL313 של מאן. הפעם האחרונה שבה נסעתי במרצדס O305 הייתה ב-21/4/2002, באוטובוס מספר 42-803-55, בקו 37 בחיפה.
ועשה צרות עם הרכבת המזגנים ובעיות אחרות. המרכב הגרמני של ה- 0305 נחשב ליצירה גאונית בכל פרמטר עד שחברות גרמניות אחרות ניסו לחקות אותו. זכות הראשונים היתה של מרצדס כמובן אך גם המרכב של ה- SL200 של מאן הוא מוצלח מאוד.

mister K

New member
מזגני ה-O305

ועשה צרות עם הרכבת המזגנים ובעיות אחרות. המרכב הגרמני של ה- 0305 נחשב ליצירה גאונית בכל פרמטר עד שחברות גרמניות אחרות ניסו לחקות אותו. זכות הראשונים היתה של מרצדס כמובן אך גם המרכב של ה- SL200 של מאן הוא מוצלח מאוד.
מזגני ה-O305
דוד שלי עבד פעם באגד בתור טכנאי מזגנים, בין היתר הוא הרכיב במו ידיו רבים ממזגני ה-O305. אשאל אותו על כך בהזדמנות. עם זאת, יש לציין שאהבתי לאגד לא נובעת מהקשר המשפחתי, מה גם שדוד שלי כבר מזמן לא עובד שם.

seffic

New member
איך מרצדס נתנו למאן לחקות את ה 305

איך מרצדס נתנו למאן לחקות את ה 305
הגרמני בדמות ה SL200? זאת ממש עבירה על זכויות יוצרים! בתור ילד אהבתי את ה SL200 של קו 5 בת"א (כרטיסניות). אביתר, אתה זוכר כמה כ"ס היה להם? (בטוח לא 200 כ"ס)

david80

Member
רגע אחת...

מרצדס O305
רגע אחת...
האם 0305 זהו לא האוטובוס שבתמונה?

david80

Member
../images/Emo12.gifלא הבנתי, גם זה 0305???

בהחלט ! זה האוטו היפה מכולם !
לא הבנתי, גם זה 0305???

חיובי. זה מרכב ישראלי שנבנה על שלדה

לא הבנתי, גם זה 0305???
מקורית בעלת מנוע, תמסורת, עמדת נהג וכו" גרמניים מקוריים. האוטובוס הזה מכונה "ג'מבו" באגד או "זלדה" ודגם אחד שלו הועבר לגרמניה לבחינת ביקורת טיב במפעל האם. הגרמנים קראו לו 0305 - "דגם אגד" ובמשך שנים רבות היה אגד הלקוח הטוב ביותר של מרצדס בעולם וחברה שלישית בעולם בגודלה לאספקת שירותי תחבורה ציבורית. כמובן שכיום קטנו מימדיה של אגד בעקבות הרפורמה שהונהגה בתח"צ.

david80

Member
../images/Emo8.gifתודה רבה על המידע

מקורית בעלת מנוע, תמסורת, עמדת נהג וכו" גרמניים מקוריים. האוטובוס הזה מכונה "ג'מבו" באגד או "זלדה" ודגם אחד שלו הועבר לגרמניה לבחינת ביקורת טיב במפעל האם. הגרמנים קראו לו 0305 - "דגם אגד" ובמשך שנים רבות היה אגד הלקוח הטוב ביותר של מרצדס בעולם וחברה שלישית בעולם בגודלה לאספקת שירותי תחבורה ציבורית. כמובן שכיום קטנו מימדיה של אגד בעקבות הרפורמה שהונהגה בתח"צ.
תודה רבה על המידע
כלומר, העיצוב החיצוני של האוטובוס נבנה ותוכנן בארץ ע"י אגד, וכעת סוף סוף הבנתי מדוע מותבע הסמל של אגד בחזית במקום סמל מרצדס (לא פלא שהעיצוב די מרובע
)!

התשובה ברורה: קיצוץ קווים בגלל כל

למה מודל 89 למכירה נשאר עוד 6 שנים
התשובה ברורה: קיצוץ קווים בגלל כל
החברות האחרות שלקחו נתחים מאגד. כולל התייעלות ותוכנית ההבראה של קיצוץ באוטובוסים ובתקני כח-אדם. זו תשובה מוסמכת של דני גולדשמידט האחד והיחיד (מלך האוטובוסים בארץ) ולכן לא ניתן לערער עליה ! אני עצוב בגלל ההשבתה המוקדמת של האוטובוסים. פשוט חבל מאוד אך אלו הם האילוצים לצערנו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה