מכירים את הניקים האלו עם המספרים?

בתש1

New member
מכירים את הניקים האלו עם המספרים?

האמת ודאי אתם מכירים..אם קראתם לפחות את הניק שלי.. כל פעם שאני רואה איזה ניק חדש עם שם יפה..ולידו תמיד מתנוסס בגאון איזה מספר..אני שואלת את עצמי ,מה, יש עוד אחד שבחר את השם המוזר הזה? ואז מתחיל אצלי תמיד תרגיל לוגי ארוך..אולי מדובר בכלל בגיל של בחור? ואז כמובן נשאלת השאלה מה יעשה אותו העלם לכשימצא את עצמו בעוד שלושים שנה באותו פורום עם אותו מספר,וכי לא הגיוני שגילו ישאר אותו הגיל..? ואז צצות לי מליוני מחשבות מה אומר המספר..אולי מדובר בגימטריה על שם משפחתו..או מספר ילדיו..אולי מספר נשותיו (ולבנות,ספר בעליהם) וכו'. בכלל לדעתי המספר מיותר..למה שלא יאפשרו לשים איזה סמייל נחמד ליד..אולי איזה אות בשפה אחרת..או לאפשר שוני על ידי צבע (למה רק למנהלים מותר) בקיצור..מקשה עלי ענין המספר מאד..זה מטריד מציק,והלואי זה פשוט יעלם.

שבי 83

New member
סוף מעשה במחשבה תחילה../images/Emo13.gif

במקום להוסיף גיל לניק מוסיפים את שנת הלידה. הגיל משתנה אבל שנת הלידה לא. מניחים שאנשים למדו לחבר ולחסר.

הדברים שמציקים לך בחיים

מה עם הקור, הוא לא מפריע לך? השאלה האמיתית היא, מה יהיה בעתיד, כשהשמות (לא הניקים) יאזלו ואנשים יאלצו להפוך מקוריים במיוחד בברית המילה "ויקרא שמו בישראל שמוליק היחיד !!1 של עם ישראל" כמובן שבבית הם יקראו לו סתם שמוליק

בתש1

New member
הקור גורם לזה שיציקו לי כאלה דברים.

פעם הדברים היו הרבה יותר רציניים.. אני מחכה לקייץ רק בשביל הדברים הרציניים.. שונאת שונאת שונאת חורף.

ממתי ניק צריך משמעות?

רוב האנשים (חוץ מכמה סרוטים כמוני) תוקעים את המילה הראשונה שעולה במוח הקודח שלהם.

מילא ניקים

אבל חתימות??? מה, ב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.פ כבר היה תפוס בחתימות של אחרים? וב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.פ? וב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.פ? וב.ב.ב.ב.ב.ב.ב.פ? וב.ב.ב.ב.ב.ב.פ? .... (-;

בתש1

New member
כבר כתבתי פעם שזה..

בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה פווס..

evc

New member
החזרת

את הציטוט,אבל מה פשר ראשי התיבות שאת מצטטת בשמם?

למעלה