מכירים את הלופ הזה?

מכירים את הלופ הזה?

שפתאום אתה מבין שרע לך ופתאום אתה מבין שאשתך לא כל כך אוהבת אותך אלא רגילה אליך. שבפתאום אתה מבין שככה אתה הולך לחיות עוד 40 שנה, בלי אהבה בלי ריגושים בלי חיבוקים חמים - זוגיות טכנית. ואז אתה מתחיל להתנהג בהתאם - עצוב כל הזמן לא בא לך לעשות כלום לא רוצה לבלות, לא רוצה לצאת, פשוט כמעט דכאוני. לא בא לך להתקרב אליה ופתאום גם לה לא בא - בקיצור זה הלופ...

Rinattt

New member
אם הבנת זה כבר טוב...

סימן שיש משהו בקודקוד...
ואם לא מתחשק לך להמשיך לחיות עוד 40 שנה כך אז פשוט תעשה משהו בנידון. לא מחייב להתגרש, יש את האפשרות החביבה יותר של למצוא את הריגושים שהיו לכם בעבר ולחדש אותם. או למצוא אחרים. ואם יש בעיות וחוסר תקשורת פשוט לנסות לתקן אותם ע"י יועץ נישואים\מגשר, שיחות וכו'. אם ולא הלך עדיין, אז יש את האפשרות השניה... להצטרף אלינו. וזה לדעתי צעד שעושים אחרי שפשוט מנסים לעשות הכל כדי לתקן... בהצלחה...

מקפיצים

New member
אתה יכול להחליט שאתה רוצה לשנות

להתגרש, למצוא אהבה חדשה, להתחתן איתה, להתרגל איתה להתעורר בוקר אחד ולהבין שאשתך (השניה) לא כל כך אוהבת אותך אלא רגילה אליך, ויש לך עוד 20 שנה לחיות ככה (20 שנה זה בגלל שסבוב כזה לוקח בדר"כ 10 שנים, וגם החיים שלך התקצרו ב-10 שנים בגלל הגרושין). מקפיצה ...

mars4

New member
וזה אכן הלופ האמיתי!

כל החיים מטריצה. אז או שמפצחים את הקוד, מפנימים את זה, משלימים עם זה או שנרדמים כל יום ב2100 מול הטלויזיה מתוסכלים ממורמרים וכועסים על כל העולם. אהבה שמתה זה כמו פרח שנבל. כמה שלא תשקה אותו, לפרוח הוא כבר לא יפרח. בחיים!

mor881

New member
הפרח שנבל עכשיו יפרח באביב הבא שוב

באותו מקום ואולי אפילו עוד כמה מסביבו.

לבדיתי

New member
וכד שנישבר, כמה שלא תדביק אותו..

הוא לעולם ישאר שבור.... וזהו שהאהבה מתה, כך חשב בן זוגי... והתרחק ממני. אחר כך נפרדו דרכינו (אחרי עשרים שנים יחד) וכל אחד הלך לו לדרכו הוא חשב שמצא אהבה חדשה. (אני אף פעם לא אהבתי מאז...) כך חלפו להן השנים. היום הוא מצטער.... היום הוא מבין ש"תמיד האהבה מתה בסוף" ותמיד מה שנשאר זה הרגל, חיבה כבוד....קשר... אז למה לא עם אם ילדיך???? הרי גם בחדשה תמאס יום אחד....

למה ציניות?!

לא מכירה מצב שזו מוצא אהבה וממשיך בה הלאה? לא ראית זוגות מבוגרים/זקנים שקמים כל בוקר עם שיר בלב כי הם מאוהבים? למה תמיד מקבלים בפורום תשובות בסגנון "למה לא? לך על זה ברור שבסוף תגלה שטעית ותהיה במצב גרוע פי כמה מהיום?"

ב ה י ר

New member
נגיד לך למה...

כי גירושין זה מצב בלתי הפיך (לרוב) והיום כל כך נפוץ...כי אנשים תמיד חושבים שיש יותר טוב בחוץ.. ולא עושים את המקסימום בכדיי להישאר יחד. עם כל אחת השיממון פתאום יופיע...השאלה אין עולים משם.. בתכלס הסיבות שמנית הם כל כך טריויליות...גם לזוגות שחיים באושר 50 שנה רק שהם ידעו איך לצאת מזה והכי חשוב הם כניראה ידעו מה יש להם להפסיד... כמו כל דבר בחיים האלו הכל עיניין של רווח והפסד

mars4

New member
איפה הבחנת בשמץ ציניות?

מבטיח לצום בתשעה באב אם תראה לי מילה אחת של ציניות . כל מה שכתבתי, ברצינות גמורה כתבתי. ואפילו מנסיון אישי. האדם מותר מהבהמה בלדעת לעשות את האבחנה בין טוב לרע. וכל אחד עושה את הבחירות שלו. אם הבנתי נכון, בין השורות... עולה שלא טוב לך עם המצב. מקפיצים ניסתה להעיר את עינך לגבי מה שמחכה בחוץ. וההתיחסות שלי היתה בעיקר לזה.

מקפיצים

New member
אתה מכיר את האנשים, שתמיד

יש להם ספורים מענינים לספר, בדיחות שאתה חייב לשמוע, תאוריות מענינות על העולם שבאות ונעלמות תוך שתי דקות. הם תמיד עושים משהו שנורא מעניין אותם, או בדרך לכך ואתה מרגיש חיות רבה יותר זורמת בך כשאתה לידם. האם אתה חושב שעל ידי זה שתחליף בת-זוג תוכל להבטיח להפוך לאחד מהם? כנ"ל אותם זוגות שחיים עם שיר בלב במשך עשרות שנים. לרובם, זו תכונת אופי, לא זכיה בהגרלת הטוטו בבן-זוג הנכון (כפי שכבר כתב אקוויולנט). מכאן הציניות... אבל בהחלט יכול להיות שהפתרון הנכון בשבילך עכשו הוא אכן להפרד, כי באמת יש דברים שאי אפשר לקבל דרך נסיונם של אחרים. מקפיצה ...

swansea

New member
איזה פחד...

כמו בפרדוקס של זנון על אכילס והצב, נדונתי לאינסוף סבבים כאלו שבכל אחד מהם אני מקצר גם את חיי וגם את הזמן שבו נותר לי להנות מסקס זמין.

ב ה י ר

New member
דווקא את

הפרדוקס של זנון על אכילס והצב אני לא מכירה.. אבל בהחלט מזכיר את המיתוס של סיזיפוס...מדחיקה מחשבות מעיקות כאלו...

מקפיצים

New member
ואם נניח לרגע שהצב מסמל את

האושר עבור אכילס, אזי תשים לב שבעוד שבפרדוקס אכילס נמצא במרדף תמידי אחרי אושר בלתי מושג, הרי שבחיים האמיתיים הוא זונח אותו מאחריו תוך מספר צעדים. מקפיצה ...

swansea

New member
אם כך

אז לאן הוא רץ אחרי שהשיג אותו? אם נניח לרגע שהכנפיים מסמלות את הזין הרי שהתשובה ברורה מאליה.

הפרדוקס הכי הכי

אני כל הזמן משקר , כל הזמן משקר וכו.. אם זה נכון כלומר דובר אמת אז אני לא כל הזמן משקר וכך הלאה..

שיר34

New member
נכון שהלופ הזה ידוע כבר מזה דורות

וקשה להתמודד איתו.. לדעתי, החשוב הוא ה"רומן" בינך לבין עצמך והשליטה על הלופ הזה(עצב,כמעט דכאוני, ראייה שלילית) נתונה בידיך

maof

New member
אני חוזר ומשנן לעצמי בכל בוקר....

טוב לי אני כאן.....רע לי אני הולך. מעוף

למעלה