מכירות את זה

IcNיה

New member
מכירות את זה

שאתן בטוחות שמשהו קרה לפני רגע ממש, ואז מגלות שה"רגע-ממש" היה היה לפני כמה שנים כבר? זה מה שקרה לי עכשיו. הלכתי לחפש את ההודעה המקורית שלי, וגיליתי שכתבתי אותה לפני 5 שנים. 5 שנים! לא יאמן! זה התחיל כאן, בפורום. האמת - זה היה הרבה יותר קשה ממה שיכולתי לדמיין לעצמי, והמון פעמים רציתי לוותר ולהפסיק ו-די, מספיק. אבל אנשים שאוהבים אותי לא נתנו לי לוותר, ואתן לא נתתן לי לוותר, ואני שמחה על כך. היום קיבלתי מכתב רשמי, בו מודיעים לי חגיגית (או לא ממש, אבל מה איכפת לי - מבחינתי אני חוגגת!) שהתקבלתי לקורס מיילדות שמתחיל עוד מס' חודשים. זו תהיה תקופה עמוסה מאד ולא פשוטה בכלל, ואני מקווה ששוב אדע לא לוותר, כי המטרה היא הו-כה-כה-כה מפוצצת את הלב שלי בשמחה ובהתרגשות. תודה לכולכן. באמת. הפורום הזה שינה את חיי.

POOH*

New member
יווו איזה כיף לקרוא אותך..

ליוויתי חברה יקרה שעברה את אותו מסלול. מאחלת לך בסופו של יום להנות מהעבודה ומהטוב שתביאי איתך לחיי כל כך הרבה נשים. POOH

משוש30

New member
איזה יופי! בהצלחה מותק

אני בטוחה שתצליחי!!

וואו! איזה יופי!

זה נשמע כמו חלום טוב. חמש שנים? כבר? גם לי זכור שזה הרבה פחות
. בהצלחה בקורס ותבואי לחלוק רשמים.

הרגע הזה היה וכמה טוב לראות שאוטוטו את מתחילה

את החלום שלך, אני מקווה שלא יהיה לך עמוס מידי, ואם אי פעם אשקול שוב פעם ללדת, אני מקווה ליפול בזרועתייך.......... בהצלחה בדרך

galxia

New member
אחד המקצועות אם לא ה!!

שיהיה בהצלחה! מבקשת בכל לשון של בקשה, שתתלווי ללידת בית. (בלידת בית שלי, היתה איתי מלבד המיילדת "הרשמית" גם מיילדת שהיתה באמצע הלימודים, והיא סיפרה שאף אחת בכיתה שלה, חוצ ממנה לא רצתה להתלוות ולצפות בלידת בית
)

galxia

New member
איזה כיף

בלידה הבאה, אם יתאפשר כמובן, אני בונה על אותו הצוות, כולל המיילדת המתלמדת, שאני מקווה שהיא כבר מוסמכת

אמאדובה

New member
חוגגת איתך!!! איזה כיף שחלומות מתגשמים

ואת הגשמת לעצמך את החלום במו ידייך ובהרבה עבודה קשה. בהצלחה!!

למעלה