מכינה הונגריה

roiosdona

New member
מכינה הונגריה

מישהו יכול לתת לי פרטים מדויקים ועדכניים אודות המכינה בבודפשט ? למי מיועדת המכינה הקצרה ? ולמי הארוכה? אל מי לפנות ? ועוד פרטים .. תודה רבה מראש

Koszonom

New member
היי

המכינות בבודפשט הן טובות למי שבא בלי רקע או עם רקע חלקי בביולוגיה ובכימיה. אני אישית עשיתי את הארוכה ואני חושבת שהיא כן עזרה לי גם מבחינה לימודית, וגם יצא לי להכיר את העיר בצורה קצת יותר נינוחה לפני שהתחלתי ללמוד בה. הארוכה מתחילה באוקטובר והיא יותר רגועה, יש יותר זמן להכניס גם טיולים בבודפשט ובסביבה, ללמוד כמו שצריך ולהכיר את החברה שאיתך. הקצרה מתחילה בינואר והיא יותר אינטנסיבית ומיועדת בעיקר לאנשים שיש להם קצת רקע ויכולים ללמוד נושאים חדשים מהר יותר. שתי המכינות מסתיימות במאי (למרות שעכשיו הכניסו גם מבחן באפריל), וישר אחרי יש את מבחן הכניסה בארץ. אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול (חוץ ממחירים עדכניים כי אני באמת לא יודעת).

roiosdona

New member
שאלות נוספות

למה את מתכוונת קצת רקע? אין לי רקע בביולוגיה/כימיה מהתיכון . הארוכה מתאימה לי יותר ? איזה מבחן כניסה בארץ? איפה עושים את המכינה הארוכה ? עם מי יש ליצור קשר לגבי הרשמה וכו..? תודה רבה מראש

Koszonom

New member
למי שאין רקע הייתי ממליצה על הארוכה.

לימודים יותר מקיפים ופחות אינטנסיבים. על מבחן הכניסה כתבתי מזמן משהו במאמרים של הפורום, תחת לימודים בהונגריה. המכינה הארוכה, כמו גם הקצרה, מתקיימות בבניין של McDaniel college, שנמצא ברובע 7 בבודפשט, האתר שלהם. לגבי ההרשמה, צריך ליצור קשר עם רוני פריד שנמצא בנתניה, הוא דואג לכל סידורי ההרשמה (מה צריך להביא, כמה עולה וכו'), וכל שאר הדברים שצריך, האתר של UIS.

למעלה