מכורים לאירוויזיון ב-
אנשים

מכורים לאירוויזיון ב-../images/Emo43.gif אנשים

החל מהשעה 19.00 ועד 21.00 יתארח בפורום קיצורי קיבה המנתח הפלסטי דר' רונן גזלינגר שישיב לשאלות הגולשים בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף לאחר ניתוחי הרזיה אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=19&MessageId=129358184
מכורים לאירוויזיון? בואו לנסות את מזלכם בתחרות ההימורים של פורום בנים בלבד http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=255&MessageId=129346091

plants and rags

New member
אני חייב לשבח את ביורק

על האנטר בוולטאיק. אני מאוד אוהב את הגרסה הזאת, בזכות השינויים הבאמת לא גדולים שהיא ערכה בה. ה"טו קומפליט דה מישן" ששונה קמעה, והיו ג'אסט דידנט קנואו מי ממש מוסיפים לי הרבה. ביצוע ממש טוב לשיר טוב מאוד. אבל אבוי, איי מיס יו לא טוב. גם השיר לא משהו, את זה נוכחתי לדעת גם בלי הביצוע, חבל שהוא נכנס על חשבון משהו אחר. גם את פייגן פואטרי היא לא מסוגלת לשחזר בלייב ורצוי שלא תנסה. ואפשר בבקשה בטור הבא בלי מקהלות גרינלנדיות עם נערות אוטיסטיות? כבר שמונה שנים הזונות האלה מתחלפות אמנם, אך נשארות אוטיסטיות. מספיק.

Seasonal Beast

New member
מביך אותי שעדיין לא שמעתי אותו.

איי מיס יו חמוד, כמה היא הרסה אותו? פעם גם היו לה פרואניות אוטיסטיות, לא? טוב, היא פעילה סביבתית וחברתית, אז זה מסתדר.

סריט

New member
באמת וולטה נשמע טוב

ערכו את האודיו ממש טוב [גם פירגנו לביורק כמה תיקונים "קלים" לזיופים פה ושם..." אני מאוהבת בגרסת וולטה של הו איז איט וזה לא חדש, כבר משנה שעברה בפעם הראשונה שהיא שרה אותו בצ'ילה שמעתי אותו מליון פעם. האנטר גם הורס בגרסת ההופעה. בכלל כל השירים מוולטה לפחות, נשמעים יותר טוב בלייב שלהם. אבל אם כבר אני פה, שמעתם את הרג'ינה החדש? פרסמו את רשימת השירים מהאלבום החדש. שמעתי בינתיים רק את laughing with, יש עוד? אמג כמעט שלחתי בלי להוסיף תמונה!!!

plants and rags

New member
על אילו תיקונים קלים את מדברת?

גם אני ראיתי את רשימת השירים, יותר מזה כלום. אה והזמנתי את וולטאיק שלשום, נראה לי. מקווה בשביל ביורק שזה שווה את זה, האמת שלא שמעתי או ראיתי הכול, וזה נראה די מבטיח בינתיים.

סריט

New member
Laughing with חמוד מאוד

אפשר לשמוע אותו במייספייס שלה שיואו אני מה זה אוהבת את הקטע הזה של הלשים תמונות, אתם חייבים לנסות את זה

סריט

New member
איך זה מרגיש להיות רחוק מהמולדת?

מאמא ז'ניה שבכלל עדיין לא שמה לב שעשית עלייה ומאבא בוריס שאתה זוכר רק במעומעם מלילות קרים בקפור הסובייטי?

Seasonal Beast

New member
חמוד מאוד?!

הלוואי שתשמעי את הזוועה הזאת כל יום ויום. אוף, והעטיפה[נועה, זה מכוער ממש
].

Aurora Sky

New member
מה?

את BTH שמעת?
אני לא חושבת שזה יורד מרמתו בינתיים בכל מקרה, יש גם קליפ חדש לlaughing with, ולdance anthem, וגם שוחרר blue lips. אם זה מעניין מישהו וכו'

Pygmy puff

New member
העטיפה באמת מכוערת

Laughing With חמוד, הקליפ די חובבני. אבלהיי, זוועה זה לא.

Aurora Sky

New member
אני מרוצה מוולטאיק

בינתיים, אבל עוד לא שמעתי הכל. אני באמת צריכה לעשות את זה לגבי רג'ינה, את רוב השירים את יכולה למצוא ביוטיוב בלייב אם את רוצה, חלק באיכות לא רעה בכלל.

סריט

New member
אני לא רוצה

אבל ה"גאד קן בי סו הילריוס אה אה" הזה נדבק ברמות.

למעלה