מכבי נתניה שולטיםםםםםםםםםםםם

rahmani david

New member
מכבי נתניה שולטיםםםםםםםםםםםם

תאמינו לי ואל תגידו שאני לא צודק שקבוצת השנה היא מכבי נתניה. וואלה זאת קבוצה עם נשמה, שחקנים ענקיים וצעירים, הקיצררררר בשנה הבאה יש מצב לאליפות!!!

למה אליפות? גביע אירופה

איזה אליפות ואיזה כפכפים. בארץ הם בעיניי קבוצת השנה, יחד עם מכבי פתח תקווה והפועל באר שבע, אבל אין שום סיכוי קלוש לאליפות, וגם לא מקום 3.

rahmani david

New member
ברור שיש סיכוי!!!

תשמע, אם אנחנו זוכים במקום הרביעי אנחנו נקבל מספיק כסף כדי להרכיב סגל שחקנים מצוין לעונה הבאה, וחוץ מזה אם לא היינו מפסידים כל כך הרבה בחוץ העונה תאמין לי שמקום שלישי לא היה כל כך בשמיים. ניחייה ונראה בשנה הבאה

WinnerKing

New member
אבל אתה אומר שיש שחקנים

צעירים ענקייים אז אם יהיה כסף לנתניה היא תביר רכש הצעירים לא ישחקו! וכמו שנראה הרכש של כול הקבוצות לאחרונה עדיף להשאיר את הצעירים

rahmani david

New member
צודק מצד אחד

זה גם נכון אבל אם נתניה תביא רכש היא תביא שחקנים שיפגעו שצעירים, היא תביא שחקן אחד או שניים שינהיגו את הצעירים. דרך אגב יכול להיות שדודו אווט חותם אצלנו אם לא שמעת. ועוד משהו, תגיד לי איזה קבוצה לא הפסידה כל העונה בבית??? זה כבר מראה משהו

WinnerKing

New member
אכן מדהים וזה ראוי לשבח

אך לדעתי היא לא הפסידה בגלל הלחימה של הצעירים ואם היא תביא שחקני רכש זה יפגע בה מאוד.. למרות שלנדאו תותח ואני בטוח שאם הוא יביא הוא יפגע בול

rahmani david

New member
מהפה שלך לזה שבמרומים

תשמע אני לא יודע מה יקרה בשנה הבאה אבל מה שאני יודע בוודאות זה שבעוד כמה שנים נתניה תחזור להיות בין הגדולות ובעזרת ה' זה יקרה כמה שיותר מהר!!!

WinnerKing

New member
נקוה שגם היא גם ביתר

יחזרו לימים שלהם וככה יהיה ליגה מעניית ולא רק עם מכבי חיפה ת"א והפועל ת"א ככה יהיה ליגה שיותר קבוצות ילחמו

rahmani david

New member
שוב מסכים איתך

כבר נמאס שבשנים האחרונות הליגה צפויה כל הזמן אותן קבוצות על האליפות אותן קבוצות על הגביע, אבל השנה אני שמח שרמת גן הפתיעו, תאמין לי זה עשה לי את השבוע

Greenich

New member
קחו את אוואט

אם דוידוביץ' לא היה פצוע האליפות הייתה כבר של חיפה גם כן שוער מעפן מההתחלה לא סבלתי אותו חוץ מאחד על אחד הוא גרוע טיפ קטן אל תתנו לשחקני ההגנה למסור לו כדורים כי הוא יכניס אותם לשער

למעלה