מכבי חיפהVSהפועל פ''ת

מה רע במועד?

ביום שבת המשחק לא יכול להתקיים גם ככה. אז אין פה אשמים. ידוע שבגביע רוב השלבים נערכים באמצע השבוע. מה שכן, חבל לי על שחר. לא מבין איך באו כ''כ קצת צופים, ג' אשכרה ריק.

Cade Foster

New member
פעם היו עושים את משחקי הגביע

ע"ח משחקי הליגה, ותאמין לי שלא יקרה שום דבר אם הליגה תחכה עוד קצת. והנה, עובדה, הגיע יותר קהל, לא כמו היום... ביום שלישי ב-7 עובדים, חביבי

יום חלש, משחק חלש.

משחק ממש משעמם ברוב חלקיו. רפאלוב בהחלט הביא שינוי למשחק, וטל היה מעולה לדעתי. אני אישית התאכזבתי מאוד מהאווירה השכונתית של המשחק, חבל שלא היה רצינות שם. בהצלחה בשלב הבא.

O n y X

New member
איך זה שכל השוערים

תופסים יום ענק מולנו..? צ'אבלינה מנע מאיתנו לראות כמה גולים יפים..

מה אתם מעדיפים בשלב??

שוב קבוצה כמו הפועל פ"ת או קבוצה חלשה?? אני מעדיף עכשיו קבוצה חלשה

dios4

New member
יו יו יו..

מה עוד אפשר להגיד..בן בסט ורפאלוב,שחקנים מיוחדים,הבעיטה של רפאלוב מהקום..לא כל אחד עושה,בקיצור ..אם יום אחד נאבד את השנים האלה,זה יהיה חרא,והכי חרא בעולם!! אחלה ניצחון..נקמנו בהם! שלב הבא מעדיף קבוצה מליגת העל גם..קבוצה לא חזקה,יענו כפ"ס סכנין..

מיטל101

New member
השניה חזרתי מהמשחק..

המחצית הראשונה היתה כל כך כל כך משעממת... מזל שהייתי עם חברות אחרת נשבעת לכם הייתי נרדמת.. המחצית השניה-מהרגע שרפאלוב נכנס היה כבר יותר מעניין... מכבי יצרו הרבה הזדמנויות...היו הרבה מצבים...חבל שלא הגדילו את התוצאה.. גם אותי הקהל מאוד אכזב.. היו מעט מאוד...יציע ג' היה ריק בטירוף.. אפילו תופים לא היה...היו איזה 5 ילדים שהם הנהיגו את כולם לשיר... ותאמת,זה לא ממש עזר...פעם ב..היה פרץ שירה.. כולם ישבו ופיצחו גרעינים..חח אבל לפחות ניצחנו-וזה טוב מאוד... אין לי כוח להתחיל להגיד על כל שחקן כי יש עוד מעט ליגת אלופות וצריך להתקלח.. אבל בהחלט רפאלוב הוא שחקן גדול והוא מביא את השינוי.. בעזרת השם-מתקרבים לטריבל... בלי לפתוח פה לשטן טפו טפו טפו

חיפה שיחקה לא טוב

היה שיפור ברבע שעה האחרונה של המשחק אבל סך הכל משחק לא טוב של חיפה. אבל העיקר הניצחון!

O n y X

New member
בעיקרון היה משעמם

(אבל עדיף מאליפות החורף, מה שבטוח) לורפיסה היה בסדר, בניגוד למשחקים הקודמים היו לו כמה מסירות טובות, אבל השינוי הגדול קרה כשרפאלוב נכנס, חיפה בתקופה לא טובה (פברואר השחור) ומאבדת המון כדורים, אז דווקא מישהו שמחזיק הרבה את הכדור כמו רפאלוב רק מועיל לנו. בכלל ה"תינוקות של רוני" העירו/האירו את המשחק, הם צעירים, עם דם חדש והרבה אנרגיות שרוצים להוכיח את עצמם וכל הכבוד שמשתפים אותם. ולדברים השליליים: 1.זוכרים שדיברנו על העברת המשחקים לימי חול?-אז הנה הדגמה חיה איך היציעים יראו אם זה באמת יקרה. 2. בזמן האחרון, חיפה עולה ממש לאט להתקפה, וחוץ מזה עבר המון זמן מהפעם האחרונה שכבשנו בנגיחה (זה באדיר, אחד הנוגחים הטובים שלנו, עזב, לא אומר שצריך להפסיק לנגוח, הרבה זמן לא ראיתי שחקן של חיפה עולה לנגיחה ברחבת היריב) וגם הרבה זמן לא כבשנו ממצבים נייחים. התקפות מתפרצות ומצבים נייחים אלו הדברים שאפשר להכריע איתם בקלות משחק נגד יריבות יותר טובות וחייבים לשפר את זה לפני המוקדמות!

Cade Foster

New member
אני רואה לדירסאו הולך בגביע...

והקרואטי שלהם יכול להתחרות עם רפי כהן ושטראובר על תואר "השוער הכי ליצן במדינה"

נִיסוֹ

New member
מה שאיכזב אותי מאד...

זה הקהל בלחץ היו 1500 אנשים לא מכובד, הקהל שלנו לא מגיע בהמוניו למגרשים וחבל אבל שיהיה. בכל מקרה משחק די משעמם אבל את רובו העברתי בצילום אז די נהינתי ממנו
כשמצלמים אז קצת קשה לעקוב אחרי מהלכי המשחק בכל מקרה, שוב לבי התמלא גאווה בכל נגיעה של רפאלוב בכדור צומח לנו רונאלידניו קטן בקבוצה ואני מקווה שיידעו לנצל אותו

רוני לוי לא סומך עליו!

הוא עובד איתו מאוד לאט.אני לא קונה את זה שהוא רוצה להכניס אותו לעניינים!בקבוצות בארץ ובאירופה שחקנים טובים פותחים ,אפילו בקבוצות גדולות... מסי לא פותח בבארסה לפעמים?

doron159

New member
זה ביזיון!!!

1500 צופים במשחק בית בגביע מול קבוצת ליגת על!! זה פשוט בושה!! חרא של קהל יש לחיפה נקודה!!!

למעלה