מכבי חיפה הצליחה שלא להפסיד שוב.

waviram

New member
מכבי חיפה הצליחה שלא להפסיד שוב.

זהו? אז עכשיו אפשר להחתים את לנדסברג?

אחרי 15 הפסדים רצופים, הגיעה הקבוצה השנייה של נמשל ולא השכילה לקבל את המתנות שחיפה נתנה לה בדקות ההכרעה. חיפה בעטה בדלי שלוש פעמים בדקה וחצי האחרונות, אבל כנראה שהיא לא בעטה בו מספיק רחוק, ונתניה הייתה שם כדי לא לתת למים לברוח ולעזור לחיפה לשבור רצף שלילי של 15 מחזורים.

במבט חטוף על הדקה וחצי האחרונות, לא ראיתי את לנדסברג נוגע בכדור ולו פעם אחת (תקנו אותי אם אני טועה). האם זה השחקן שראוי ללבוש את הגופיה הצהובה?

אי אפשר ואין מה ללמוד שום דבר ממה שמתרחש

ברכבת השדים החיפאית המאנית דיפרסית , זו לא קבוצה , ואני לא חושב שלנדסברג יכל לשנות אותה , תזכור גם את גילו.

יחד עם זאת , את הפוטנציאל ברמה האישית אני חושב שגם אתה לא תכחיש שיש לו , צ'אנס ודאי שהוא צריך לקבל , זה לא שיש לנו כאן מי יודע מה אופציות לישראלים.

waviram

New member
מה שאתה אומר זה נכון

אבל זה לא מסביר את העובדה שזה המצב שלו שנה שניה ברציפות... גם בעונה שעברה הוא הוביל את חיפה למקום האחרון בליגה הסדירה...

שחקן שמשחק 35 דקות בממוצע במשחק, בהן הוא זורק למעלה מ- 14 זריקות מהשדה בתוספת 6 זריקות מהעונשין, הוא שחקן שמשפיע מאוד על הקבוצה. אם התוצאה היא שנה שנייה ברציפות שהקבוצה שלו מסיימת במקום האחרון בטבלה (ורצף ההפסדים המשפיל האחרון), לא צריך להתחמק מהשאלות הקשות האלה לגביו.

האם אנחנו רוצים אותו רק בגלל שיש לו תעודת זהות ישראלית? אין לנו מספיק ישראלים גם בלעדיו? כמה תעודות כחולות אנחנו צריכים בשביל לקחת את שלושת הגביעים של קופל (גביע קדם העונה שמכונה גביע צ'אנס, גביע האיגוד שמכונה גביע המדינה, והגביע שנראה כמו צלחת שלפעמים מקבלים בסוף העונה) ?

אז אנחנו יודעים שהוא לא סוחב את חיפה על הגב

האם זה בהכרח קריטריון להגיע למכבי?

אם שחקנים במכבי שהם לא מנהיגים?

מבחינתי השורה התחתונה היא שהוא מספיק מוכשר בשביל לנסות אותו , וזו הנקודה.
להחתים לשנה-שנתיים , ולראות התאמה.

waviram

New member
מצד שני

גם יוגב אוחיון לא היה ראוי להגיע למכבי בסוף העונה שעברה.

בכל מקרה, אם מחתימים אותו, החוזה צריך להיות לשלוש שנים לפחות.

Roy M

New member
הדבר המשעשע היחיד שהיה לאחרונה בקופל כלום

קרה הערב באזור גן החיות התנ"כי, כאשר חבורת חסרי חיים לוזרים הניפה דגלים ירוקים של פאו ובדרך, הקבוצה העלובה שלהם שימשה כסחבה לכל דבר ועניין אל מול מקלות הספונג'ה של בירנבוים.

גדול, אתה גדול

אין עליך כל פעם מוצא כינוי חדש לקופלבלוף חחח.

לא יודע , באיזשהוא שלב

תחרות ההשתנה מהמקפצה הוולגרית הזו נראית יותר פאטתית וילדותית מכל דבר אחר.

נמשל

New member
היה קורע המשחק

אני גם אוהד את נתניה אז קצת היה מרגיז שדווקא אנחנו הפסדנו להם, אבל לא יאומן החיפה האלו, שבוע שני ברציפות זריקת עונשים שצריך לקלוע הם מחטיאים, וזריקה שרצו להחטיא בכוונה - קלעו

עצוב מה שקורה איתם השנה,

תשמעו חברים

אחרי הכל , וקופל לא בסדר , והגועל מג'דל , זה הכדורסל שלנו שאנחנו חיים ממנו , ואל תשכחו את זה.
הרבה דברים נכונים , אבל גם להשתין חזק מדי על היתר זה לא בדיוק שיא האידיאל , לא חכמה להיות הכי חזקים ולפתח אטימות המקום הזה.

waviram

New member
מה שקורה בליגה הזאת זה לא כדורסל

אי אפשר לקבל כדורסל מליגה שבנויה על חצי שנה של משחקים חסרי משמעות.

באיזה מקום אחר משחקים שלושה סיבובים (או שלושה סיבובים וחלוקה לפלייאוף עליון ותחתון) כדי להדיח רק 3 קבוצות מהתמודדות על האליפות ?! ואיזו משמעות יש למקום האחרון אם בכל זאת מובטח לקבוצה להישאר ליגה?

החוקים של הליגה הזאת הופכים אותה לליגת קיץ ארוכה ומיותרת. מקום טוב לשחקנים זרים להעביר שנה, לבלות קצת בים ולשפר את הנתונים הסטטיסטיים שלהם כדי להשיג חוזים טובים יותר באירופה. זאת המטרה של הליגה הישראלית?

צודק

ואזכיר לך שיו"ר הקבוצה שלנו סייע להיבחרו של הנ"ל.

וחוצמזה, עם כל העוולות , שטויות והחובבנות , אתה מכיר ליגה ישראלית אחרת?

waviram

New member
אני עדיין לא מבין את הסיפור הזה

נראה בעוד שנה מה נקבל בתמורה...

לצערי אין ליגה ישראלית אחרת, וזה בדיוק מה שגורם לי להתלהם. גדלתי בתקופה שבה הייתה משמעות לליגה הישראלית. היום המצב ממש מביש...

מסכים איתך לגמרי

אבל מה שבטוח , המצב עכשיו כשאנחנו כל כך אדישים למצב הליגה שמעדיפים לעבור לאדריאטית , בטח לא טוב לכדורסל שלנו , וזה מה שמפריע לי.

צביקה שרף חייב להיות בין הגורמים שמנהלים את העסק , כנ"ל גם פיני גרשון , ועוד דמויות אחרות שהיום נמצאות בחוץ בעוד העסקונה בפנים.

אולי זה מקרי , אבל מענין שגם על הכדורסל וגם על הכדורגל השתלטו עסקנים מהצורה הקיצונית ביותר של המושג.

Roy M

New member
לא ברור לי חסד הנעורים הזה שאתה מרעיף

על הסירחון הזה.
אילו סנטימנטים יכולים להיות לך לפגר מעלה צחנה?
אין כאן כדורסל, לא כדורסלנים (ע"ע נבחרות העתודה ומטה), לא רמה, לא ספורטיביות ורק בעל בית חולירע, דיקטטור ומגלומן.

Roy M

New member
לא לזה התכוונתי. העניין הוא שברגע שהכל רקוב

דפוק והרוס ואין ביכולתי לתקן, אני מעדיף לעמוד בצד ולא להכניס ראש בריא למטיה חולה.
כל עוד קופל, אוחיון וקליין, חבורת עבריינים ברישיון, מנהלת כאן את הענף (בדומה ללוזונים, טביבים ואזגים בכדורגל), אני משתין עליהם ועל המפעל המגוחך שלהם.

למעלה