מכבי-ביתר ירושלים בחצי גמר

jededaya

New member
כן...

בהגרלת גביע הטוטו נקבע שחיפה תשחק מול בית"ר... זו הסיבה הטובה היחידה שראיתי בזה שבית"ר עלתה, זה שסוף סוף נוכל לפגוש אותם פנים אל פנים ולהשתיק אותם, אפילו שזה רק גביע הטוטו... הדבר היחיד שאני לא יודע זה רק מי מארח ראשון... אבל נראה לי שהם וזה טוב לנו...

GuyN2

New member
מה אתם אומרים

שווה לנסוע עד רמת גן בשביל חצי גמר? אמרתי לעצמי שאני אלך רק אם נגיע לגמר, אבל בגלל שזאת ביתר אני שוקל גם ללכת לחצי

Olympic Hero

New member
תלך למשחק, אני מבטיח לך שלא תתאכזב.

בניגוד לשאר משחקי גביע הטוטו, לא נראה לי שאחת מהקבוצות תתן לשנייה לנצח. גם במפעל כזה זניח, יש מלחמת יוקרה בין השתיים.

אסִי

New member
ברור שהמאמנים יעלו עם הרכבים די חזקים...

יחסית לגביע הטוטו. מדובר במשחק עם הרבה יוקרה וכסף, בית"ר תחפש נקמה על העונה שעברה, חיפה תנסה להראות שהיא עדיין בתמונה - בהחלט משחק מעניין צפוי להיות. דילמה קשה צפויה לאוהדי בית"ר, האם להתחיל את הבלאגן איתנו או עם אוהדי בני סכנין - בהחלט צפוי להיות מעניין גם בנושא הזה.

lemmacantor

New member
אני לא רואה שום יוקרה במשקחי גביע הטוטו

ולא משנה נגד מי. לדעתי מכבי חיפה צריכה להמשיך להעלות הרכב משני. הליגה הרבה יותר חשובה!

GOLDBRG

New member
אוףףףף!!! למה לחא משדרים בערוץ פתוח???

עלק אין זליגת תכנים... פעם היו משדרים את החצאי גמר בערוץ 1, או ערוץ פתוח אחר... הייתי מבין אם היו שמים את המשחק בספורט5, בספורט5+ גם מוגזם אבל בספורט5+ לייב????? חוצפה! צריך לתבוע אותם!

בתללל

New member
חחחח מה לתבוע ? תנסה../images/Emo13.gif

ולגבי הנושא. אני מאמינה בהחלט שהולך ליהיות משחק מעניין.. טוב רוב הסיכויים שסכנין תעלה.. אז גם הגמר הולך ליהיות מעניין

אני לא הייתי הולך גם אם זה היה בחיפה

אוהדי בית"ר=חיות טרף...בכל מקרה נקוה לניצחון רציני רצוי ב-3 שערים ומעלה,הלואי...

jededaya

New member
אני דואג...

בירושלים הם לא מפחדים מהם, זה הם...! בטדי השוטרים אוהדי בית"ר, ואני אומר את זה מידיעה, לא מנחש... והרי המשטרה היא עוד מאפיה, רק בשם החוק, אז זכינו לראות מה קורה במשחק האחרון שלנו בטדי, כשהאוהדים שלנו קיבלו מכות מהשוטרים, לא מהאוהדים...

למעלה