מי שעבר החלקה יפנית בבקשה להכנס

mosheb2300

New member
מי שעבר החלקה יפנית בבקשה להכנס

אני גם עברתי לא מזמן.. ורציתי לדעת (בעיקר מבנות כי הם יותר מומחות בשיער ).. יש דרך לשפר את המראה של השיער למרות שעבר החלקה יפנית...? כול טיפ קטן יעזור .. כי חוץ מלחפוף ולהסתרק אחרי המקלחת אני לא מטפל בו בצורה כולשהיא ואני מאמין שאפשר להשיג מראה יותר מושלם.. תודה

mosheb2300

New member
wtf?

ברזילאית אחרי יפנית? פפפ.. משהו יותר פשוט אין? כול התחום של המסיכות, חומרים למנהם , אני יודע..?

mosheb2300

New member
כן..

אשמח להמלצה על חברה מסויימת.. כמו כן מה זה מוסיף לשיער, והאם אפשר לעשות בבית? יש מגבלות? מותר לחומר לגעת בשורשים? אף פעם לא נסתי, שמעתי קצת מפה ושם אבל אני לא סגור על הפרטים... זה מוסיף לשיער מראה יותר אחיד אם אפשר להגדיר את זה ככה? כמו פן.. כי ההחלקה לא חלקה (אחידה) כמו פן .. אם לא , יש משהו אחר שיכול לעזור? תודה

אוקיי...

קודם כל אל תקני בפארמים אם את רוצה משהו באמת איכותי, לכי למספרות. המוצרים הכי טובים לטעמי הם של קרסטס אבל המחיר מאוד יקר. אחרי זה לדעתי של לוריאל (לא אלה של הפארמים...) שבהם אני משתמשת וזולים בהרבה משל קרסטס, לא אותה רמה אבל עדיין מאוד מאוד איכותי. בבקשה:)

mosheb2300

New member
כן..

אשמח להמלצה על חברה מסויימת.. כמו כן מה זה מוסיף לשיער, והאם אפשר לעשות בבית? יש מגבלות? מותר לחומר לגעת בשורשים? אף פעם לא נסתי, שמעתי קצת מפה ושם אבל אני לא סגור על הפרטים... זה מוסיף לשיער מראה יותר אחיד אם אפשר להגדיר את זה ככה? כמו פן.. כי ההחלקה לא חלקה (אחידה) כמו פן .. אם לא , יש משהו אחר שיכול לעזור? תודה

אני אחרי ההחלקה עברתי להשתמש במסכות במקום

במרכך שיער כל חפיפה. בנוסף גזרתי את החלקים השרופים. בפועך, לקח לשיער שלי שנה להשתקם מההחלקה שעשיתי.

mosheb2300

New member
צפונית...

למה הכוונה שלקח לו שנה להשתקם מההחלקה? מה היה בשנה הזו? התכוונת ששנה השתמשת במסיכות ואחרי שנה כבר לא היית צריכה?

אני עדיין צריכה אבל השיער נראה יותר טוב

הקצוות היו הרוסים לגמרי והייתי חייבת לקצר את השיער וגם קבוצות שיער שבאמצע השיער נשרפו ונראו כמו אחרי טוסטר, הייתי חייבת לגזור. השיער גם היה הרבה יותר יבש ופגום במראה הכללי שלו, כמו קש. אני עשיתי את ההחלקה אצל מישהו שמתמחה בהחלקות ועושה כמעט רק החלקות ויש לו רקורד של מעל 30 החלקות בחודש במשך תקופה מאוד ארוכה. הייתי מאוד מרוצה מהשיער החלק והקלות של אפילו ללכת לישון עם שיער רטוב ולקום כמו אחרי פן.

mosheb2300

New member
אם תוכלי צפונית..

ואני יודע שזה הגזמה.. לשים תמונה של השיער שלך לא מרחוק ( איך הוא נראה על יבש, לא חצי שעה אחרי מקלחת ).. שיהיה לי פרספקיבה לדעת איך הוא באמת אמור להראות.. כי שלי קצה טיפה חשמלי אם אפשר להגדיר את זה ככה.. ואם אני מסרק (כי את אומרת כאילו את לא ) אז הוא נראה נורמלי, אבל עדיין לא מספיק לדעתי. ואת לא עושה כלום אחרי מקלחת? בלי לסרק אפילו? רק משתמשת במסיכה וזהו?

אני עשיתי את ההחלקה כבר מעל שנה וחצי

אז היום כבר לא רואים אותה כי גם הסתפרתי מאז 3 פעמים אבל שגרת הטיפוח שלי כללה חפיפה, מסיכה ששוטפים אותה. ואחרי כמובן הייתי מסתרקת גם על שיער רטוב וגם כשהייתי קמה בבוקר על שיער יבש. אם השיער שלך נראה חשמלי אולי תנסה לשים קצת סרום אחרי המקלחת.

mosheb2300

New member
סבבה

אם אחרי שאני מסרק (ושמחתי שאמרת שגם את סירקת ) הקצוות טיפה מפוצלים, זה אמור להיות או שאפשר לסדר איכשהוא? כי גם אחרי שעשיתי קצוות ( כחודשיים אחרי ההחלקה) עדיין היו לי קצוות מפוצלים

תותית1

New member
צפונית- אצל מי עשית את ההחלקה?

חשוב לי לדעת כי אני מתעניינת בנושא כבר הרבה זמן

למעלה