מי שהוא יודע איפה הכלה שלי???

מי שהוא יודע איפה הכלה שלי???

כמה פעמים בחיים מצאתם את עצמכם שואלים את עצמכם ``נו מה יהיה?! מתי היא כבר תגיע?!`` והיא לא מגיעה עדיין, היא לא רוצה להגיע, ואתם מנסים הכל ולא הולך ופתאום אתה קולט שאתה כבר ילד גדול ועדיין רווק. אחחח... אם אתם שואלים אותי?!... אל דאגה, היא בסוף תגיע וגם אתם תגיעו לרגע הזה שכל אדם מייחל לו בחייו... ``ה-ח-ת-ו-נ-ה``. אממ... אם כי למרות שאני גם בין השואלים תמיד את השאלה הזאת... /tapuzforum/images/emo8.gif

מירווש14

New member
חחחחחחחחחחח ...

שיגיע הזמן תאמין לי שתדע מי זאת .. ב - ה - צ - ל - ח - ה - !

וכמובן שצריך לזכור

שארבעים יום קודם יצירת הוולד בת קול יוצאת ואומרת בת פלוני לפלוני, ובן פלוני לפלונית . ולכל בקבוק יש פקק מתאים רק צריך למצוא אותו... ובעז``ה זה יגיע בקרוב .

בצריח הצפוני שבסוף עמק האופל כבר היית???

החתן שלי למשל עדיין אוחז בכסא הכבוד ומסרב לרדת...

החתן שלי

הולך לאט {אחרת איך תסביר שכבר כמה שנים הוא לא מגיע???} כבר אמרתי לו פעם שיקנה מפה וישאל אנשים ברחוב איך להגיע... אבל לללאאאא,הוא חייב להיות גבר טיפוסי ולנסות להגיע לבד. נו, רואה מה יוצא מזה בסוף...

זה לא עניין של גבר טיפוסי. . .

הוא פשוט תקוע על אי בודד ואין את מי לשאול ואיך להגיע אלייך, כנראה תצטרכי בסוף להגיע את אלי. אהה... אליו.

אתה מתוק

אתה האביר בלי סוס שיבוא ויושיע אותי מתהומות הנשיי'ה, מפני המחרפים והמנאצים אותי, מפני אלו שדחו אותי בבוז חרף תחנוני אוי מה רב כאבי, מה רבו יגונותיי. אבל עכשיו אתה כאן והכל בסדר... |דוהרים יחדיו אל עבר השקיעה|

למעלה