מי שדואג שאופ' 3 לא תכנס לכסף

alyaron38

New member

ידאג שגם אופ' 4 לא תכנס לכסף .

מי שמציע להאריך את אופ' 3 בשנה לא מבין את הכללים .

איך אופ' 3 תהיה יותר ארוכה מאופ' 4 ?

אתם יכולים ללכת לאסיפה לצעוק וליילל אבל הכי קר וכואב אני אומר לכם אין לכם קייס .

מי ששם את כל כספו באופ' 3 או 4 שיבוא בטענות קודם כל לעצמו ממתי שמים כול כך הרבה כסף באופציות , נכון שהיה משחק מלוכלך , אבל אתם פעלם נגד כל חוקי ותורת ההשקעות .

עדיין אני לא מבין מה רע להרוויח ביהש מאות אחוזים על פני 5 שנים ולמה צריך באופ' שיש לה זמן פקיעה והיא נתונה למשחקים וחסדים של אחרים .

מקווה שהלקח נלמד .

yossiabk

New member
ותוסיף.שהאופציות היו בשער דו סיפרתי

ומי שהיה גריאדי ולא מכר .שלא יבוא בתלונות.

d007 d007

New member
כדיי שתבדוק בשוק ההון כמה חברות האריכו אופציו

אופציות וליפעמים אותה אופציה כמה פעמים.
ודבר שני אופ 4 תוארך במקביל.

שאלה לי אלך.
החברה רוצה עכשיו לעשות גיוס ותיצטרך להביא מהבית 28 אגורות על כל יחידת יהש שאתה מחזיק
אתה משתתף בהנפקה או בורח?

תנסה להיות גבר ותענה את האמת.

yossiabk

New member
בוא אני יזרום איתך .ותסביר לי בצורה

הגיונית למה אתה מבקש ממחזיקי היהש להדלל בשישים אחוז.בשביל שאתה לא תפסיד . לגבי הגיוס שאתה מדבר עליו בעתיד .תשכח מזה .יש כרגע מספיק כסף בקופה .ויש את אופציה 4 שאמורה להכניס מעל 200 מליון שח .

d007 d007

New member
אני עובד עם פטנטים מנייר ותמיד יש לי תקלות

והדרך לפיתרון תמיד מגיעה מתוך דיבורים איתו.
או שאני גורם לו מתוך הדיבור לעלות על פיתרון או שלי עולה רעיון.

ונתתה לי תשובה כל כך פשוטה ומדהימה.
שאתה קניתה את היהש ידעתה שיש שתיי אופציות בדרך ידעתה שתדולל
מה אתה מתבחיין לי עכשיו שרוצים לדלל אותך?

אם זו תשובה מספקת אז סבבה אם לא נמשיך בדיון.

yossiabk

New member
כן היו שתיי אופציות בנייר.אבל השבוע

קיבלנו לפנים את תוצאות הסקר .ומי ציפה שהיהש יהיה בשער הזה אחרי הסקרים . ואחרי המפלה אתה עוד דורש דילול של מחזיקי היהש .

d007 d007

New member
אח שלי קיבלת תשובה מושלמת. אני איתך באותה

סירה ושנינו נפלנו בכשל שוק.

דוד כתבתי משהו מאוד דומה למה שאתה אומר

מבלי שקראתי קודם את מה שכתבת.

Great minds think alike

סתם סתם. אני בד"כ צנוע...

alyaron38

New member
יוסי , גם אופ 4 תפקע מחוץ לכסף

ולא תביא שום 200 מיליון שקל .

כשירצו לגייס נניח עוד שנה כדי להתחיל בפיתוח של שדה זה יהיה לפי שער 50 שהצפי הוא שהמניה תגיע ל 100 וגם ל 150 בעתיד.

הגדולים לא רוצים דילול לא ב 30 ולא ב 40 .

yossiabk

New member
בדיוק .אחרי הסקר טענתי .בעקבת

המידע שנחשפו אליו בסקרים .הם לא מוכנים להיות מדוללים בשערים האלה.תבינו בישי הם הולכים על הנפט .לא ימכרו לכם זכוכית במחיר של יהלום .יש פה יד מכוונת שעושה את זה בדיוק אחד לאחד.

יש כאן עליהום מטורף על רוכשי האופציות

כאילו שהם ביצעו משהו מחוץ לחוק .
אף אחד לא מבקש לדלל בשישים אחוז. כבר שקנית את היה"ש ידעת שקיימת אופציה שאם תיכנס לכסף יהיה דילול.
האם שקנית "הימרת" שהאופציה תפקע מחוץ לכסף?
אני שומע כל הזמן את הטיעון שרוכשי האופציות צריכים לקחת בחשבון את הסיכון המובנה באופציות.
אני שומע על בעלי יה"ש בלבד שישמחו שהאופציות יפקעו מחוץ לכסף כדי לא להדלדל.
ואני שואל " האם בעלי היה"ש לא היו צריכים לקחת בחשבון את האפשרות שהם ידוללו"?

זה הצד השני של המטבע
גיוס באמצעות אופציות הוא כלי פיננסי לגיטימי והוא בא במקום הנפקת ניירות חדשים.
דרך אגב, מגייסים כשאפשר ולאו דווקה כשצריך.

yossiabk

New member
יש פה הרבה שמחזיקים ביהש קרוב

לשנתיים .המחזיקים ציפו להיות במקום אחר לגמרי אחרי הסקרים .כולל הדילולים מהאופציות .זה לא רק מחזיקי האופציות חטפו .גם אנחנו שיושבים במניה קרוב לשנתיים .

hookset

New member
מה שמחזיקי האופציות לא מבינים זה

שההימור היה שלהם ולא של מחזיקי היה"ש...

כשאני נכנסתי ליה"ש ראיתי את שלושת האופציות וידעתי שיכול להיות שאני אדולל מכל הסדרות אבל גם ידעתי שיכול להיות שלא!

אתה שואל "האם בעלי היה"ש לא היו צריכים לקחת בחשבון את האפשרות שהם ידוללו"?
אני שואל האם לא לקחת בחשבון שדברים לא יסתדרו בדיוק כמו באגדות והאם שכחת שלאופציה יש מועד שבו היא פוקעת ויכול מאוד להיות שאם לא תתחמק בזמן אז כספך יכול להתאדות?

לאופציות יש חוקים ויש כאן מחזיקים שחושבים שבגלל שהם יכנו את מחזיקי היה"ש "חסרי ערכים" או "חזירים" או כל ביטוי מפגר אחר, אנחנו ניכנע לדפוס הזוי שבעיקרו בא להכתיב למחזיקי היה"ש את התנהלותם...

אין מחלוקת על העובדה שאופציות זהו מכשיר לגיוס כסף והוא ללא ספק לגיטימי אבל זה לא קשור לוויכוח...

לאופציה יש תאריך פקיעה! אם עד תאריך הפקיעה (נניח שתהיה הארכה של חודש) הנייר לא מעל מחיר המימוש זה אומר שהאופציות יפקעו ואז מחזיקי האופציה יצטרכו להכיר בעובדה שההימור שלהם (בדגש על הימור) נכשל.... זה השוק! זו הבורסה ואלו החוקים...

רוצים להאריך את האופציות ביותר מחודש? זכותכם המלאה לבקש זאת וזכותי המלאה להתנגד!!!

לדעתי לא נגיע למצב שיהיה צורך בהארכה נוספת אבל אם כן, דעו לכם שיש כאן עוד מחזיקים גדולים שיתנגדו להארכה בלי למצמץ...

שבת שלום...

dumuzi

New member
צודק אבל מה זה משנה

הכל מכוון ע"י מישהו

זה כל כך שקוף שאין דברים כאלה

אז מה זה משנה בכלל תנו לו לעשות מה שהוא רוצה

אם אתם מאמינים בנייר תפעלו בו בלי טכני בלי פונדמנטלי בלי כלום - לקנות במנות כל הדרך למטה ולמכור בעליה

אם הנייר יורד לרמות נמוכות תקנו במנות במרווחים ותמכרו כשהוא יעלה (בהנחה שהוא אכן יעלה מתישהו לשווי שוק נורמלי - בגלל זה כתבתי "אם אתם מאמינים בנייר")

אם אתה מורווחים כמה עשרות אחוזים תמכרו

אל תנסו לעשות מכות בנייר הזה כי תחטפו מכות

זו הדרך היחידה אולי להחזיר את הכסף מההפסדים באופציות...(לא אמרתי למכור או לקנות את האופציות כי יכול להיות שהן יתקנו למעלה - אבל אם מזרימים כסף חדש שיהיה ביהש)

למעלה