מי רוצה או רוצה לצחוק

מי רוצה או רוצה לצחוק ../images/Emo6.gif

מרוקאים שאלה: "למה מרוקאיות שמות טמפונים בגרון?" תשובה: "כדי שהדם לא יעלה לראש..." *** שאלה: "איך מתחיל ספר בישול מרוקאי?" תשובה: "קודם כל תרגעו..." *** שאלה: "מה זה מרוקאית לפני מחזור?" תשובה: "פצצת אטום..." *** כשמרוקאי נולד, שמים לו גורמט ביד ימין. כשהוא מגיע לגיל 13, שמים לו גורמט ביד שמאל. וכשהוא מגיע לגיל 18, מחברים את שניהם... *** שאלה: "איך מיצרים גז עצבים?" תשובה: "סוחטים כמה מרוקאים..." *** שאלה: "מה משותף למרוקאי ולטנק?" תשובה: "שניהם לא זזים בלי השרשראות שלהם..." *** שאלה: "כששלוש מרוקאים נוסעים באוטו, מי נוהג?" תשובה: "השוטר..." *** שאלה: "מה משותף למרוקאי ולחצ´קון?" תשובה: "מפוצצים אחד, באים עוד עשר..." *** מרוקאי אחד הולך למגדת עתידות. המגדת עתידות מספרת לו: "אני רואה שאישתך עומד למות, והגורם למותה יהיה אלימות פיזית קשה!" מזדרז המרוקאי ושואל אותה: "את יכולה לראות עם אצא זכאי???" *** שאלה: "למה מרוקאי מתחתן עם מרוקאית?" תשובה: "כדי להשלים 12 שנות לימוד..." *** שאלה: "מתי מרוקאים שומעים מוסיקה קלאסית?" תשובה: "בבית הספר, כשהפעמון מצלצל..." *** שאלה: "אילו חושים יש למרוקאי?" תשובה: "חושילינג וחושרמוטה..." *** שאלה: "איך מלמדים מרוקאי לשחות?" תשובה: "מהשרשר לגורמט, בתנועות חדות..." *** בחורה אחת מתיעצת עם הוריה: "אבא, אמא, אני לא יודעת עם מי להתחתן - עם פרסי או עם מרוקאי?" ההורים חושבים לעצמם ומתיעצים בינהם ואז אביה אומר לה: "תתחתני עם מרוקאי!" שואלת הבחורה: "למה דווקא עם המרוקאי ולא עם הפרסי?" האם עונה לה: "כי עדיף למות ממכות מאשר למות מרעב..." שאלה: "איך אומרים במרוקאית התפוח לא נפל רחוק מהעץ?" תשובה: "זונה בת זונה..." *** שאלה: "מה הם 70 הדברים שמרוקאית יודעת לעשות?" תשובה: "69 ומטבוחה..." *** אישה אחת מספרת לשכנה המרוקאית שלה: "הבן שלי רק בן חמש חודשים וכבר יושב." המרוקאית מסתכלת עליה ושואלת: "יושב על מה?" *** איש א´: "שמעת מה קרה למרוקאי ההוא כשהודיעו לו שהוא סיים את כיתה ב´?" איש ב´: "כן, שמעתי שהוא נחתך בגילוח..."

eyariv

New member
../images/Emo25.gif מגניב. קבל עו משהו

ילד מרוקאי בכיתה א´ בא לאמא שלו ושאל: אמא היום היה לנו שיעור עברית, כל הילדים יודעים רק עד האות מ ואני עד ת זה בגלל שאני מרוקאי ? לא, ענתה אמו, זה בגלל שאתה חכם. למחרת שוב בא בילד ושאל: אמא היום היה לנו שיעור חשבון, כל הילדים יודעים רק מס´ 10 ואני עד 100 זה בגלל שאני מרוקאי ? לא, ענתה אמו, זה בגלל שאתה חכם. למחרת שוב בא בילד ושאל: אמא היום היה לנו שיעור ספורט, כשהתלבשנו ראיתי שלכל הילדים יש זין קטן 7 ס"מ ולי יש גדול 20 ס"מ. זה בגלל שאני מרוקאי ? לא, ענתה אמו, זה בגלל שהם בני 6 ואתה בן 18

למעלה