מי רואה את ד"ר ג'ין ויכול לתאר לנו איך התרשם

kler18

New member
מי רואה את ד"ר ג'ין ויכול לתאר לנו איך התרשם

עד כה מהדרמה ? לאחר 4 פרקים

אשמח לדסקס איתו ....רק לא לשכוח לשים
לפני כן

תודה, אורה

aya19560

New member
אורה יקירה אני רואה אותה כהרגלי
|ספו

הסקרנות הורגת אותי ואני לא יכולה לחכות. להגיד לך את האמת. בהתחלה לא כל כך התלהבתי ממנה ואפילו עזבתי אחרי הפרק הראשון.
מכמה סיבות הראשית יש יותר מידי דם של ניתוחים ואני לא גיבורה גדולה כשאני רואה דם ,זה דבר שלא נתון לשליטה.
אז רוב הזמן המסך מוסתר.
ושנית השחקנים קצת אנמיים לדעתי עם המשחק שלהם. אני לא כל כך מתחברת אליהם גם בסייט הנטר וגם בנסיכה שלי .
העלילה עצמה קצת נדושה, שוב הקפיצות בזמן, נראה לי שמיצו את התפקיד שלהן. זה נחמד בפעם הראשונה.ולא יותר.
אבל אני מתכוונת לראות עוד פרק או שניים ואז להחליט סופית.
הסיפור הוא על רופא בזמננו מנתח מומחה ,שעובד יחד עם מי שאמורה להיות אישתו. ואחרי ויכוח קשה היא נפגעת בתאונת דרכים קשה והוא מציל אותה אחרי ניתוח ראש קשה.
לפני הויכוח הוא מציל איש שנפגע קשה מאוד בראש ואחרי שהוא מנתח אותו ומוציא משם משהוא שנראה כמו עובר קטן.האיש עולה לגג ומנסה לקפוץ. כדי להציל אותו הרופא מזנק ונופל למטה ,בזמן הנפילה הוא חוזר לתקופת הקדומה משהוא בשושלת הקיסרים. עם הרבה שחיתות ועוני מחריד. ומכאן מתפתחת השתלשלות עניינים שבה הוא מכיר בחורה דומה מאוד לארוסה שלו. שאחיה נפגע קשה בראש והוא כמובן מציל אותו .רוצים להרוג אתו מפני שהוא מוזר ושונה. חשוד בהשתייכות לקבוצת מורדים. ושוב ניצל ממות בזכות כישורי המנתח שלו. בקיצור קצת בנאלי ונדוש. אני מקווה שישתפר.

kler18

New member
אני ראיתי את כל ה-4

לומר את האמת (ואת יודעת שאני חולה על הראשי)....אני חושבת שזה באמת סיפור בנאלי
עם יותר מידי מושגים רפואיים (פניתי למילון מושגים) והכל צפוי מראש....ומשחק די חלשלוש (אנמי) של הראשיים ...לדעתי הוא עדין מידי כדי לשחק כזה רופא מאצ'ו שמעז להציל את כל העולם ההיסטורי...(וכל האביזרים הפרוביזוריים שהוא משתמש בהם , מגוחכים למדיי)
אין ספק שאמשיך לראות הלאה...אני לא אנטוש את אהובי , לעולם. אבל, לעומתו השחקן המבוגר יותר , שהציל אותו בהתחלה...(שבנו הולך להיות המלך) הוא שחקן פשוט נפלא והוא די מציל את הדרמה משעמום , סונג סאונג הון , מיאנה ...מיאנה ,צ'ינצ'ה...אני אמשיך לאהוב אותך....יקירי
מקווה שתהייה התפתחות טובה בהמשך (למרות שאני בספק)....נראה לי ככל, שאנו רואים יותר דרמות , הדרישות שלנו גבוהות יותר...חחחחחח

אני רואה במקביל את i do i do ואני באמת נהנית ,
סון הא מספקת את כל הצרכים שלי , היא פשוט נהדרת כמו תמיד!!!!
והשחקן הצעיר, חבל"ז ...מקסים...

desire33

New member
צודקות במאה אחוז, Bridal Mask :]

אתן צודקות במאה אחוז, הוא פשוט לא מתאים לתפקיד, ופארק
(הראשית) יותר מדי רגשי ואמוציונלית כשלא צריך בכלל..
לי בום סו (השחקן המבוגר שציינת) הוא בין הגדולים, והוא באמת מציל
את הסדרה, הוא מצחיק, כריזמטי, ומשחק מצויין פשוט..
העלילה גם דיי מפגרת.. כל פעם לראות אותו מציל חולים לא כל כך
רלוונטי, זה סגנון היפנים שאוהבים, קוריאניות בדר"כ מכילות עלילה
בתוך עלילה בתוך עלילה, והדוגמה הטובה ביותר היא Bridal Mask
המצויינת פשוט, ואו איזו דרמה.. היא התחילה חמוד, ומפתחת למשהו
מסעיר עם שחקנים מצויינים פשוט.. הראשי ואח שלו(מקין והבל) שבכלל משחק אדיר, באמת נותנים פה משחק מעולה.. מה שחבל לי בדרמה הזאת זה דבר אחד - ג'ונקי! עם ג'ונקי היה הראשי זה היה מושלם בשבילו, איכשהו הוא כל כך מתאים לסדרות הללו, אבל האמת שג'ו עושה עבודה באמת מצויינת ככה שאין מה להתלונן, והוא רק שחקן מתחיל.. סונג היון הוותיק פשוט נשנש מדי..
לגבי I DO I DO - מצחיקה בטירוף, ונהדרת... הראשי שמה פשוט מעולה, גם השחקן המשני... חבל לי רק שסון הי יותר מדי רצינית, זה דיי מעצבן, כי עם ההומור שלה היה הרבה יותר מדהים, אבל נסלח להם עם העלילה החמודה הזאת :]

kler18

New member
אפרופו shin hyun joon האח מ"קין והבל" משחק

בדרמה "באבו אומה" dummy mommy את משחק חייו..הוא פשוט שחקן אופי מצויין.
הדרמה נהדרת, רק התרגום שהיה לי ,היה גרוע ביותר ...יש שם ילדה מתוקה שגונבת קצת
את ההצגה...אבל כולם משחקים נהדר...

לאחרונה יש כזה שפע של דרמות מצויינות ,שיש קושי אמיתי במי לבחור....חחח
איך שאני מכירה את עצמי , בסוף אראה את כולן..

aya19560

New member
אורה הטעם שלנו וההתרשמות מהדרמות ממש זהה.

עיזבי את זה שהואחתיך רק בגלל זה אני מוכנה לסבול את כל הדם והזוועות של היתוחים.
כזה יופי לא נוטשים כל כך מהר.
אני מתמוגגת מ I DO I DO הצעיר פשוט דלישס מרעננן ומצחיק עם המשחק שלו . רואים שזה בא לו בצורה טבעית .ממש תפור עליו .
עוד דרמה שאני ממליצה לך עליה פאליי פאליי לראות היא נקראת BIG עם מיודענו החתיך גם הוא מקופי פרינס.
חובה לראות הוא משחק מעולה.

kler18

New member
את יודעת מה באמת מרגיז
suspicious family

הורדתי כבר את כל הפרקים שניתן (8) ועדיין אף אחד לא מתרגם אותה...
אני ממש מחפשת באטרף תרגום , אם מישהו ניתקל בזה , אנא , אנא להודיע לי...
עם "ביג" אני אמתין מעט , כי אני מתרגמת משהו ,אז אני לא יכולה להתרכז בכ"כ הרבה..
מצרפת תמונה של הדרמה המבוקשת שלי

milly12

New member
דר' ג'ין

איפה מצאתן תרגום. רציתי לראות אתמול אבל לא מצאתי.

nurit224

New member
לפי התגובות אני מבינה שזה כמו"הנסיכה שלי"

למרות שהוא שחקן גדול ומוכשר יש דרמות שהוא לא אמור לשחק בהם

אבל זה לא אומר שאני לא אצפה בה מתישהו

milly12

New member
אוקיי... בעיה טכנית

אני לא מצליחה להוריד את התרגום. צריך להירשם?

milly12

New member
ראיתי את פרק 1

הגעתי אתמול מהעבודה חדורת מוטיבציה והחלטתי לצפות בסדרה בצפייה ישירה גם אם זה פחות נוח. הכנתי ארוחת ערב (בהתחלה התכוונתי לאכול במבה אבל חשבתי שאם כבר אני מתאמצת - צפייה ישירה - אז להתאמץ עד הסוף) והתחלתי לראות. מתברר שהצפייה הישירה הייתה בחירה נכונה כי הפרק מחולק לחלקים. את החלק הראשון ראיתי ועבר בסדר. בחלק השני כבר הסתכלתי מידי פעם על השעון לבדוק כמה זמן נותר לסוף החלק. ב- 2 החלקים הבאים כבר עשיתי הפסקה באמצע. לאחר שראיתי את הפרק חזרתי לגירסה היפנית והתחלתי לראות את הפרק הראשון פעם נוספת כי ראיתי את הסידרה די מזמן.
אני חייבת לציין שהפרק הקוריאני פשוט היה משעמם. הרגשתי כאילו הפרק נמתח ולא יסתיים לעולם.השחקנים, כפי שטענתן, נראים מאוד חלשים. אי אפשר להשוות בין העוצמה שמשדר סונג סאונג הון ואוסווה טאקאו היפני. זה שונה לגמרה ומרגישים את זה. מה שהזכרתן בעלילה פחות הפריע לי כי הייתי מוכנה לזה. השאלה איך יתקדם הסיפור. מכיוון שמדובר במדינות שונות העלילה חייבת להיות שונה.
בקיצור מתלבטת אם לתת עוד הזדמנות ולראות את פרק 2 או לעזוב כי יש דרמות שנראות מעניינות יותר וזמן מוגבל...

למעלה