מי קנה נעלי סאקוני static race ?

שודי

New member
מי קנה נעלי סאקוני static race ?

היבואן מכר נעלי static race/static race 2 בהנחה לחברי האיגוד, אולם לא מוכן לקבלם בחזרה ו/או להציע דגם חלופי לא תחרותי שווה ערך, לא לכולם זה מתאים לרגל. האם האיגוד מודע לכך ויודע שהיבואן המכובד עשה סיבוב לא רע עלינו הספורטאים התמימים? האם על הדגם הזה סגרו עיסקה? תגובה רצינית תתקבל בברכה.

saucony

New member
סאקוני תשובה

" אתלט " יקר!!! ( מדוע בעילום שם ) קודם כל ולפני הכל שנה טובה לך למשפחתך ולכל שוחרי הספורט בארץ. שנת שלום ביטחון בטיחות ( בעיקר בכבישים ) ובריאות. שנת אושר עושר וכושר ממשפחת סאקוני ולענין הדגם הנ"ל לא נימכר לחברי איגוד אלא הוצע כעיסקת חבילה במחיר אטרקטיבי ביותר לקבוצת טריאתלון גליל עליון - בהדרכתו של אלון הירש. על פי בקשתו של אלון צורפה קבוצת טריאתלון נוספת בהדרכת עדי זילברמן (נציג הקבוצה בקשר עם היבואן היה דובי מילר ) את הקשר יצר אלון וללא כל קשר ליבואן,לדברי אלון למנהל הקבוצה הוסבר והובהר סוג הנעל ויעודה, מהשיחה איתך היתרשמתי כי אינך חבר בקבוצה אך את הנעליים קיבלת דרכם). לידיעתך, אכן היבואן מכובד, אך הוא אינו עושה סיבוב על אף אחד ובטח שלא על גב הספורטאים אשר מקבלים יחס חם טיפול מסור ומחירים אטרקטיביים. " הספורטאים התמימים " אשר הינך מדבר עליהם סיפרו בתחילה כי קיבלו את הנעליים במתנה מחו"ל, אח"כ במתנה בארץ ולבסוף הודו כי אכן רכשו אותם דרך דובי מילר, כמה """ תמימים """ הספורטאים!!!! כפי שהוסבר לך על ידי בנימוס ובאורח רוח ניתן להחליף את הנעל לדגם אחר תחרותי או לאימונים אך הזיכוי שינתן מאחר והנעל ניקנתה בקניה מרוכזת ובמחיר מסויים יהיה המחיר ששולם בפועל וכן אתה החלפת את הנעל בנעל אימון אשר מחירה היה גבוה ממחיר הנעליים שהוחזרו אך למרות זאת לא נידרשת לשלם את ההפרש. אז היכן הסיבוב בדיוק? בכבוד רב אורי פרץ סמנכ"ל

שודי

New member
תגובה עניינית

לכבוד אורי פרץ סמנכ"ל סאקוני קראתי בעניין את תשובתך למכתבי, ואענה לך סעיף אחר סעיף. א. פתחת את מכתבך בכינוי "אתלט". אינני יודע על סמך מה מבוססת קביעה זו. לידיעתך הנני ספורטאי פעיל ולא במרכאות, בין היתר אני השתתפתי ואשתתף במירוצים רבים. ב. את הנעליים הנ"ל הזמנתי דרך קבוצתה של עדי באמצעות דובי מילר,הבנתי שהדגם המוצע הוא האקסטרה. כאשר קיבלתי את הנעליים התברר לי שהן לא מהדגם האמור אלא נעלי תחרות. צלצלתי אליכם וביקשתי להחליף אותם לדגם אחר, או לקבל את כספי בחזרה. התשובה שניתנה לי הייתה שלא ניתן להחליפם ו/או לקבל החזר כספי. ג.הנעליים שנרכשו על ידי עדיין נמצאות ברשותי. נראה לי שאתה מספר כאן סיפור דמיוני שאיננו קשור אלי ואם אכן הוא נכון, כנראה שאינני היחיד המתלונן על היחס שקיבלתי מכם ועל הנעל שנרכשה. ד.יבואן "מכובד" שאינו עושה סיבוב על אף אחד ולא על גב ספורטאים כדבריך, לא נותן תשובה שלא ניתן להחליף סחורה שנקנתה מס´ ימים קודם לכן. ה. במידה וישנו ספורטאי המזהה עצמו ככספורטאי בתשובתו של סמנכ"ל סאקוני אשמח לשמוע את גירסתו. בברכה אביב קולין

adizi

New member
אביב שלום !../images/Emo46.gif../images/Emo18.gif

אינני יודעת מי אתה, ובטוח שאינך מתאמן בקבוצתי אז אם כך, איך אתה מרשה לעצמך לנצל את ההטבה שניתנה לחברי קבוצתי וקבוצתו של אלון בלבד???????? לגבי דגם הנעל, אינך יכול לאמר שנאמר לך מפורשות על איזה דגם מדובר, אלא רק על צבע הנעל ומחירה. במידה ולא היית מעוניין או בטוח במה שאתה קונה, איך אתה בה בטענות לחברה כה מוצלחת כמו "סוקוני" שמחליטה לסבסד מחיר נעל בכחצי מחיר, לקבוצות מאורגנות ?????. עד היום עוד לא הייתה שום חברה שהציעה לנו מחיר כה יפה לנעליים !! בכל מקרה איני מוכנה עוד שתשתמש בשמי או בשם קבוצתי מבלי שתקבל את רשותי. ואם יש לך איזה שהן הערות או ביקורת מן הראוי הוא שקודם כל תבדוק את עצמך, הנתונים שנתנו לך, על ידי מינתנו ואז, תפנה אליהם.לא "סוקוני" ולא אני / קבוצתי צריכים להתבזות משום שאתה, על דעת עצמך, החלטת לתפוס טרמפ על ההטבה שאנחנו מאמני הקבוצות דאגנו לה, לקנות נעל במחיר מצחיק ואז ללכת ולהחליפה באחרת. באופן אישי, רק שתדע שזו הפעם הראשונה שאני מארגנת לחברי קבוצתי מחיר שכזה ובזה הרגע הוצאת לי את כל החשק כי מה שעשית ממש מעליב. ולחברת סוקוני - שוב, תודה בשמי ובשם חברי קבוצתי שרכשו את הנעליים ורצו איתן בתחרות "חורשים" וטענו שהנעל מ ע ו ל ה , נוחה וקלה.

saucony

New member
תגובה על תגובה על תגובה.......

אביב שלום רב דמיוני מפותח, אך לא עד כדי כך. אשמך אם תיצור עימנו קשר לטלפון 03-5704165. בברכה אורי פרץ סמנכ"ל

rally-net

New member
הבהרה

שלום לקח לי זמן להגיב כי לא הייתי בסביבת המחשב . שמי הוזכר כאן ולכן מצאתי לנכון להגיב . במסגרת קבוצת הטריאתלון של עדי הוצע לנו להצטרף למבצע הנעליים וכמובן שקפצנו על המציאה . בתום ליבי הצעתי לאביב ולאחרים להצטרף למבצע זה (כפי שבטח עשו רבים אחרים) מתוך ידיעה כי מדובר בנעל טובה לריצה (ואכן היא כך) מוניתי על ידי חברי הקבוצה לאיסוף הכסף והבאת הנעליים מהיבואן בר"ג וזאת מכיוון שאני מסתובב באזור זה . ביום חמישי הגעתי אל היבואן בר"ג ושם פגשתי בחור בשם טוביאס (וסליחה עם אני טועה בשם) ובחור נוסף שאיני זוכר כרגע את שמו . הצגתי את עצמי ואת מטרת בואי ולמרות הכמות הגדולה וריבוי המידות והשאלות קיבלתי יחס ושרות מעולים !!! וגם הזמן ששהיתי במקום היה קצר יחסית . לפני שעזבתי את המקום עוד טרחו החבר´ה בחנות להגיד לי שאם יש למישהו בעיה כלשהי שיקפוץ אליהם והכל יסודר . במהלך סופ"ש חולקו הנעליים לאנשים ורובם נהנו מהם , לרבות בטריאתלון חורשים , היה פשוט כייף לרוץ עם הנעל הזו . התעוררו מספר בעיות פעוטות שאכן טופלו ואני יודע על זוג אחד שהוחלף לשביעות רצון הקונה ( ואפשר לשאול אותו ) לגבי הטענות הספציפיות ומה שארע לאחר מכן במקום , אין לי קשר לכך . מה גם שנאמר לכל אחד מרוכשי הנעליים כי במידה ויד לו בעיה , לגשת באופן עצמאי לחנות . אני שוב רוצה לציין את היחס הטוב לו זכיתי מצד החבר´ה בסאקוני ומקווה שימשיכו כך הן בשרות והן במבצעים ובשיתוף הפעולה . דובי מילר לקוח מרוצה

למעלה