מי צריך אהבה בכלל?...

ס א ט י ן

New member
מי צריך אהבה בכלל?...

אני כבר לא זוכרת מתי הכנסתי את עצמי לסרט שללא אהבה אין חיים. שהרי עד כה חיי היו בסדר גמור. ללא אהבה (רומנטית). נמאס לי לחפור בזה כל היום. נמאס לי לחשוב על זה. נמאס לי לתהות. נמאס לי לבכות. נמאס לי לרצות. נמאס לי לקוות. נמאס לי. פשוט נמאס. ואולי זו הבעיה שלי בעצם. אולי אני פשוט צריכה להפסיק לחשוב. אולי אני צריכה לנקות את הראש. לשים בצד את כל ענייני האהבה והרומנטיקה. נכון, עד עכשיו רציתי את זה יותר מכל. אולי הגיע הזמן להתעסק במשהו אחר, להעסיק את עצמי מעל הראש באותו דבר. ולשכוח מכל דבר אחר. פורום יקר, אני קוראת פה כבר מעל לשנה, שיתפתי אתכם לפעמים בבעיותי ומשבותי, וגם ניסיתי לפעמים לעזור לאחרים. אבל עכשיו, נדמה לי שהגיע הזמן שלי לעזוב. אם אני רוצה להפסיק להעסיק את עצמי בענייני אהבה, לקרוא בפורום לא יעזור לי במיוחד :) תודה על עזרתכם עד כה, אתם מדהימים, באמת. אולי אחרי שאני אנקה קצת את הראש- החיים שלי יתחילו להסתדר...

סאטין, יקרה שלי ../images/Emo24.gif

לפעמים התעסקות יתר באהבה באמת יכולה לפגום ואני הייתי שם, הרגשתי את מה שאת מרגישה כעת, ניסיתי גם להתנתק מהפורום אבל התמכרתי אליו ולא מסוגלת לעזוב. אני חושבת שאת צריכה באמת להעסיק את עצמך בפרוייקט אישי שיכניס לך קצת אושר, שיעסיק אותך, שתחשבי פחות על אהבה ורומנטיקה, ותראי שכשהאהבה לא תהיה חלק ענקי מהחיים שלך ולא תחשבי רק על זה- דברים טובים יקרו, כי את תתני לעצמך להיפתח באמת לאהבה. ככה עשיתי וככה זכיתי בבחור שלי

היי בובההה ../images/Emo24.gif

מה שאת אוהבת-גלי עטרי קחי מה שתרצי, מי יסרב לך
קחי את העולם כולו מי יוכל לומר לך לא
אם רק תחייכי, מי לא יתאהב בך
מי שאת רוצה יבוא אל תלכי עם מי שלא.
תעשי רק מה שאת אוהבת
רק מה שאת חושבת שיהיה לך טוב
שיהיה

תגובה

אהבה אחד הדברים הכי יפים בעולם. אנחנו מקבלים אהבה כל חיינו מכל צד, מההורים ומהאנשים שאנחנו מכירים. אפלו כלב אוהב את בעליו ואת צאצאיו. אהבה מבוססת על הערכה לאופי הטוב של האדם האחר כאדם, והיא מביאה לרצון לתת דברים טובים. תהיי עם מי שאת כבר אוהבת ותהני מהקשר שיש לכם. בעתיד תמצאי עוד חברים שינעימו לך ויעשו אותך מאושרת.

neuron

New member
"אני לא חושבת על פילים לבנים...

...אני לא חושבת על פילים לבנים, אני לא חושבת על פילים לבנים, אני לא חושבת על פילים לבנים..." אולי בסוף תצליכי לשכנע את עצמך שאת לא חושבת על פילים לבנים.

גבי 2005

New member
יש חסרונות ויתרונות בקשר

לפעמים כיף לבד ולפעמים כיף בשניים אני לדוגמא עצוב לבד מזל שאני לא לבד
אבל אני מכיר כאלה שנוח להם לבד עם עצמם

linu2

New member
מי למעלה החליט שזה טוב לאהוב?

<שירי מיימון, אהבה קטנה> מאחלת לך שהחיים יתחילו להסתדר לך כמו שאת רוצה...

למעלה