מי צם פה בכיפור?

deathcaster

New member
אני בטוח שאם את תראי היכן המשפט

הזה מופיע, ובאיזה הקשר הוא נאמר, את לא תאמרי אותו יותר לעולם, לפחות לא בהקשר של שימושו בהודעתך הקודמת. וכן, אני מבין אותו ,מסתבר, יותר טוב ממך. אני אמנם אתיאיסט, זה לא עושה אותי בור בתורה.

belle B

New member
ובתור אתאיסט..

אתה כבר בטח צריך לדעת שאין אמת אחת... אי לכך ובהתאם לזאת - יש לי את כל החופש בעולם לפרש את המשפט כרצוני...

deathcaster

New member
איזה קשקוש ../images/Emo13.gif

זה כמו שאני ארשום " כל הבנות זונות" ואח"כ אני אגיד " שאין אמת אחת... אי לכך ובהתאם לזאת - יש לי את כל החופש בעולם לפרש את המשפט כרצוני... " ציטטת משפט מסוים ממקור כלשהו בהקשר מסוים. אם אינך יודעת על מה אני מדבר ומה מקורו של הציטוט, אל תנסי להוציא עצמך נקייה מטעותך....זה לא יעבוד עלי.

deathcaster

New member
ואני בד"כ עושה זאת , אך עדיין לא

הוצאת עצמך מהתסבוכת שנקלעת אליה

belle B

New member
אבוי לי

אתה מתעקש להסביר לי את הפירוש האמיתי? לזה אתה חותר?

F u t u r e

New member
עזוב את המשפט הזה..

אתה מכיר את המשפט "חיה ותן למות"?? אז כל אחד יכול לעשות מה הוא רוצה, מה איכפת לך אם מישהו צם או לא? אתה תעשה מה שאתה חושב שצריך..

סנאי נדיר

New member
תגובה.

אני אף פעם לא הבנתי את המשמעות של היום הזה. לצום בשביל להרגיש את הכאב ובאמת להצטער על החטאים ועל הפגיעות שפגעת בקרובים לך אפילו אם לא שמת לב? קשקוש. לא צריך יום מיוחד לסליחות.

deathcaster

New member
המממממ

למה לחפש מלכתחילה משמעות במנהג אנאכרוניסטי חסר משמעות ?

סנאי נדיר

New member
למה אתה חייב לדפוק בכל הודעה

מילה לועזית ארוכה שתבלבל את החוגרים הפשוטים כמוני? כדי להוכיח לכולם שהשנים בצבא עשו לך רק טוב?

סנאי נדיר

New member
בגלל זה הוא לא מגיב להודעה

המונואנרכיסטית מלנכולית פודמנטאליסטית אפרו-אינפורמטיקטיבית אלגוריטמית פסיכודאלית שלי?

סנאי נדיר

New member
האמת שלא.

זה בדיוק כמו להמציא את מה זה שנורמנד הולבסקי, באמצע שתיית ברנדי מימי המלחמה הקרה, אמר לאישתו על שפת דשא באגם הלוראנס "חיי האדם הם כמו המים, פעם קרים, ופעם חמים"

למעלה