מי מתכונן לרשת את מקומו של הנאשם בפלילים ?

כוכבית מצויה

Well-known member
כשדורי שאל אז הבהרתי למה התכוונתי בעניין הביטול והוא קיבל את ההסבר.
ואל תתווכחי איתי על כך שאמירה של מטאטא חדש שנכנס לתפקיד לא יכולה לבטל החלטה של קודמו.
אם את לא מבינה מה הכוונה של ביטול באמירה אז יש לך בעייה.

ויאללה באמת נמאס לי .
תמשיכי לריב עם עצמך.
ברור למה התכוונת, התכוונת להטעות כהרגלך.
כבר קודם אמרת שמיצית....
אמירה לא מבטלת, בוודאי ששר חדש יכול לבטל את מה שעשה קודמו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
את הדוגמנות אני משאירה ליורש המועדף על המושחת
שבינתיים מדגים באדיקות את דרכו של רבו .

ולגבי הנקרא שסילפת בפרשנות מטופשת , צריך להמציא הבנה שתואמת את קשייך.
תחכי שימציאו ואז נדבר.
זהו? אולי דיי? הבנו. מיציתן. די.

אלפיני

Well-known member
את טענת שליברמן ביטל את המענק, הוא לא ביטל כלום ולכן ברור שהמציאות שלך היא אלטרנטיבית.
כל פוסט שלך שאראה שיעבור על הכללים ידווח.
אז יש בניכן חילוקי דעות לגבי כוונותיו או מעשיו של ליברמן.

תסבירי לנו על איזה כלל בדיוק עברה סתוונית לגבי הצגת העמדה שלה שאינו חלק מדיון טריוויאלי ושגרם לך להפסיד שעות שינה ולדווח?
היא גילתה איזה סוד ביטחוני חס וחלילה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כמה עוד תתפלספו על זה? הוא אמר. הוא עדיין לא בתפקיד ועל כן לא בררור שיעשה, אם יעשה ומתי יעשה. כמה דיו אפשר לשפוך על השטות הזו?

כוכבית מצויה

Well-known member
אז יש בניכן חילוקי דעות לגבי כוונותיו או מעשיו של ליברמן.

תסבירי לנו על איזה כלל בדיוק עברה סתוונית לגבי הצגת העמדה שלה שאינו חלק מדיון טריוויאלי ושגרם לך להפסיד שעות שינה ולדווח?
היא גילתה איזה סוד ביטחוני חס וחלילה?
על הכלל שמודגש באדום בראש הפורום.
זה לא גרם לי להפסיד שעות שינה.

אלפיני

Well-known member
על הכלל שמודגש באדום בראש הפורום.
זה לא גרם לי להפסיד שעות שינה.
עניין של גבולות. לא כתוב באדום שצריך לשמור עליהם על פי הכללים של חנה בבלי ז"ל.

אזכיר לך את שאמרתי לאחרים כאן: אם אינך אוהבת את ההתנהלות האישית של גולש/ת ישנו כפתור קסם המאפשר לך להתעלם ממנו.
נצלי אותו במקום להתנהל בדווקנות כי גם זה לא מכבד אותך.

כוכבית מצויה

Well-known member
עניין של גבולות. לא כתוב באדום שצריך לשמור עליהם על פי הכללים של חנה בבלי ז"ל.

אזכיר לך את שאמרתי לאחרים כאן: אם אינך אוהבת את ההתנהלות האישית של גולש/ת ישנו כפתור קסם המאפשר לך להתעלם ממנו.
נצלי אותו במקום להתנהל בדווקנות כי גם זה לא מכבד אותך.
אין סיבה שבריונית המקלדת תוכל להמשיך להתבריין רק כי המנהלים לא ממלאים את תפקידם. זו לא הפעם הראשונה שהיא עושה את זה וזה מופנה לא רק כלפי אלא כלפי כל מי שחולק על דעתה.

אלפיני

Well-known member
אין סיבה שבריונית המקלדת תוכל להמשיך להתבריין רק כי המנהלים לא ממלאים את תפקידם. זו לא הפעם הראשונה שהיא עושה את זה וזה מופנה לא רק כלפי אלא כלפי כל מי שחולק על דעתה.
סתוונית אינה ביריונית. היא אדם מאוד ישיר אם כי לעתים יכולה להיות עקשנית מאוד בהתנהלות שלה.

מנהלים בהחלט העירו לה מדי פעם כחלק משגרה, כמו גם גולשים, כולל אנוכי. העניין הוא שאף אחד מאיתנו לא הופך את זה למפעל חיים ונדבק ומחפש אותה תו תו.

ברור שאין לכן שפה משותפת וזה הרבה מעבר למחלוקות פוליטיות. היא אומרת לך את זה באופן הכי ברור שיש. אז במקום לבזבז אנרגיות מיותרות התנתקנה אחת מהשנייה.

אני אישית כבר צברתי לעצמי רשימת חסומים. זה לא שאינני יכול להתמודד מול כל אחד מהם . פשוט הגעתי למסקנה שמיותר כי לא יוביל לשום מקום פרודקטיבי. אפילו לא להחלפת רשמים.

כוכבית מצויה

Well-known member
סתוונית אינה ביריונית. היא אדם מאוד ישיר אם כי לעתים יכולה להיות עקשנית מאוד בהתנהלות שלה.
קללות המופנות כלפי חלק גדול ממי שחולק עליה זה בריונות.
מנהלים בהחלט העירו לה מדי פעם כחלק משגרה, כמו גם גולשים, כולל אנוכי. העניין הוא שאף אחד מאיתנו לא הופך את זה למפעל חיים ונדבק ומחפש אותה תו תו.
בניגוד לטענתה השקרית אני לא מחפשת אותה, נהפוך הוא היא זו שתוקפת אותי על כמעט כל כתיבה שלי בפורום.
כמות הזבל שהיא שופכת בפורום היא כזו שממש לא צריך לחפש אותה.
עם כמות ההודעות שלה שנמחקו אם זה היה מופנה אל אחד המנהלים מזמן היא היתה צריכה להיות חסומה לצמיתות.
ברור שאין לכן שפה משותפת וזה הרבה מעבר למחלוקות פוליטיות. היא אומרת לך את זה באופן הכי ברור שיש. אז במקום לבזבז אנרגיות מיותרות התנתקנה אחת מהשנייה.

אני אישית כבר צברתי לעצמי רשימת חסומים. זה לא שאינני יכול להתמודד מול כל אחד מהם . פשוט הגעתי למסקנה שמיותר כי לא יוביל לשום מקום פרודקטיבי. אפילו לא להחלפת רשמים.
זכותך לנהוג כפי שאתה מבין, זכותי לדרוש שהפורום יהיה נקי מאלימות מילולית כלפי גולשים. זה חלק מכללי הפורום ולחלוטין לא ברורה בחירת המנהלים לאפשר התנהלות שלא תואמת את הכללים.

אלפיני

Well-known member
בניגוד לטענתה השקרית אני לא מחפשת אותה, נהפוך הוא היא זו שתוקפת אותי על כמעט כל כתיבה שלי בפורום.
את הקביעה שאת מחפשת אותה קבעתי על סמך מה שאני רואה. קחי את הפוסט הזה כדוגמה.
היא לא מתייחסת אלייך בכלל כל עוד הדברים לא נוגעים אליה אישית. היא גם לא רוצה להתייחס אלייך כלל.
שחררי!!!

זכותך לנהוג כפי שאתה מבין, זכותי לדרוש שהפורום יהיה נקי מאלימות מילולית כלפי גולשים. זה חלק מכללי הפורום ולחלוטין לא ברורה בחירת המנהלים לאפשר התנהלות שלא תואמת את הכללים.
אין פה שאלה של אלימות מילולית. בעיקר עניין של חוסר התאמה מוחלט. יש אנשים שפשוט אין להם שום שפה משותפת .

מה שאני קולט זה קור וריחוק, אולי אפילו התנשאות מסוימת כלפיך. כל זה רק מעיד על חוסר רצון בולט לתקשר אתך . אני מניח שישנם כמה אנשים על הפלנטה שגם את לא תרצי להחליף עמם מילה מסיבותיך שלך.

אומנם זה פורום ציבורי ואין ולא צריך להיות שום חוק שימנע ממך להגיב אצלה. אבל זה פשוט מיותר. זה הכל.

טוב נראה לי שבכל זאת מיצינו.

תחשבי על זה.

כוכבית מצויה

Well-known member
את הקביעה שאת מחפשת אותה קבעתי על סמך מה שאני רואה . קחי את הפוסט הזה כדוגמה.
שים לב שמי שמעביר את הדיאלוג לפסים אישיים זו היא. כשאני מגיבה לה אני מגיבה עניינית. בחלק גדול מהמקרים זה תיקון של סילופי המציאות שהיא מציגה.
היא לא מתייחסת אלייך בכלל כל עוד הדברים לא נוגעים אליה אישית. היא גם לא רוצה להתייחס אלייך כלל.
שחררי!!!
בהתחשב בכמות התגובות שלה אלי, היא בהחלט רוצה להתייחס.
אין פה שאלה של אלימות מילולית. בעיקר עניין של חוסר התאמה מוחלט. יש אנשים שפשוט אין להם שום שפה משותפת .
לא מסכימה איתך, יש כאן בהחלט אלימות מילולית שלה כלפי חלק מהחולקים עליה.
מה שאני קולט זה קור וריחוק, אולי אפילו התנשאות מסוימת כלפיך. כל זה רק מעיד על חוסר רצון בולט לתקשר אתך .
כאמור מספר התגובות שלה כלפי לא מעיד על כך.
אניני מניח שישנם כמה אנשים על הפלנטה שגם את לא תרצי להחליף עמם מילה מסיבותיך שלך.

זה לא קשור.

אומנם זה פורום ציבורי ואין ולא צריך להיות שום חוק שימנע ממך להגיב אצלה. אבל זה פשוט מיותר. זה הכל.
אין שום סיבה שאמנע מלהגיב למישהו רק בגלל שהוא בריון. תפקיד המנהלים למנוע בריונות.
טוב נראה לי שבכל זאת מיצינו.

תחשבי על זה.
חשבתי על זה, אני אמשיך להגיב ואמשיך לדווח על כל פוסט שלה שלדעתי יחרוג מהכללים.

למעלה