מי מסוגל להיות בכוח 300M ולהוריד1M

david1990

New member
מי מסוגל להיות בכוח 300M ולהוריד1M

300 מיליון ולהוריד מישהו בכוח מיליארד? אני!!!!! הערבי ההומו תקף אותי הוריד אותי ל350 מיליון כוח כשהוא במיליארד.. אמרתי וואלה בוא ננסה משהו שלחתי לווין אמרתי אני הולך לתת בו פולל צוללות אחרי זה מסוקים ואז כלליות ואז שהוא ילך להיסטוריה! בקיצר זה מה שהיה היה לי 340 תורים בניתי 10 מיפעלים ב100 אדמה פנויה שהיה לי כדי לעלות בכוח, אחרי זה מכרתי את כל הצבא איזה 4-6 פעמים וקניתי צוללות אחרי זה אותו דבר עם מסוקים ואחרי זה! בככלית האחרונה של האקסטרה מהטלפון השמדתי אותו! נכון חזק?! בכללית האחרונה! רוצים הוכחות בבקשה אני אראה לכם תעשה עולמיות על 21194. תיראו את התקיפות שלו מאתמול ואת שלי מלפני 10 דקות

david1990

New member
יודע מה במקום לפרגן שעוד ערבי הלך

אתה נותן לי תשובה תסלח לי על הבוטות תשובה של ילד קטן ומזדיין.. אז אל תגיב פשוט.. אני רוצה ליראות אותך עושה את זה..

iCp

New member
די כברררררררררררררררררררררררר

מה?!?!?! אי אפשר לדבר יותר על המשחק פה? רק הכנופיית פלוצים האלה יכולים לכתוב לכולם שתעק וכל הזיוני שכל האלה, אבל בן אדם בא מספר על תקיפה שלו, ההודעה הכי קשורה למשחק שיכולה להיות, ואתם מקניטים אותו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 דייייייי כברררר כוס עאמממממק פריקקקקק!!!!11111 יצאתם לי מכל החוריםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

david1990

New member
מה שטויות?

תגידו אנשים אתם בסדר?! זה פורום של מפקד צבאות אני נותן לכם תקיפה שעשיתי שאהבתי מי שלא מעניין אותו שפשוט לא יגיב ראבק!

מור תור

New member
אחי שמע

קודם כל אם בנית 10 מפעלים אתה כבר לא היית 300 מיליון
ועם סידור גרוע כל אחד יכול להפיל את כל אחד עובדה שאנשים עם כוח של 190 אלף הפילו אנשים מהעשיריה של 18T כוח
וזה קרה תאמין לי

david1990

New member
כנס אחי../images/Emo13.gif

ברור שעם סידור גרוע אפשר אבל תשמע הוא השאיר אותי עם 9 מפעלים ו 100 אדמה זה לא שעליתי הרבה...אחרי שעשיתי צוללות באיזה 150 תורים בערך... עליתי קצת בכוח ואז שלחתי 6000 בליסטים איפסתי עשיתי עוד כמה מסוקים.. ואז כלליות אבל הקטע שזה היה בדיוק על הכללית האחרונה יעני 340 בלי אקסטרה..ואז עם האקסטרה ושמרתי את ההצעה למשחק שאתה מקבל 5 תורים שאתה מדרג אותו אז שמרתי את זה למקרים כאלה והכל בדיוק הספיק לכללית האחרונה בגלל זה אני כל כך מבסוט

מור תור

New member
חחחחח אוקי

הייתה חשיבה בתקיפה הזו זה בטוח
אבל זה לא שרק אתה יכול להוריד מישהו במצב הזה
בגלל מה שאמרת "מי מסוגל להיות בכוח 300 מיליון ולהוריד מישהו בכוח מיליארד?" רק בגלל זה כתבתי תהודעה ומשעמם לי...גם בגלל זה

M H C

New member
../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

JahArakin

New member
סחטיין עליך אחי!

תקיפה מעולה! קבל הקפצה על הדרך
אגב מזה הריבוע הקטן למטה?

למעלה