מי מכיר גני ארועים באיזור עפולה

elad4977

New member
מי מכיר גני ארועים באיזור עפולה

אני מכיר כבר כמה כמו : כחול ירוק גני פאר ובת גלבוע אשמח לשמוע על מקומות נוספים באיזור ולשמוע גם על ביקורות

גליארד

New member
כחול ירוק מאוד יפה. לי קצת הפריע

שאיזור הריקודים מרוחק מאיזור הישיבה.

sivan79

New member
גרנדה נכנסתי... אלעד היקר משהו

התקדם מאז אתמול?? אני ממש באופן מקרי ולא קשור לחיים שלי.. התחתנתי בעפולה... יש גן גם של אולמי פאר בקיבוץ גבע, שיפצו אותו והוא סופני... פרטים דרך מישהי אחרת מהפורום... אם רלוונטי אני אחבר אותך איתה...

elad4977

New member
היינו היום בגן בת גלבוע

מקום נחמד ויפה מה זה המקום בגבע ? מה יש שם ? כמה עולה ? איך שם ? כל פרט יעזור תודה חבר'ה אתם ממש עוזרים לי

dekelדקל

New member
תל מגידו

ממש ממש יפה- זה בתוך אתר עתיקות, ובלילה הכל מואר בתאורה יפה והחופה היא על רקע של מבנה עתיק מאבנים... המקום מכיל עד 1000 איש, ושמעתי שהאוכל מעולה מבירורים שלי הבנתי שמחיר למנה בקיץ הוא בערך 160-170 ויש מצב להוריד

sivan79

New member
טוב רק עכשיו ראיתי שרונית כבר ענתה

בצהרים... רונית ואני התחתנו באותו יום - היא בבת גלבוע (שזה ליד קיבוץ גבע) ואני באולמי בראשית (פאר)... שתינו כתבנו אותו דבר על האוכל אם שמת לב... שפע... שפע... שפע... ולא דוגמיות כמו במקומות אחרים. יש תחרות מאוד מאוד מאוד גדולה באזור בקטע של גנים ואולמות וזה בעצם רק לטובתכם... אנחנו אמנם לא שילמנו כזה מחיר, אבל אני מכירה זוגות שהתחתנו בחורף והגיעו אפילו ל 100-110 שקלים למנה... ואני מתכוונת כולל המקום, המלצרים, העיצוב... חוץ מההגברה והתאורה שכבר רונית אמרה שזה בתוספת תשלום.. כל השאר כבר שם. את האמת... אני מקווה שלא הרבה קוראים כי כבר אין לי כוח לפתוח את תיבת הפנדורה שפתחתי פה לפני חודשיים... אני לא מבינה איך משלמים את המחירים שאנשים פה משלמים... אני כבר מזמן היתי מתחתנת ברבנות המחירים האלה... בבת גלבוע יש כמעט כל ערב ארוע, אני עוברת משם כל ערב ותמיד יש ארועים (חוץ מעכשיו שזה בין המצרים)... בתל מגידו היתי פעמיים גם מקסים. קצת יותר יקר (ביום זה גן לאומי בערב גן ארועים מה שמקשה על כל מיני עניינים). אני פחדתי להתחתן בעפולה בגלל שזה ממש לא אני, אבל באמת שהרבה חיפאים וחבר'ה מהקריות מגיעים עד לכאן כדי להתחתן.. באזור כולם יודעים שהאוכל הכי טוב באולמות זה כאן... סורי על האורך... אתה ביקשת... סיון

נשואתית

New member
אני גם התחתנתי בבראשית

אבל אנחנו עפולאים.. ויש קשרים.. אז יצא לנו טוב. האמת גם לא הייתי הולכת למקומות אחרים.. ידענו שזה יהיה המקום שלנו מאז ומתמיד. האוכל מעולה - גם באולמיט פאר וגם בגנים שלהם (תל מגידו - מהמם, ובת הגלבוע - לא הייתי, אבל שמעתי שיפה מאוד). בבת הגלבוע, אם אתם עושים חינה יש דיל לא רע בכלל. הצוות שם מעולה. החל מהבעלים ועד למנהל האירוע (אנחנו היינו עם יניב - שדרך אגב אשתו מופיעה באתר של מישל תורג'מן..). אם סוגרים אצלם מקבלים הנחה לפנינה טורנה (שנמצאת בבניין שלהם). מומלץ מאוד!!

כחול ירוק

אזרו הריקודים לא מרוחק מאזור הישיבה, הכל תלוי בצורת הסידור של הגן = ניתן לסדר את הגן כך שהשולחנות יהיו קרובים לרחבה, אך עדיין במרחק כזה שיאפשר למי שלא רוקד לדבר ולפטפט על כוס קפה וקינוח... בית הקפה בכחול ירוק הוא מההכי מושקעים שיש...

אדום ../images/Emo27.gif

זה אולם חדש בבעלות של כחול וירוק.. שווה לבדוק , כי מחירים התחלתיים מאוד זולים בדכ... הוא נפתח או-טו-טו (אני עושה בכחול וירוק ולא חושבת שהרחבה מרוחקת מהשולחנות)

elad4977

New member
לפי מה שאני רואה ומבין ....

אלו הגנים היחידים שיש באיזורנו ? יש הצעות נוספות ? נראה לי לפי ההמלצות המחירים והמצב הנכון לעכשיו נלך לבדוק בצורה יסודית את בת גלבוע

sivan79

New member
כן מותק!! אל תחשוב שהמקומות פה

מחכים רק לכם (בשבילכם אני מקווה שכן)... התפוסה ברוב המקומות מלאה. לא צחקתי שאמרתי שכל יום בערב כשאני חוזרת מהעבודה אני רואה שיש בבת גלבוע ארוע... המקום באמת מגניב, אני די מצטערת שלא התחתנו שם (וכמובן שהכל באשמת ronit)... מה קורה עם צלם ושמלה???

elad4977

New member
בודקים זאת

צלמים ודי ג'יי עדיין לא התחלנו לבדוק בכלל אבל נראה לי שלשמלה יש עוד מלא זמן מתכננים חתונה ביוני שנה הבאה

elad4977

New member
דיברתי איתו אני אקפוץ לשם

יש לך סדר גודל של מחירים שם ?

למעלה