מי מכירה רופא אף אוזן גרון לתינוקות

חלילית1

New member
רופא א.א.ג מומלץ מאוד-

ד"ר דני ניר ברחוב טרומפלדור בנווה שאנן. רופא מקצועי ומקסים-שווה את ההמתנה הארוכה בתור.

Shukilida

New member
אנחנו היינו אצל (ארוך)

ד"ר שוחט - מקבל בקריות. לא מאוד סימפטי אבל מאוד מקצועי ושמעתי עליו הרבה דברים טובים. הוא גם היחיד שיותם לא בכה אצלו. ד"ר דן ניר - מקבל בנו"ש. המליצו לנו עליו בתור אחד הקליברים בתחום. הוא מאוד נחמד, אבל התשובות שהוא נתן לנו לא סיפקו אותנו. ד"ר פרסיקו - מקבל בחניתה. המליצו לנו עליו כי הוא גם רופא אף אוזן גרון וגם הומאופט. בפועל נראה שהוא עזב לחלוטין את הרפואה הקונבנציונלית וישר מנסה לשכנע לנקוט בטיפול אלטרנטיבי. שמעתי על הטיפול הזה ניסים ונפלאות - העניין שזה לוקח זמן ואנחנו רוצים לפתור את הבעיה מהר יותר. מכולם - ד"ר שוחט הכי פחות נחמד, אבל היה הכי קורקטי ונתן לי תחושת בטחון. אם את רוצה גם מומחים (שמקבלים עליהם החזר) - שלחי לי מסר.

את ד"ר שוחט אני מכירה שנים, הוא

פשוט אנטיפט בטירוף וגם ככה הבת שלי בטח תפחד אז מה אני צריכה את הקרירות שלו? אני מחפשת רופא גם מקצוען וגם נחמד, אין כזאת חיה? דרך אגב- שוקילידה, את זוכרת ביום רביעי- מפגש פורום?

חלילית1

New member
אז למה לא לנסות בכ"ז את ד"ר ניר?

לי הוא טיפל בבעיה לא פשוטה בצורה מאוד מקצועית וגם בילדים הוא טיפל כמו שצריך. הוא מאוד סימפטי וילדים לא מפחדים ממנו.

Shukilida

New member
אז לכי לד"ר ניר - הוא נראה אחלה

וחלילית ממליצה עליו מאוד (והיא לא היחידה). לנו הוא פשוט לא פתר את הבעיה... אני זוכרת יום רביעי - ומתכננים להגיע ולפגוש את כולם... (רק שיותם ירגיש טוב טפו טפו).

למעלה