מי מחליט על הודעה נבחרת??

מי מחליט על הודעה נבחרת?? ../images/Emo3.gif

האם לא שואלים את כל באיי הפורום ??.לא זוכרת שמישהו נשאל פה מה דעתו איזה הודעה היא מעניינת??מוזר לאללה..מרקי מה דעתך???

הנהלת הפורטל....

רוצה ´זכויות´ גם שם?
רק לפני שעה קלה זלזלת בהודעות הנבחרות...הלא כן? ולהנהלה אין לך סיכוי להגיע כי את לא פליטת IOL ו´נענע´ לא נחשבת כאן....חחחחחחחחחה

המממממממ אולי ../images/Emo8.gif

אבל מה קשור מתכון עוף לאתר הזה??? האם אתה רעב יקירי??? חוץ מזה אני לא פליטת נענע .......אלא בוגרת נענע יש הבדל
בעלת ניסיון הממממממממ .....

האורגיה בג´קוזי.......

רגל נושקת לירך ושוק לכנף מתערבלים כל האיברים וכבר כמעט עירומים..... יש לי הרגשה שבתחום שלנו צריך גם הרבה דמיון ושאת קצת יותר מדי מציאותית... לזימה ,חלומות,רומנטיקה והזיות צריך כנראה נתונים שלא הצגת עדיין... :/ לי ניראה התבשיל מאד אירוטי ומלא אסוציאציות מיניות....חבל שלך לא... מעניין אולי לדעת מה ואיך את מגיעה לריגושים מיניים....זה נושא שיעניין אותנו מאד בפורום הזה....

רומנטיקה או סתם זיון...

מרימה כפפה ומסבירה לך כמה מושגים הווים...רומנטיקה זה הדבר הקסום המתוק המקסים בו ריח הנרות באוויר ..ריחו הקסום של היין מתמזג וגורם לששת החושים לפעול לנשום להריח ולרצות את המשהו המסתורי...שכל אחד ואחת מאיתנו רוצה בין אם הגבר ובין עם האשה..השקיעה יורדת לה לאיטה שמש נושקת למיים..ואז בין מבט חטוף אחד או שניים מרגישים איך לאט לאט נושרים להם מחסום אחד או שניים...ואז בנשימה אחת רצופה מבלי לחשוב פעמיים מוצאים את עצמם בתוך סקס פרוע משוגע מטורף ומוטרף ..אך האם זה זיון או באמת אהבה ??האם יש הבדל בין תאווה אדירה לבין רומנטיקה קסומה שהיתה עד ממש לפני דקה?? האם ניתן בכלל להפריד בין השניים?? והאם בכלל זאת אהבה או סתם גוף זקוק לגוף להתפרקות?? ומהי אותה אהבה שכתוב עליה בספרים האם יש הבדל בינהם בין מבט שעד לפני דקה היה רעב למבט ורק לפני דקה ישבו להם שניים מביטים אל השקיעה ומריחים את ריח התאווה בכוס היין ..והיין נשפך ונמזג לו כמו מיים וכך עוד כוס ועוד אחת אולי עוד שתיים.. מוצאים את עצמם שרועים להם שניים...אך החלום נגמר כבר תם קמים ממיטת הקסמים אורזים מזוודה אחת או שתיים ומבט נוגע במבט האם זה נגמר?? האם היה רק חלום או היה סתם זיון ?? איך אפשר להבדיל בין השניים...איך אפשר לדעת אם לטנגו הזה רוקדים הם בשניים??? מי יידע להבדיל בין היתה זו אהבה ענקית או רק סתם סטוץ צהריים?

למעלה