מי מזהה את כל הדגמים בסרטון הזה?

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
אתה זוכר שבשנות ה-60 וה-70

סופר וויט אחרון יוצר בהארגז ב- 1952.
אחרון האוטובוסים מדגם סופר וויט ירד מהכביש בשלהי שנת 1975. היתה זו סדנא של אגד שהוסבה מאוטובוס לרכב סדנא.
לרכבים ישנים של אז, נניח מודלי שנות ה-30 עד שלהי ה-50, בחלקם לפחות, חויבו במדבקה עגולה שמזכירה
את תמור המהירות המותרת?
כלומר המדבקה בקוטר של בערך 10 עד 20 ס"מ, היתה מודבקת (לעתים זו היתה לוחית מתכת בכלל) לאחורי הרכב והיא נראתה אשכרה כמו
דגם מוקטן של תמרור מהירות. שוליים אדומים, רקע לבן ובאמצע בספרות שחורות היה כתוב 50 או 60 או 70.
אלו הם שלוש המהירויות שאני זוכר. בד"כ זה היה באחוריים של משאיות אבל פה ושם גם באחוריים של פרייבטים ענתיקות אני זוכר זאת.

down under

New member
תמרור (תמור ---> תמרור)

לרכבים ישנים של אז, נניח מודלי שנות ה-30 עד שלהי ה-50, בחלקם לפחות, חויבו במדבקה עגולה שמזכירה
את תמור המהירות המותרת?
כלומר המדבקה בקוטר של בערך 10 עד 20 ס"מ, היתה מודבקת (לעתים זו היתה לוחית מתכת בכלל) לאחורי הרכב והיא נראתה אשכרה כמו
דגם מוקטן של תמרור מהירות. שוליים אדומים, רקע לבן ובאמצע בספרות שחורות היה כתוב 50 או 60 או 70.
אלו הם שלוש המהירויות שאני זוכר. בד"כ זה היה באחוריים של משאיות אבל פה ושם גם באחוריים של פרייבטים ענתיקות אני זוכר זאת.
תמרור (תמור ---> תמרור)

אמת ! אתה צודק 100% ! אני זוכר את זה.

את תמור המהירות המותרת?
אמת ! אתה צודק 100% ! אני זוכר את זה.
וואו - הזכרת לי נשכחות הערב.

alantan

New member
אז כל מי שעקף את הרכב נכנס לקטע מוגבל מהירות

את תמור המהירות המותרת?
או כך היה יכול לפרש את זה אם הוא היה עם ראש נצנץ...

down under

New member
ממש לא הצלחתי להבין את הקטע הדבילי

או כך היה יכול לפרש את זה אם הוא היה עם ראש נצנץ...
הזה.
מה? שוטר שהיה נוסע אחרי הגרוטאה הזו והיה מבחין בה בנסיעה במהירות של 80 במקום 60 היה עוצר אותה ונותן לה דוח?

בעצם, כשאני חושב על זה ונזכרתי במה שאבא אמר לי בזמנו, זה שהנהגים מאחור יהיו סבלניים לכך שהרכב הזה מזדחל לאט בכביש.
הרי בשנות ה-60 וה-70 בקושי היו כבישים בני יותר מנתיב לכל כוון.
להזכירך את השרשור עם השיר של מרגלית אנקורי הענקית? היתה שם רשימת כל הכבישים בשנת 83', הרבה אחרי שהיתה מדבקת המהירות הזו,
של כל הכבישים מרובי הנתיבים.

alantan

New member
עד היום רואים משאיות עם מדבקה כזו באנגליה

הזה.
מה? שוטר שהיה נוסע אחרי הגרוטאה הזו והיה מבחין בה בנסיעה במהירות של 80 במקום 60 היה עוצר אותה ונותן לה דוח?

בעצם, כשאני חושב על זה ונזכרתי במה שאבא אמר לי בזמנו, זה שהנהגים מאחור יהיו סבלניים לכך שהרכב הזה מזדחל לאט בכביש.
הרי בשנות ה-60 וה-70 בקושי היו כבישים בני יותר מנתיב לכל כוון.
להזכירך את השרשור עם השיר של מרגלית אנקורי הענקית? היתה שם רשימת כל הכבישים בשנת 83', הרבה אחרי שהיתה מדבקת המהירות הזו,
של כל הכבישים מרובי הנתיבים.
עד היום רואים משאיות עם מדבקה כזו באנגליה
לפעמים עם כיתוב מסביר. החוק הבריטי אינו מחייב הדבקתן.

הנה, תוכל להזמין בשביל רכבך כאן:
http://www.speedstickers.co.uk/standard-eeze-peel-11-c.asp

מצב
הנושא נעול.
למעלה