מי לדעתכם צריך לזכות?

מיק101

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifזהירות עם האייקונים

אורטל תגיד שאלה הבובות שלך מהילדות וזה רע

מיק101

New member
תקראי את כל השרשור ותביני

כולם מסבירים לך שהבן של אריק סיני אינו ממזר, מאחר ויפעת לא היתה נשואה לאדם אחר כשהרתה אבל את בשלך.....וכנראה שלעולם לא תביני.....

וזה מה שנשגב מבינתי..

מה לגבי גבר נשוי שהיה במצב דומה??מה האיפה ואיפה שכאן??

אה, נו, הוא מתחתן איתה ואז הכל בסדר, שכחת...?

היום יש מגמה כזאת של לחזור אחורה לתקופה שלנפי 100 שנה שבה היה מותר לגבר לשאת כמה נשים שחפץ [אם עמד בכלכלתן כמובן ובכלכלת ילדיו] זה ב "מודה" היום. יש כבר כמה "שבטים" כאלה שצצו לאחרונה עם 7 ו- 8 נשים ושובל ענק של ילדים... עצוב [ומעצבן!] וממש ממש מיותר.

../images/Emo62.gif../images/Emo197.gifההלכה לא מייחסת חשיבות לכך

לא לפי האב יקבע העניין ויש בזה המון הגיון. בעצם האב יכול להיות כל גבר והאישה יכולה לשכב עם כמה גברים במקביל, להיכנס להריון ולא לדעת מי אבי התינוק עד לעריכת בדיקות דנ"א שיוכיחו באופן וודאי את זהותו של האב. היום הבדיקה הזאת קלה וקצרה אבל בעבר לא היה ניתן לדעת מי האב בוודאות. גם בזמננו אנו, למרות הקלות והמהירות שיש בבדיקת הרקמות עדיין לגבי זהות האמא לא ניתן להטיל ספק. אישה יודעת בוודאות שהיא האמא של התינוק שיצא ממנה. אישה נכנסת להריון והעובר יוצא ממנה. אמא יש רק אחת עוד לא למדת את זה?

עדיין,התוצאה לא שיוויונית..

תזמיני בבקשה את קובעי ההלכה לפגישה דחופה אתי.

ממש נדבקת במיק עם התמציתיות../images/Emo12.gif

אני משקיעה, כותבת תשובה וזה כל מה שיש לך לומר? חצופה.

../images/Emo156.gifאת זה אני יודעת.שאלתי מי הממזר?

מי הממזר לעזאזל חחחחח ושמישו יסביר לי את העניין עם 2 הילדים של בני - ריק ויואב. אם ריק בן 23 אז בני היה עם אישה אחרת שילדה את ריק בעודו נשוי לדליה (אישתו הראשונה) אז יוצא שריק ממזר? ויואב הקטן נולד כשבני כבר התגרש מדליה, לא? בקיצור נהיה לי סלט וולדוף

../images/Emo163.gifיו איזה קציצה יצאתי סותרת תצמי

אני גם מסכימה עם הגדרתך לבן ממזר ולכן גם עם בני היה נשוי לדליה עדיין לא הופך את ריק למזר. השאלה האם אמא של ריק הייתה רווקה כל אותו הזמן? איזה בלאגן יא ווראדי

העיקר שהוא משחק אותה צדיק

צבוע ושחקן עבריין לשעבר שמשחק בדת מזכיר לי פושעים בכלא ששמים כיפה

../images/Emo1.gif../images/Emo85.gifהו גם את לא נרדמת

את מנוחתי הפרה קבוצת נערים קולנית שישבה ליד הבית שלי. מה התירוץ שלך? אני באמת לא מכירה את קורות חייו של בני כדי לנהל דיון ממצא בנושא. אני באמת לא יודעת אם היה עשה משהו פלילי או בעברו. לגבי ריק עצם קיומו וגילו מראה שבני בגד באישתו ובמוסד הנישואין שהיה חלק ממנו ובעיניי זה יותר חמור מכל דבר רע אחר שמנסים לשייך לו. מה שמפליא אותי שדליה נשארה איתו והמשיכה ללדת איתו עוד מיליון ילדים אחר כך. וזה מעלה אצלי את התהייה שאולי היא בכלל לא ידעה על הבגידה או על קיומו של ריק כל אותו הזמן שהייתה נשואה לבני? אולי גילתה אחרי שנים רבות ורק אז החליטה להתגרש ממנו? ואולי בני בכלל לא ידע על ריק בהתחלה? אולי לא ידע שמהבגידה יצא ילד?אין לי מושג מה התשובות לכל השאלות האלה. מה שכבר הבנתי שלבני יש קופת שרצים לא קטנה בארונו. בני רחוק מלהיות צדיק הדור, אבל עבריין גדול שיש בבית כלא או מאפיונר כמו שכינו אותו כאן הוא בטח לא. אנשים גרועים ממנו טועים ומתחילים מחדש. מי אנחנו שנשפוט אותו או כל אדם אחר? לכל אחד מאיתנו יש את הסיבות שלו למה הוא עושה את מה שהוא עושה ויש הרבה דברים שנסתרים מעיננו ולכן אנחנו לא יכולים לשפוט כי אין בידנו את כל הפרטים ונעשה עוול לאותו אדם אם נעשה כן. ובגלל שלא מדובר בפושע חסר תקנה, רוצח, אנס ועוד כאלה בסגנון אני בוחרת להתרכז בבני הזמר. יש המון תכונות בו שאני לא אוהבת, אבל אני לא צריכה לחיות איתו או עם התכונות האלה (למרות שהוא גבר-גבר והורס וסקסי והכל). בני זמר משובח ומזאת אי אפשר להתעלם גם אם רוצים. לזה אני לא יכולה להתכחש - לזמר ולאומן שהוא.

וואוו../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

בוקרטוב ללללללללללך,את מושלמת

למעלה