מי יעוף השבוע לדעתכם?

ForeverBS

New member
באמת הגיע הזמן שדוד יעוף...

אבל לא ממש נראה לי שהוא יעוף מהר, הוא פשוט גימיק שהצופים מתים עליו...

לצערי..

גם לי לא נורא.. באמת הצופים מתים עליו

בעיקר כי השופטים לא מפסיקים להלל

אותו ו"לחסן" אותו. וגם הוא איכותי ומוכשר, אפילו אם את לא אוהבת את הקול שלו את יכולה לשים לב לזה

M r s S m i t h

New member
מדובר בכישרון בינלאומי....

זה לא סתם זמר חביב וחמוד כזה, אלא ממש מקצוען, והוא עולה בהרבה רמות על רוב המשתתפים שם בעיקר מבחינת קול וכריזמה. **אוי שלא אישמע כיחצנית שלו...

סרפד

New member
בודאי שהוא לא סתם זמר "חביב" ו"חמוד

בכריזמה אני לא מבינה כלום, אז אין לי דיעה. אבל הוא זמר גדול. מעבר לקול הגדול, לרוב הזמרים הגדולים בעיני יש סוג כלשהו של קיצוניות נפשית - אלה יכולים להיות דברים שונים - יש כאלה שיש להם רוך ורגישות קיצוניים, יש כאלה שיש להם עומק רגש קיצוני, יש כאלה שיש להם עוצמת רגש קיצונית וכו'. ולו יש קיצוניות כלשהי במימד הנפשי. יש בשירה שלו משהו נורא נורא חזק שבא מבפנים. הוא זמר עוצמתי. יש לו גם מדי פעם נגיעות מאד מפתיעות מבחינת פרשנות. הוא גם מאד רציני ביחס לשירה - זה ממש יעוד במקרה שלו, הוא נועד לזה, הוא מאלה שזה "נכתב בכוכבים". אבל... ב"כוכב נולד" יש הרבה דברים שיכולים לעמוד בדרכו. אפשר להתחיל מזה שאחרי האודישנים שלו ושל מאור הכניסו את שניהם לחדר, אמרו להם שבשניהם יש משהו מאד מאד מיוחד, אבל ב"משבצת היחודי" יש להם רק מקום אחד ורק אחד מהם התקבל. אז נכון שמישל הוא זה שהתקבל ומאור נשלח לגלגל ההצלה, אבל איפה שזמר גדול כמו מישל מתחרה על משבצת היחודי ועל מקום בנבחרת של תחרות שירה מול זמר שהוא הכי לא יחודי שיש וגם בינוני לחלוטין, אז אני לא יודעת למה לצפות - כל אבסורד אפשרי. למישל יש סגנון משלו, אין למעשה עוד זמר בארץ שנשמע כמוהו, הוא יחודי, יש לו הרבה מה לתת, יש לו הרבה גוונים, הוא מושפע מהרבה סגנונות, הוא אינדיווידואליסט, הוא עוצמתי, יש לו קול פנטסטי, אבל כל זה הופך אותו לפחות נגיש. בנוסף, אין לו את החן מהסוג הפופולרי בתוכנית הזו, או אישיות שמתחבבת על אנשים באופן מיידי, הוא גם לא נראה משהו, והוא גם לא משדר שבריריות באופן מעורר אמפתיה... הוא שברירי בערך כמו טיל בליסטי. אין לי מושג מה התגובות אליו ברחוב, אבל אחרי האודישן הראשון שלו בפורום הזה לא היתה אפילו תגובה אחת עליו, לטוב או לרע. ובנוסף גם יש לו שם משפחה ארוך ומסובך שמסתיים ב"שווילי" (כל כך טיפוסי לו לא לשנות את השם כדי להצליח - במוסיקה הישראלית יש גרוזינים, אבל לא מצליחה להזכר אפילו בשווילי אחד, לפחות לא בקדמת הבמה). העניין איתו הוא שמאד קשה לי להעריך מה יהיו התגובות אליו - אני לא יודעת אם הוא מגיע לגמר או עף בשלב הבא, הכל אפשרי. ** אני יותר נשמעת כיחצ"נית שלו...
. אבל לא שמעתי עליו לפני התוכנית ומאז ששמעתי אותו אני לחלוטין לא מוכנה לאבד את הזמר הזה. הוא לגמרי מהזן הגדול בעיני.

oshrib7

New member
דוד סלם

נמאס ממנו... הוא הכי גרוע בנבחרת הוא היה צריך ללכת הרבה לפני... משאירים אותו כי כל פעם הוא מרגש והוא אומר שהוא שר בשביל ישראל, אבל צריך להפסיק עם זה, אם לא זה יהיה פשוט ביזיון. רק שלא יעוף מישהו טוב במקומו.

למעלה