מי יעוף השבוע לדעתכם?

נמ../images/Emo12.gif.

זה אומר שתצדק שוב?

IDODC

New member
מתקשה להאמין שאני אומר את זה

אבל אני מקווה שההימורים של שלומי ימשיכו להצליח בינתיים [דוד כבר בהחלט ראוי לסיים את דרכו בתוכנית הזאת]. מה שיפה זה שבקטעים האלה שלומי יחסית מציאותי. נניח, כי אין מצב שנצליח להפטר ממאור פיניה כל כך מהר.

merav00

New member
דוד סלם

אבל אם להגיד את האמת, הכל יכול להיות. אולי יצביעו לו מלא אנשים והוא לא יעוף? אולי הוא יקבל חסינות מהשופטים? אולי מישהו אחר יקבל את הכי פחות הצבעות? אי-אפשר לדעת את התוצאה בתוכניות כאלה שהקהל קובע. והאמת היא, שרוב המתמודדים בסכנת הדחה.
אני מהמרת על דוד בגלל כמה סיבות: 1. כי לא ממש אהבתי אותו מההתחלה. 2. כי הוא בוחר, לדעתי, שירים שלא כל-כך מתאימים לו. 3. כי הגיע הזמן שהוא יעוף.
וסליחה על החפירה!

CoolBoy16

New member
יש מצב שהשבוע יש גלגל הצלה?

כי הורידו מתמודד אחד ואין מספר זוגי... אז מה לא יהיה דואטים יותר? בכל מקרה- אני מתפלל שדוד יעוף כבר (!!!) אבל אני נאלץ להמר שוב על ישראלה (
) ג'קו ומורן לגמר

EuRoPop Lover

New member
לאא , אל תגיד שישראלה הולכת

היא אחת הכי טובות שם ביחד עם מורן אהרוני . אם באמת מצביעים לאנשים לפי ביצוע וקול ישראלה צריכה להיות בגמר. ביחד עם מורן אהרוני ורפאל מירילא. דוד סלם הוא החוליה החלשה ממזמן כבר וצריך לעווף ! בגללו אני מתחיל לשנוא את צרפת בעעע

CoolBoy16

New member
ולמי אתה מצביע- מורן או ישראלה?

ישראלה מאוד טובה היא גם בין הפייבוריטים שלי...אבל נראה לי שאין הרבה שהיא אצלם במקום הראשון

EuRoPop Lover

New member
אני מצביע לשתיהן הם נפלאוות ../images/Emo99.gif

אבל אם אני אצטרך לבחור מבין השתיים , אז אני בוחר במורן

למעלה