מי יסכים להיות שפן הניסיון והאם הממשלה תיכפה עלינו להיות שפני ניסיון?

משתפרת1

Well-known member
סתם עצה ידידותית. חפשי את תגובת השר שטייניץ לפני שאת מפנה אליו את מה שאת מפנה. בינתיים ה"כתבה" שהוצגה לנו כאן בס"ה מפנה לתמונה בה פרשן תקשורת טוען שהשר אמר כך בישיבת הממשלה.
אם וכאשר תשמעי את השר שטייניץ בקולו אומר את הדברים, תקראי את הפרוטוקול הרשמי, ו/או לכל הפחות תשמעי את תגובתו לפרסום, או אז תוכלי לדעת מה בדיוק נאמר על-ידו בעניין ובאיזה הקשר. עד אז? כל אחד ושיטתו, אבל לא הייתי ממהר לקבל את הדברים כתורה מסיני.

לא הייתי עורכת שום ניסוי על ילדים לפני שהיצרן יברר מה גודל המנה המתאימה לאיזה גיל, אם בכלל.
עם כל זאת לגופו של עניין, מאז ומתמיד מתבצעים ניסויים כאלה גם על ילדים. ברור לכו"ע שגם היצרן יזדקק לניסויים על ילדים בבואו לתת מענה לשאלות ששאלת. בדיוק באותה מידה ברור שלפחות קבוצות הילדים הראשונות בעולם שיקבלו את החיסון בהתאם להוראות היצרן, אכן יהוו מעין ניסוי (זאת בניגוד למבוגרים לאור כמות הנסיינים בכל אירוע ואירוע).
לגבי תגובת השר שטייניץ: בניגוד אליך, כשאני שומעת יותר ממקור אחד צריך לשכנע אותי ששיקרו לי. נורא נחמד שאתה שולח אותי לחפש, מעולם לא הבאת איזה שמץ של מקור שהופך את הפרסומים על פניהם.
ובאשר לניסויים הקליניים- כן, יצטרכו לעשות זאת על ילדים. אבל חובת הבדיקה היא על היצרן, והוא יצטרך לשכנע את הוריהם לאפשר את הניסוי. לא אנחנו.

Harrington

Well-known member
מנהל
לגבי תגובת השר שטייניץ: בניגוד אליך, כשאני שומעת יותר ממקור אחד צריך לשכנע אותי ששיקרו לי. נורא נחמד שאתה שולח אותי לחפש, מעולם לא הבאת איזה שמץ של מקור שהופך את הפרסומים על פניהם.
גם לא אביא. לא רואה כל צורך. כשהמקור היחיד שהוצג כאן זה איזו תמונה של ירון אברהם (זה שמשוכנע שהוא יודע בדיוק כל פסיק שמוזכר בישיבות סגורות) ושרשור מאיזה אתר אינטרנט כאשר 100% מהתגובות אינן שייכות למר שטייניץ, הרי שאין לי כל סיבה בעולם בכלל להתחיל לחפש מה הוא כן או לא אמר. בזבוז זמן אחד גדול מבחינתי.

את רוצה לנהוג אחרת ולא לקבל את עצתי? שיבושם לך :). זכותך המלאה. אבל אין לזה שום קשר לשאלה אם אני מביא מקורות או לא :).

משתפרת1

Well-known member
גם לא אביא. לא רואה כל צורך. כשהמקור היחיד שהוצג כאן זה איזו תמונה של ירון אברהם (זה שמשוכנע שהוא יודע בדיוק כל פסיק שמוזכר בישיבות סגורות) ושרשור מאיזה אתר אינטרנט כאשר 100% מהתגובות אינן שייכות למר שטייניץ, הרי שאין לי כל סיבה בעולם בכלל להתחיל לחפש מה הוא כן או לא אמר. בזבוז זמן אחד גדול מבחינתי.

את רוצה לנהוג אחרת ולא לקבל את עצתי? שיבושם לך :). זכותך המלאה. אבל אין לזה שום קשר לשאלה אם אני מביא מקורות או לא :).
אוקיי, הפעם אקבל את עצתך ולא אקבל את עצתך הקודמת. הולכת לפתוח את בקבוק הבושם.

למעלה