מי יסכים להיות שפן הניסיון והאם הממשלה תיכפה עלינו להיות שפני ניסיון?

דיברגנט חדש

Well-known member

מי יתחסנו ראשונים? אדלשטיין רוצה, נתניהו מתחמק | בדיקת ynet

שר הבריאות אומר שייתן דוגמה אישית, גנץ רוצה חיסון ישראלי, שטייניץ מעדיף חיסון של אסטרה-זנקה ונתניהו לא עונה. ynet בדק מי מהשרים יסכים להתחסן ואף לעשות זאת באופן פומבי כדי לעודד את האוכלוסייה. מי יתחסן, מי מתחמק ומי מציב תנאים?​

אדיר ינקו
פורסם: 06.12.20 , 19:34

מי מוכן להתחסן, מי יעשה זאת בשידור ומי התחמק? לקראת הגעת המשלוח הראשון של חיסוני הקורונה לישראל, מעלה בדיקת ynet כי לא כל השרים מוכנים להתחייב שיתחסנו בכלל ובפרט באופן פומבי. היה מי שחמק והיה מי שהציב תנאים ודרש רק חיסון מסוג מסוים. אלו התשובות שהתקבלו מלשכות השרים לשאלה: האם השר מוכן להיות בין הראשונים שיתחסנו, והאם יעשה זאת בשידור?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
השר שטייניץ אומר את מה שאני חושב כבר המון זמן.
ולדעתי הוא צודק.
אין לי בעיה שהילד שלי יקבל חיסון.
אם אני בן 70 קיבלתי חיסון והכל ברוך ה' בסדר. |חמסה||חמסה||חמסה||חתול||חתול||חתול|
אז מה הבעיה לילד צעיר לקבל?
חייבים לעשות שיקולים נכונים בחיים
מצד אחד יש כאן בחוץ מגיפה איומה
ומצד שני ברוך ה' יש סוף סוף חיסון
אז מה יש להסס?
אנחנו הפכנו להיות מדינה של הססנים מזד**נים
יש חיסון.
אז תחסנו כבר!

דיברגנט חדש

Well-known member
השר שטייניץ אומר את מה שאני חושב כבר המון זמן.
ולדעתי הוא צודק.
אין לי בעיה שהילד שלי יקבל חיסון.
אם אני בן 70 קיבלתי חיסון והכל ברוך ה' בסדר. |חמסה||חמסה||חמסה||חתול||חתול||חתול|
אז מה הבעיה לילד צעיר לקבל?
חייבים לעשות שיקולים נכונים בחיים
מצד אחד יש כאן בחוץ מגיפה איומה
ומצד שני ברוך ה' יש סוף סוף חיסון
אז מה יש להסס?
אנחנו הפכנו להיות מדינה של הססנים מזד**נים
יש חיסון.
אז תחסנו כבר!
ככל שגילך יותר צעיר, כך אתה מקבל יותר תופעות לוואי כי החיסון מגביר את המערכת החיסונית ויוצר סערת ציטוקונים שהסברתי עליה בעבר, כך שאסור להיות פזיז ולשחק רולטה רוסית בחיים של הילדים.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ככל שגילך יותר צעיר, כך אתה מקבל יותר תופעות לוואי כי החיסון מגביר את המערכת החיסונית ויוצר סערת ציטוקונים שהסברתי עליה בעבר, כך שאסור להיות פזיז ולשחק רולטה רוסית בחיים של הילדים.
כל תופעות הלוואי שדווחו עד היום כתוצאה מהחיסונים מתגמדות לעומת תופעת הלוואי של הקורונה שהיא מוות !

Harrington

Well-known member
מנהל
מנין הסברה שסערת הציטוקינים פוגעת דווקא בצעירים?

דיברגנט חדש

Well-known member
מנין הסברה שסערת הציטוקינים פוגעת דווקא בצעירים?
עפ"י הניסוי האחרון שנוסה בשפנים ;) הוסק שככל שהגיל צעיר יותר, תופעות הלוואי קשות יותר.
בילדים, לא רק שמדובר בגיל צעיר, אלא בגוף שעוד לא סיים להתפתח.
לשימחתי, ההצעה ההזויה הזאת, בינתיים, ירדה מסדר היום.

משתפרת1

Well-known member
הפעם אני מסכימה איתך. הגבתי לפני דקה להודעה הקודמת שלך לפני שקראתי את התגובה הזאת.

דיברגנט חדש

Well-known member

דיווח: ה-FDA יאשר את החיסון של פייזר לנערים מעל גיל 12 בתחילת שבוע הבא​

פורסם: 04.05.21 , 00:28

ניו יורק טיימס דיווח כי מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) יאשר את החיסון של פייזר לנערים מעל גיל 12 בתחילת השבוע הבא. פייזר ביקשה לאשר את החיסון לאחר שבניסוי שערכה אף אחד מהנערים בגילאי 15-12, שעד כה לא הורשו לקבל את החיסון, לא פיתח תסמיני קורונה. לפי פייזר, תופעות הלוואי שחוו הנערים היו דומות לאלה שנראו בקרב אנשים בגילאי 25-16.

דיברגנט חדש

Well-known member

דיווח: ה-FDA יאשר את החיסון של פייזר לנערים מעל גיל 12 בתחילת שבוע הבא​

פורסם: 04.05.21 , 00:28

ניו יורק טיימס דיווח כי מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) יאשר את החיסון של פייזר לנערים מעל גיל 12 בתחילת השבוע הבא. פייזר ביקשה לאשר את החיסון לאחר שבניסוי שערכה אף אחד מהנערים בגילאי 15-12, שעד כה לא הורשו לקבל את החיסון, לא פיתח תסמיני קורונה. לפי פייזר, תופעות הלוואי שחוו הנערים היו דומות לאלה שנראו בקרב אנשים בגילאי 25-16.
למי שמופתע, החיסון לילדים אושר וכבר מתחיל מסע הפירסום שלו, כמה הוא בטוח ואפילו יותר אצל ילדים |פינוקיו|

משתפרת1

Well-known member
השר שטיינץ: בוא נחסן ילדים ונעשה עליהם את המחקר:mad:
שיעשה נסיונות על הילדים והנכדים שלו!
תופעות לואי אצל ילדים עלולות להיות בעיתיות יותר. הדוגמא המיידית שצצה: לאנשים רבים עלה החום בתגובה לחיסון. ילדים מעלים חום הרבה יותר בקלות ולרמות גבוהות יותר ממבוגרים. חום גבוה עלול לגרום לפרכוסים. זה לפני שאתחיל לחשוב מהן ההשפעות על מערכת העצבים של ילד בגדילה, כאשר ידוע שיש מבוגרים שהרגישו עקצוצים באיברים שונים. לא הייתי עורכת שום ניסוי על ילדים לפני שהיצרן יברר מה גודל המנה המתאימה לאיזה גיל, אם בכלל.

Harrington

Well-known member
מנהל
שיעשה נסיונות על הילדים והנכדים שלו!
סתם עצה ידידותית. חפשי את תגובת השר שטייניץ לפני שאת מפנה אליו את מה שאת מפנה. בינתיים ה"כתבה" שהוצגה לנו כאן בס"ה מפנה לתמונה בה פרשן תקשורת טוען שהשר אמר כך בישיבת הממשלה.
אם וכאשר תשמעי את השר שטייניץ בקולו אומר את הדברים, תקראי את הפרוטוקול הרשמי, ו/או לכל הפחות תשמעי את תגובתו לפרסום, או אז תוכלי לדעת מה בדיוק נאמר על-ידו בעניין ובאיזה הקשר. עד אז? כל אחד ושיטתו, אבל לא הייתי ממהר לקבל את הדברים כתורה מסיני.

לא הייתי עורכת שום ניסוי על ילדים לפני שהיצרן יברר מה גודל המנה המתאימה לאיזה גיל, אם בכלל.
עם כל זאת לגופו של עניין, מאז ומתמיד מתבצעים ניסויים כאלה גם על ילדים. ברור לכו"ע שגם היצרן יזדקק לניסויים על ילדים בבואו לתת מענה לשאלות ששאלת. בדיוק באותה מידה ברור שלפחות קבוצות הילדים הראשונות בעולם שיקבלו את החיסון בהתאם להוראות היצרן, אכן יהוו מעין ניסוי (זאת בניגוד למבוגרים לאור כמות הנסיינים בכל אירוע ואירוע).

למעלה