מי יכול לתת לי מחשב תותך!

מי יכול לתת לי מחשב תותך!

אני מתכוון אם מעבד טוב! כגון 3.06 GB עם זיכרון (עדיף 512 MB) עם כרטיס מסך תותח !! הכי טוב שיש בעולם יותר טוב מג'פורס 4 לפחות! אלה החלקים הכי חשובים שיהיו במחשב שלי כל השאר אתם יכולים להגיד לי לבד. הא אני לא רוצה שמחשב שתביאו לי יהיה מסך ומי שיודע שיגיד לי כמה זה בערך עולה תודה מראש לכולם.

ashkeloni

New member
אוקיי.....

בסדר...לפני כמה זמן עשיתי את אותו הדבר לחבר שלי...אבל זה בלי מסך... לוח אם- GIGABYTE GA-8IK1100 -875P מעבד INTEL PENTIUM 4 2.6 GHz 800 MHz-FSB מארז- 3D SYSTEM NEON LIGHT SILVER ספק כוח ANTEC 350 WATT זיכרונות FEIL 512 MB PC 2700 DDR 333MHZ כפול 2 יענו ג'יגה זיכרון הארדיסק MAXTOR 120 GB 7200 RPM ATA 133 כרטיס מסך Hercules 3D Prophet 9600 PRO Radeon 128MB LG DVD 16X48 צורב LG 52X24X52 גם כונן דיסקטים... וקירור למעבד VANTEC AEROFLOW TMD VP4C7040 חבר שלי קנה מחשב כמו זה (רק כרטיס מסך שונה 9500 PRO והוא מאוד מרוצה...) כל הרכיבים לקוחים מפה וסך הכל זה אמור לעלות לך במחיר שרצית אבל זה בלי מסך... תמיד אפשר לשנות חלק מהכיבים ולקחת זיכרון יותר מהיר או הארדיסק עם 8 מגה קאש...אבל זה נתון לשיפוטך...

ashkeloni

New member
ועוד משהו....

*סתם בציניות....* אף אחד לא ייתון לך מחשב תותח...אתה תצטרך לקנות אותו

gurfi

New member
אמממ

קודם כל מעבד 3.00 יותר טוב מ3.06 כי הוא עם ht(ועם 800mhz) חוץ מזה, לא שווה לך כזה מחשב כי המעבד הזה עולה משהו כמו 3000 שקל, ובעוד כמה חודשים הוא יאבד מלא מלא אחוזים מערכו..

אני בערך קונה מחשב עוד חודשיים

אני יקנה את המחשב באחד החגים. עכשיו אני מתחיל לאסוף מחירים! עד שלפני ראש השנה אני יחפש כבר בחברות ויתן את ההעצות שאתם ננתם לי תודה מראש לעוזרים

ashkeloni

New member
הלו....

המעבד שאתה רוצה פשו לא משתלם...הוא פשוט לא משתלם...ואתה לא צריך מעבד כזה לשום פעולה במחשב אלא אם אתה עובד עם תוכנות גרפיקה מקצועיות וזה בטח לא נכון...וגם הבאתי לך מפרט עם כמות זיכרון כפולה ממה שרצית...לדעתי זה יפצה על המעבד...

אתה נתת לי זיכרון 256MB

ואני רוצה מחשב שישמר לי ל-3 שנים ובשנתיים הראשונות שלו הוא יהיה תותח! וכל משחק יעבוד עליו!

ashkeloni

New member
חחח.....

כל הזמן השוק מתפתח...זה לא יקרה לעולם לדעתי...לא שווה לך לקנות את הרכיבים הכי חזקים בשוק... ודווקא כן נתתי לך 512...הבאתי לך במפרט שתי כרטיסי זיכורן של 512 מגה! זאת אומרת ג'יגה זיכרון!

ashkeloni

New member
דרך אגב.....

נכון המחשב החדש של אפל ה-G5? איזה יפה/מגניב/שימושי הוא נכון??? דוד שלי מדורויט הזמין אותו...היה לו לפני זה POWERBOOK 12" עם מעבד G4 ו512- מגה זיכרון...והוא המחשב הכי יפה שראיתי בחיים שלי!!! כמה חבל שהמקינטוש עולה כל כך הרבה בארץ...

אני לא מבין תסביר לי על הכרטיס מסך

מה יש לי ג'יגה זיכרון בכרטיס הזה? אני לא מבין

ashkeloni

New member
חחח.....

לא...בכרטיס מסך יש 128 מגה זיכרון... ובזיכרון הראשי של המחשב שיושב על הלוח אם יש ג'יגה זיכרון... בלי להעליב...אתה ישר רצת ורצית לקנות את המחשב הכי טוב שקיים...ואתה אפילו לא ממש מבין במושגים...בקלות אנשים היו יכולים לעבוד עליך... כדאי שתיכנס לאתרים שמסבירים על דברים שקשורים במחשבים ותקרא קצת...זה לא יזיק...

שמע אני יודע שאני לא מבין הרבה

אבל הבנתי בקשר לכרטיס מסך, ואה איזה עוד כרטיסי מסך יש שהם יותר טובים? אף פעם לא שמעתי על ג'יגה זיכרון. שמעתי גג על 512MB

למה אבל נתת לי כל כך הרבה מקום?

עכשיו שמתי לב שננת לי 120GB בהארד דיסק אני לא צריך חצי מזה. בוא נגיד אם יהיו לי על המחשב 4 משחקים זה גג 10GB מערכת הפעלה זה עוד חצי ג'יגה , תוכנות + אופיס זה עוד 2GB מקסימום אז אתה מבין שאני לא עובר את ה-20GB אבל אני לא יקנה 20GB בטוח. כנראה אני יקנה 40GB אבל שמעתי ש60GB עולה כולה עוד 100 ש"ח אם לא פחות אז האופציות הן 40 או 60 GB

bobx

New member
אתה תתבעס מאוד אם תקנה 40 GB

לי יש 80 GB ואני אומר לך שזה לא כ"כ מספיק... (נגיד שיש מחיצה אחת לסרטים שהיא 35 GB אז יש לי 45 GB שהאמת הייתי רוצה שיהיה יותר... זה לא כ"כ נכון מה שאמרת... בוא נצא מנקודת הנחה שהמשחקים שיוצאים היום זוללים כונן קשיח (לדוגמא: מטריקס 4.3 GB) ואתה רוצה מחשב שיסתכל 3 שנים קדימה? 120 GB מאוד מאוד מומלץ... (חוץ מזה אתה לא תתקין תוכנות, דרייברים, להוריד שירים/סרטים מהאינטרנט?)

למעלה