מי יכול להציע רעיון למתנה

MESEE

New member
מי יכול להציע רעיון למתנה

לא משהו בנאלי כמו שמפניה או כאלה.. לבן הזוג משהו סימלי לשנה החדשה?

דנטל

New member
זה לא אירוע שהייתי מביאה מתנה

אבל אם בכל זאת זה הרצון, אז נראה לי שהכי מתאים משהו כתוב. כל האירוע הזה הוא משהו שאמור לגרום לנו לעשות חושבים עם עצמנו. להזכר במה שחוינו בשנה היוצאת. לעשות מסקנות לגבי שינויים ושיפור עצמנו. לקוות לשנה יותר טובה. זה משהו שהולך טוב עם טקסט מעמקי לבך שהיא תשמור לתמיד.

דנטל

New member
זו בעיקר תשובה קיטשית

ולפני שהקלקתי על "שלח" רציתי להקיא מעצמי שיצאה לי תשובה כזו קיטשית ורומנטית, בהתחשב בעובדה שאני אדם מאוד לא רומנטי. טוב, זו אולי אוירת החג

דנטל

New member
זה לא בשבילי

זה מגעיל אותי, עושה לי להקיא, לא הטעם שלי. כל אחד והטעם שלו
.

MESEE

New member
אם שמת לב

לא ביקשתי קיטש ואף אמרתי בפירוש ללא קיטש רק דברים פראקטים..

דנטל

New member
לא, דווקא לא שמתי לב

ואשמח לציטוט של המלים המדויקות שלך, אבל בשמחה לא אעזור לך יותר. תודה גם לך על בזבוז הזמן שלי.

beatman

Member
גם אני לא רגיל למתנות בחג הזה

רק כשהייתי ילד קיבלתי סנטה קלאוס משוקולד.

sh53

New member
טפט למסך העבודה

מידי פעם צריך להחליף את זה כך שמבחינתי זה פרקטי.

mv102

New member
מתנה לשנה החדשה שמצאתי באינטרנט

מבקרת כאן לפעמים, אחלה פורום- הפעם נכנסתי כדי לשתף אתכם במשהו שחיפשתי כבר הרבה זמן באינטרנט. מצאתי במקרה פורום של ניתוחי כתב יד פסיכולוגי-גרפולוגי באינטרנט. שם עושה הגרפולוג (שהוא גם פסיכולוג בהכשרתו) ניתוח גרפולוגי לכל גולש ומייעץ לו פסיכולוגית מה לעשות. עשיתי אצלו ניתוח לא מזמן, הוא מדייק פשוט מדהים והוא פשוט הציל אותי .לכל מי שרוצה להתנסות בגרפולוגיה ויש לו בעיה או התלבטות, זה המקום. הבעיה שקצת קשה למצוא אותו. הכתובת להגיע אליו היא: http://www4.diburim.co.il/cgi-bin/forumsdb/intraforum_db.cgi?forum=b-2237&read=&alias=dbr&redir_flag= חפשו הודעה עם סמיילי בכותרת שכותרתה "לכל המעונינים בניתוח כתב יד-הוראות משלוח". אל תפספסו, זה בטח ירד מהר מאוד!!! ביי, מיכל.

למעלה