מי יכול להסביר

palmony1951

Well-known member
אני חולק עליך ואסביר מדוע.

לדעתי , כל איש ימין חובש כיפה היה מעדיף בחירות על פני ממשלה נתמכת ערבים תומכי מדינת כל אזרחיה.

בנט וסער היו מתואמים לחלוטין - שניהם יחד ולחוד החליטו ללכת עם השמאל תוך הקרבת האידיאלוגיה שלהם רק בכדי לסיים את הקריירה של נתניהו ולראיה - רגע לפני תקומת ממשלת השמאל הציע נתניהו לסער ובנט רוטציה משולשת אשר במסגרתה נתניהו לא יכהן ראשון כראש ממשלה - השניים סרבו מה שמוכיח כי הם הקריבו ממשלת ימין מוחלטת על מזבח הרצון לגרום לפרישת נתניהו - 30 מנדטים ימנים רצו את נתניהו כמנהיג והנה הגיעו להם 2 פישרים שביחד אוחזים בכעשרה מנדטים והעבירו את השלטון מימין לשמאל.

ומרגע שהחליטו כך אין מבחינתם דרך חזרה - הם יודעים שלהבא אפילו זבוב ימני לא יצביע עבורם ולכן הם יסחטו על ידי חונטת השמאלנים המקיפה אותם.

נתניהו לא הצליח להקים ממשלת ימין מפני שחבורת "רק לא ביבי" הייתה עסוקה בחרמות על רקע אישי ולפני שהייתי בא בטענות לנתניהו על שלא הצליח להקים ממשלה הייתי בא בטענות לקואליציית "רק לא ביבי" שהייתה צריכה גם את ליברמן וגם את סער וגם את בנט וגם את רע"מ בכדי להביא נצחון דחוק לאללה.
בנט היה תלוי בסער (למעשה כל הימין היה תלוי בסער), אבל סער לא שיקר בכלל-הוא הודיע מראש לפני הבחירות, שהוא לא ישב עם BB. (אמר בפירוש-מי שרוצה את ביבי כרוה"מ-שלא יצביע לי).
אז לימין היו רק 59 קולות עם בנט.
בנט הצהיר לפני הבחירות כמה הבטחות (הוא הצהיר גם שימנע בחירות חמישיות)-אז הוא היה צריך לבחור איזו הבטחה להפר.
הדבר היחיד שמנע ממשלת ימין-זה סירובו של BB לפנות את כסאו. (כנראה שרצה לשבור שיאי גינס) הוא שלט מספיק זמן.
עצם זה שBB רק חושב להצביע נגד החוק לאיחוד משפחות-מראה שהוא איבד את זה.
גם בנושא איראן הוא נכשל-בתקופתו היא התקרבה לנשק גרעיני באופן מפחיד-הוא רק ברבר בדיבורים. ביטול ההסכם הקודם גרם לאיראן להתקרב יותר לנשק גרעיני.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל סער לא שיקר בכלל-הוא הודיע מראש לפני הבחירות
באמת? הוא הודיע שלא יישב עם לפיד כראש ממשלה והנה ל]יד ראש ממשלה חליפי וכלל לא משנה שזה לא ייצא לפועל בדיוק כפי שגנץ לא נהיה ראש ממשלה.
גם בנושא איראן הוא נכשל-בתקופתו היא התקרבה לנשק גרעיני באופן מפחיד-הוא רק ברבר בדיבורים. ביטול ההסכם הקודם גרם לאיראן להתקרב יותר לנשק גרעיני.
נתניהו גרם לתודעה עולמית בהקשר של הגרעין האיראני ובזכות זה ארצות ערביות כמו ערב הסעודית התחברו אליו כנגד איראן, כנ"ל טראמפ ועוד ...

שחר 676

Well-known member
מנהל
בנט היה תלוי בסער (למעשה כל הימין היה תלוי בסער), אבל סער לא שיקר בכלל-הוא הודיע מראש לפני הבחירות, שהוא לא ישב עם BB. (אמר בפירוש-מי שרוצה את ביבי כרוה"מ-שלא יצביע לי).
אז לימין היו רק 59 קולות עם בנט.
בנט הצהיר לפני הבחירות כמה הבטחות (הוא הצהיר גם שימנע בחירות חמישיות)-אז הוא היה צריך לבחור איזו הבטחה להפר.
הדבר היחיד שמנע ממשלת ימין-זה סירובו של BB לפנות את כסאו. (כנראה שרצה לשבור שיאי גינס) הוא שלט מספיק זמן.
עצם זה שBB רק חושב להצביע נגד החוק לאיחוד משפחות-מראה שהוא איבד את זה.
למה אדם שזכה לאמונם של 30 מנדטים צריך לפנות את כסאו לפישר קטנטן שלא מגיע לקרסוליו מבחינה אלקטורלית ? זה דווקא מוכיח עד כמה סער מצפצף על רצון מצביעי הימין שלא רצה בו כשהתמודד מול נתניהו בפריימריס ולא רצה בו בבחירות הכלליות.

סער התחבר למחנה רק לא ביבי מתוך שנאה טהורה לנתניהו אך אני יכול להבטיחך שהוא לא היה מכשיל את ממשלת הימין לבד - הוא ובנט היו יחד בסיפור מלכתחילה. בנט הסתמך על סער שיכשיל את ממשלת הימין ולהיפך - הם אלו שמכרו את האידיאלוגיה שלהם בשל שנאה נטו.

וזה שסער הצהיר מלכתחילה שאינו מתכוון לשבת תחת נתניהו זה בדיוק מה שסיפק לבנט את הגושפנקא ללכת לממשלת שמאל - אין לי ספק שהתרגיל הזה תוכנן מראש בין שניהם.

לגבי חוק איחוד משפחות ? אני חושב שמי שמסתמך על ערבים בכינון ממשלה הוא האחרון שיכול לבוא בטענות למישהו אחר....הרי סער ובנט הקימו ממשלה עם שמאלנים קיצונים בתמיכה ערבית ואם חוק איחוד משפחות כל כך חשוב לכם הם היו צריכים מלכתחילה לא לחלום בכלל על ממשלה התלויה בהם.......ועכשיו , לאחר שהשליכו את האידיאלוגיה שלהם לפח האשפה הם מצפים שהימין יציל אותם ? חחחח

אני לא יודע מה נתניהו יחליט , אולי הוא יתנה את תמיכתו בחוק אחר בתמורה לתמיכה בחוק הנוכחי אך כך או כך - לאור ממשלת השמאל העלובה שתלויה בערבים - אני לא הייתי פוסל שיקול ענייני של אי תמיכה.....הכל יתכן !

לגבי ההסכם עם איראן אני חלוק עליך לחלוטין - כל ילד יודע שאלמלא נתניהו איראן כבר מזמן הייתה אוחזת מזמן בנשק גרעיני - ישראל תחת נתניהו התנקשה במדעני גרעין איראניים , ביצעה פיצוצים מסתוריים באתרי גרעין , השיגה ופרסמה לעולם את ארכיון הגרעין האיראני , גייסה את כל העולם לסנקציות כלכליות על איראן....נתניהו התנגד באופן נחרץ להסכם הגרעין המסוכן שהביא לנו אובמה , גנץ ולפיד תמכו בו......ואתה יודע היטב שאם הסכם זה היה יוצא לפועל איראן הייתה כבר אוחזת בנשק גרעיני.

והמצחיק הוא שהשמאלנים הצבועים והכזבנים האשימו את נתניהו שהוא רוצה להבעיר את המזרח התיכון באמצעות הפצצת הכור האיראני.....אני זוכר היטב את העצומות שהופצו ואת החגיגה התקשורתית הבזויה בנושא זה.....והנה כעת באים השמאלנים ומאשימים את נתניהו על כי לא ביצע פעולה שהם עצמם התנגדו לה חחחחח....אין גבול לצביעות.

אגב - נתניהו נשען על הערכות גורמי הבטחון הישראלים שקבעו כי כי עדיין לא הגענו אל נקודת האל חזור ואין ספק בעיני שאם נתניהו היה בשלטון הוא היה עומד עם האצבע על הדופק ומתכנן מתקפה ( הוא כבר הורה על הכנות למתקפה בעבר ).....אך כעת יש לנו ממשלת שמאל רופסת אשר אין לי שמץ של ספק שלא תעמוד בפרץ ותיתן לביידן השמאלני להחזיר אותם להסכם הגרעין של אובמה.

למעלה