מי יותר חתיך, בריאן או גסטין?

רינת4

New member
חמה שוב לפתוח את הנושא?

זה הרי עניין של טעם, אז למ להתוןוכח על דברים כאלה..?

sari7

New member
נכון!

וכבר סיכמנו להפסיק עם השאלות חסרות הטעם והאינטיליגנציה האלה לא? זה באמת נמאס - הפורום הזה שטחי בגלל השאלות הטפשיות האלה שדנו בהן כבר מליון פעמים! זה כמו שישאלו אותך מה את יותר אוהבת? תפוח או אגס? זה אישי! וזה לא קשור לאיזה סטטוס חברתי/כלכלי/מיני מכל סוג שהוא אז דיי ומספיק כבר עם שאלות כאלה!!! וזה לא אישי זה כלפי כל מי ששואל את השאלות האלה! אולי במקום לשאול שאלות כאלה תשאלו שאלות הרות גורל כמו למה יש קשר בין סמים להומואים<? ולמה יש קשר (כך טוענים הומופובים) בין איידס להומואים? - ושימו לב לזה שיש הרבה איזכורים כאלה - בתי הוספיס להומואים חולי איידס וכו... סתם נק' למחשבה

רינת4

New member
נצל"ש לשם דיון בקשר לעונה החדשה:

כבר הרבה זמן שאני רוצה לשאול ושוכחת. אז ככה: מהתמונה הזאת אנחנו רואים את ג'סטין לכנס ללופט-ככה לפחות זה נראה. אז השאלה שלי: אתם רואים עוד דמות לא ברורה עומדת, נכון? מן הסתם, זה בריאן(כי זה הבית שלו, אחרי הכל). משום מה-נראה לי שהוא עירום. מה אתן אומרות? ואם אתן מסכימות איתי- אז מה לדעתכן קורה בסצינה הזאת? ובלי ספויילרים בבקשה!

tulchi

New member
רינת!

הוא לא ערום זה הצילום ככה בהתחלה הפוקוס על הדלת ועל ג'סטין ובריאן רואה מי נכנס ואח"כ הפוקוס עובר לקלוזאפ על הפנים של בריאן תראי שוב את הפרומו (ושוב ושוב ושוב ושוב)

רינת4

New member
אני אראה אותו עכשיו.

אהל נראה לי שהם מראיןם משני קטעים שונים. טוב, שנייה...

רינת4

New member
אוף!! טלי-קיקלת לי...

טוב, בכל מקרה-זה לא משנה. מה אתן חושבות שיקרה בקטע הזה? רק ניחושים!! אולי נמציא דיאלוגים?

tulchi

New member
מה קילקלתי לך???

כבר ראית את זה מלא פעמים! איך הבנת שהוא ערום?? לא נורא דיאלוג? בבקשה - ב: מה את העושה פה? ג: שכחתי את המכחול שלי ב: באותה הזדמנות גם תקח את המסרק שלך ותעשה משהו עם התספורת הזאת

sari7

New member
ממשיכה

ג- מה זה לא יפה? ניסיתי לחקות אותך.... *פרצוף נעלב* ב- אף אחד לא יכול לחקות אותי... *פרצוף בריאן* ג- אית'ן שלי אוהב אותי ככה ב- well i don,t! נשיקה רטובה ועצבנית של בריאן לג'סטין... אווו -בקרוב! רק עוד 31 יום!

g a g a

New member
טלי! u kill me woman!!! ../images/Emo6.gif

ורציתי לשאול שאלה: מה זו האדישות הזו כלפי השרשור שפתחת לגבי מפגש המעריצים????? זה דבר ענק!!! אז מה אם בחיים לא נפגוש אותם, זה שרשור שדורש התייחסות!!!!!!!!!!!!!!!!! וזושה - הייתי עייפה אתמול לאללה, אז הלכתי לישון. ראיתי שהתקשרת. קחי בחשבון שהפסיכו' הזה מתיש אותי כמו שגייל אף פעם לא התיש אותי!

lolly1

New member
חנננייייהה!

נחשי על מי אנחנו לומדים בתנ"ך?? נכון!! חנניה!! את איתי אפילו בשיעור!! ולמה לא ענית?! חוצפנית!!!

g a g a

New member
מרעיד לי ת'פיטמה ממש!../images/Emo3.gif

סתאאאאאאאאאאאם כפרות. אני שמחה שאני איתך תמיד, גם בבי"ס. בייחוד בשיעורי תנ"ך. (הנוכחות שלי היא הפיצוי על הפעם ההיא שהייתי אמורה להציל אותך מללמוד למבחן בתנ"ך...). למה לא עניתי?!?!? המממ... בואי נראה... אולי כי הלכתי לישון?!?!?!? למה אין פה סמיילי של נעל?!?!?!?! צריך לעשות בקשה מרוכזת ל"תפוז": סמיילי מזיל ריר, סמיילי נעל, ו...תזכירו לי מה עוד? שכחתי. קחי מתנה פיצוי על אמש

lolly1

New member
מה איכפת לי...?

אני במרתון וכיף לי... את בטח ישנה עכשיו..קרפדה קטנה..

S

sexyגירל

Guest
בנוווווות

כבר אמרנו שאין טעם לויכוחים הטיפשיים האלה נכון? ברור שבריאן! חחח סתם אני רצינית, לכל אחת פה יש דמות אהובה (כן יש גם כאלה שמעדיפות בכלל את מייקי, אמט או טד!! בעעע טד..) ואין טעם להתווכח על זה.. ו-זה גם לא אינטיליגנטי במיוחד...

למעלה