מי יודע איפה אלון?

הינגיס

New member
אלופי ישראל!

ציפי אובזילר ואמיר חדד זכו היום, כמו שכולכם יודעים, בתואר אלופי ישראל. ציפי אובזילר ניצחה את שחר פאר, 2:6, 1:6 כדי לזכות בפעם השנייה בתואר. אמיר חדד ניצח את מיכאל קוגן, 3:6, 6:3, 5:7 וזכה בתואר בפעם השלישית בקריירה. להלן תמונת הגביעים... כמובן שיש עוד תמונות.

GloryToTheBrave

New member
אחחח, איזה כיף לראות שוב את חדד מני

*מניף גביע* רחוק מכושר השיא שלו, אבל אני בהחלט מקווה שהוא בדרך חזרה לימיו הגדולים! לא שיחק כל כך טוב בטורנירים האחרונים, והאמת היא, גם לא בטורניר הנוכחי... אני מצפה ממנו לגדולות ^_^

הינגיס

New member
שחר, ציפי, חדד

שחר נהדרת, הפסידה לטעמי בעיקר בגלל עייפות, והיא כבר טסה לפנות בוקר לצ'לנג'ר באיטליה.. עם ההורים התומכים שלה, המאמן ליאור מור והחוזק המנטלי שלה, היא עוד (הלוואי) תגיע רחוק, מגיע לה... ציפי- אין מילים. פשוט. משחק נהדר, ככ שקטה על המגרש, הכל עובר לידה, וזה היה ההבדל האמיתי בגמר. יכולת טובה מאוד, היא בהחלט שווה 50 בעולם לטעמי. אמיר- חוזר אט אט לכושר, אני חושב, ואל תצחקו, שהוא אחד הבחורים הכי כשרוניים שלנו. יש לו כשרון מולד, ואם היה לו קצת יותר חשק הוא היה לטעמי מצליח הרבה יותר. ולמרות ה"משקל" שלו כמו שאמרו כאן, ראיתם איך הוא רץ אז... היה סבבה. יחי הטניס הישראלי... חחח...

shirgan

New member
ומה היה בסוף בגמר זוגות גברים?

אלה התוצאות של רבע הגמר וחצי הגמר זוגות גברים רבע גמר: חדש/ולצר - קולי/חזי 3:6 1:6 ענבר/ארז - אברמוביץ/סדובניק 6:7 (4) 0:6 סרוגו/מור - שב/ולגרין 0:6 5:7 בר/טישלר - סטיל/בן צבי 2:6 2:6 זוגות גברים חצי גמר: חדש/ולצר - ענבר/ארז 3:6 6:7 (1) בר/טישלר - מור/סרוגו 5:7 3:6

אלון222

New member
אני לא יודע מי זה טישלר אבל הוא יסע

עם שחר פאר למסעותיה בעולם ב-2005 במקום ליאור מור.ככה סיפר יורם שימרון כשטישלר קבל את הגביע בטקס המרהיב ברעננה.

למעלה