מי זוג הסלבס שצולם מקיים יחסי מין?

pampkin

New member
היה כתוב שם ...

מדירתו בת"א. הם גרים ביחד ברשפון. זה לא יכול להיות.

miamor17

New member
לפי מה שאני יודעת יש גם דירה בת"א

שהיתה שייכת לו לפני שהם גרו ביחד... (אל תסתכלו עליי במבט כזה זה ידע חיים!!!) ודי כבר עם זה יאללה..

ערני100

New member
השמועה הרותחת --ממש חם מהתנור!!!

באתר של רמי יצהר דווח שיעל בר זוהר נפרדה מגיא זוארץ??????? בטענה שהוא הרס לה את הקריירה,והביא אותה למצב שאין ממנה דרך חזרה? חבל מאוד אני רק מקווה שזו באמת רכילות מרושעת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ושהם ימשיכו להיות ביחד. וגם אם לא====אז שהפרשה הזו תסתיים כבר. כי הרבה אנשים נפגעו בה. בעיקר שניהם.

Aviad1987

New member
שונא את תפוז

על זה ששם אותנו בעמוד הראשי בגלל נושא שלא הכי קשור אלינו

ערני100

New member
לא הבנתי למה אתה שונא את תפוז?

אתה חושב שבארה"ב פרשה כזו היתה זוכה לפחות חשיפה??

הוא התכוון ש..

הוא שונא את תפוז שעד שהוא שם את פורום "השיר שלנו" בכותרות זה על נושא שלא בדיוק קשור לפורום. יש מבין ?

בקיצור:

אני עד שלשום עבדתי במערכת של העיתון ג'ורה מגאזין, כצלם ומראיין. סך הכל, כשאיציק דוידוביץ' סיפר לנו, הכתבים והצלמים על התמונות של יב"ז וחבריה, הוא אמר שאחרי שהתמונות יתפרסמו, לא יהיה אדם במדינה שלא ידבר על "ג'ורה מגאזין". אז הגענו למסקנה שבין כה וכה, למרות שהתמונות לא יתפרסמו בעיתון, המטרה הושגה. העובדה היא השרשור הזה. בואו ונגיד שאיציק דורון ואוראל מאוד מרוצים, למרות שהתמונות לא התפרסמו. לגבי התמונה שנראתה כאן, זיוף טוב אמנם, אבל זיוף. אני אומר את זה בתור אחד שראה את כל התמונות בזמן שעבדתי בעיתון. (התמונות שהיו בעיתון הרבה יותר מעוררות חרמנות. ידוע שיב"ז נימפומנית לא קטנה, וידוע שגיל ססובר זרק אותה לאחר שעשתה פוצי מוצי מהצד. למה התפטרתי מהעיתון? לא בראש שלי שיהיה לי בוס עם עבר פלילי שלא ידעתי עליו עד שהפרשה הגיעה לשיאה. בנוסף אחד מנותני המימון והחסות הוא זאב רוזנשטיין (לא רוצה שום קשר אפילו הכי קטן עם העולם התחתון) זהו. ע

למעלה