מי השחקן שמחזיק במאזן חיובי מול כל הטופ 10 ?

DANIROS

New member
מי השחקן שמחזיק במאזן חיובי מול כל הטופ 10 ?

הישג פנומנאלי .
נחסוך לכם.זה לא פדרר, שמחזיק בכמה מאזנים שלילים ודי ברורים מול מספר שחקנים

DANIROS

New member
יפה מאוד ..נדאל מוביל על פדרר 18-10 .שאר

המאזנים של נדאל על הטופ 10
1.נדאל-פדרר:18-10 לספרדי כאשר בסלאמים השליטה מוחצת וברורה
8-2 לספרדי .
2.נדאל-נובאק:19-14 לנדאל .בסלאמים 6-3 לנדאל
3.נדאל-מארי:13-5 לנדאל .בסלאמים 6-2 לנדאל

אמשיך יותר מאוחר את השאר .התמונה די ברורה .כשהספרדי יחזור מהפציעה הפערים רק ילכו ויגדלו

חחח . הימור למחר: יגמר ב-5

בערב שעון ישראל

מצטער להרוס את החגיגה אבל

אם זכרוני לא מטעה אותי אז: המאזן שלו חיובי מול רוג׳ר רק על חימר, נראה לי שמול נובאק חיובי על דשא וחימר אך לא על קשים,מול מארי - דומה לנובאק..אחרים? לא הכי מעניין.. ואם להיות קצת ענייניים אז רפא לא זכה שנתיים נדמה לי על משטח שהוא לא חימר אז קצת קשה לראות אותו מגשים את החלומות המאד מאד ורודים שלך לגביו...רק מלראות את ההגרלות הוא יחטוף סחרחורות..

DANIROS

New member
מול מארי . 2-1 בסלאמים על הארד

3-0 על דשא לרפא!!
1-0 על חימר לרפא!!
כל שאר הטורנירים הזניחים לא הכי נחשבים.הכי חשוב זה סלאמים נכון שמרורי??

DANIROS

New member
מול נובאק זה יותר צמוד ויש לכך סיבות מקלות

משום שנובאק הוא השחקן השלם ביותר בהסטוריה ומספר שתיים
אם אתה סקרן מי מספר אחד .זה איזה שור ספרדי שכרגע נותן פור לסבב .הוא יחזור בגדול לעונת החימר שם יוסיף עוד סלאם קליל לאוסף
על חימר בסלאמים 4-0 לנדאל מול שחקן החימר הטוב בעולם אחריו!
על דשא 2-1 לרפא .קווינס נחשב כמו סלאם

ועל הארד קורט 2-1 לנובאק מבלי שהחשבתי את הניצחון היוקרתי של רפא באולמפיאדה ..פה אני מודה שלנובאק יש יתרון קל .אבל רק על HC וזה עדיין לא אומר שרפא לא יקח על הגב שלו עוד כמה סלאמים על הארד

DANIROS

New member
אני רואה שאתה סופר לי את החודשים

מצבך באמת קשה ובלתי הפיך..אין לי מושג מי אתה חושב שאני אבל אם זה עושה לך טוב אז כן זה לא אני

תתכוננו עונת הרפא בפתח

תקשיב לי דנונה

אני דווקא מאד מתגעגע לרפא...הייתי מעדיף לראות אותו מפסיד לנובאק בחצי במקום פרר..אני מקווה שתהיה לרפא עונת חימר טובה אחרת אפשר להתחיל לסמן את תחילת הדעיכה..להיות אופטימי זה טוב,אבל להזות זה לא בריא...

חברי הפורום פה חייבים

לדעת אם אתה מאמין במה שאתה רושם... אבי העריך ורשם לפני שנתיים שרפא מכוון גבוה מאד..מאז רפא זכה רק בטורנירי חימר ו״רק״ ב2 גרנד סלאם.. להצהיר על עוד 4 סלאמים זו תהיה חוצפה אז על 8-9?? זו כבר סתם אי הבנת המציאות..

DANIROS

New member
יש לרפא עוד חמש שנים בשקט לשחק

זה אומר עוד 5 רולאנים
לקחת עוד איזה 2 ווימבלדונים .ועוד סלאם שניים על קשים זה לא בשמיים
לא רק שאני מאמין בזה אני יודע את זה בוודאות!
התגובה הזאת עוד תעשה הרבה רעש בעתיד
מה שבטוח הסבב יבש פיתה בלי רפא .כמעט ואין עניין .
זה האוסטרליה הכי שקט ומשעמם שאני זוכר שנים ..
מה שבטוח פדרר מחוץ למשחק .אם בעבר הוא עוד ניצל איכשהו העדרויות של רפא מסלאמים .היום גם זה לא מספיק .
תסיק לבד את המסקנות ..שבוע טוב

אה אוקיי

עכשיו כשאתה רושם את זה זה ממש פשוט...על אותו משקל: נובאק רק בן 25 יש לו עוד 6-7 שנים: רולאן יורד מהפרק כי אמרת שזה של רפא עד גיל 32 אז נובאק יזכה רק בעוד 4-5 אוסטרליה,4-5 ארה״ב,2-3 ווימבלדון...

DANIROS

New member
לנובאק אין את הדרייב והרעב

והתחרותיות של רפא לאורך זמן .הוא יקח עוד כמה סלאמים אבל הרבה פחות ממה שאנשים חושבים .מחר אגב מארי לוקח
עדיין לא ראינו איך נובאק חוזר מפציעה קשה .לא שאני מאחל לו אבל זה גם דבר שיכול לקרות עם סגנון המשחק שלו לפעמים .
מארי גם מועד לפציעות וגם הוא על אותה משוואה כמו נובאק של רעב דרייב ותחרותיות לאורך זמן בהשוואה לרפא
לסיכום,אם רפא ישאר בריא פלוס מינוס בזמן שנותר ויהיה חכם משמע ידע לשמור את עצמו רק לסלאמים ולחסוך בטורנירים זניחים אז אין לי ספק שהוא יגיע לתחזית שלי ..
לא אמור לעניין אותו דירוג והגרלות .זה שטויות במיץ .
כל עוד הוא כשיר ורענן בסלאמים זה בעיקר תלוי בו .אני מאמין שכל הזמן הזה שרפא מחוץ למגרשים הוא לא רק עובד פיזית לחזור לעצמו הוא גם מכין תוכנית חדשה מבחינת מה חשוב ומה לא לעתיד
רפא כבר השיג הכל .מה שחשוב זה לקחת עוד סלאמים .בזה הוא מתמקד .אולי נראה גם חידושים מעניינים שעבד עליהם כל התקופה שיעזרו לו להגשים את המטרות .שיפור הסרב .טקטיקה חדשה מול שחקנים מסויימים ..
אני מאמין שהשיא של רפא עוד לפניו עד כמה שזה ישמע הזויי לך ולכמה אנשים .אני צופה רפא אגרסיבי מתמיד עם סרב משופר .סרב&וולי .יותר עליות לרשת .הוא ינצח משחקים יותר מהר
נחיה ונראה .
לכל הספקנים שחושבים שיקח לו זמן לחזור לעצמו אני אומר שכבר את הרולאן הקרוב הוא לוקח ללא מאמץ מיוחד ומשם הדהירה תימשך ..
כבר הוכח לא פעם ולא פעמיים שאת השור לעולם לא מספידים .והעדרויות ארוכות לא ממש משפיעות ולרוב הוא אפילו חוזר טוב יותר
לא נשאר עוד הרבה זמן לגלות ...

למעלה