מי הוא מר בנט?! הוא נבל או שייך גיבור?!

Slow Cheetah

New member
בדר"כ גיבור../images/Emo3.gif

אבל לכל אחד יש צדדים אפלים

../images/Emo207.gif../images/Emo32.gif תוכנה קטנה וטובה....

טוב, זה לא קשור לפורום הזה באופן ישיר.... אבל היום גיליתי תוכנה קטנה ופשוטה שעושה את החיים הרבה יותר פשוטים. כפי שידוע לכם, אתר תפוז הוא אתר שמלא בפרסומות.... והתוכנה הקטנה הזאת שנקראת AdBlock Pro היא תוכנה שפשוט מעלימה את הפרסומות... :) זאת היתה המלצת היום :) אם מישהו רוצה עזרה בהתקנה/הורדה של התוכנה אז הוא יכול לפנות אלי במסר :)

phoenixTheGod

New member
זה תוסף של פיירפוקס

פשוט מחשפים את זה באתר התוספים של פיירפוקס.

שלוקמן

New member
את כ"כ טועה

התשובה שלי ל" יצרהאדם רע מנעוריו". לידיעתך חסימת פרסומות זה דבר חוקי לגמרי. ומותר ולכן יש לכך הרבה "םתרונות" כגון תוכנות,תוספים) אין חוק האסר על שימוש בתוכנות אילו. לידיעתך התוכנות פועלות בצורה פשוטה הם קוראים את "הקוד מקור" כל דף באינטרנט נכתב בשפה HTML,PHP,ASP וכו.. וברגע שהם מזהים קובץ פלאש, או תמונה באפשרותם לחסום אותה ולא להציגה. ההסבר שלי לא קשור לפורום גיבורים, אבל ברגע שקראתי את מה שכתבתי הייתי חייב להעיר. כי בדבריך אין שום שחר.

Slow Cheetah

New member
אני לא בטוחה למה הוא התכוון,

אבל אסור לדבר באופן כללי על הורדות בפורומים של תפוז. חסימת פרסומות אמור להיות חוקי, אבל בכל מקרה זה סוג של הורדת תוכנה, וזה לא חוקי פה.

לא לזה התכוונתי... חסימת פרסומות זה דבר חוקי.

מה שלא חוקי זה להשתמש בגרסה פרוצה של תוכנה חוסמת פרסומות, ולזה התכוונתי.... תודה בכל מקרה על התיקון :)

למעלה