מי הדמות האהובה עליכם?

mominman

New member
מי הדמות האהובה עליכם? ../images/Emo118.gif

עכשיו שעברו 11 פרקים, אפשר פחות או יותר לדעת מי הדמות האהובה עליכם. מי היא? הסבירו למה!

mominman

New member
שלי ../images/Emo26.gif../images/Emo118.gif

מהבנים, דניאל. כי הוא חמוד עם שרון ביחד, הוא ילד טוב שעזור לה, ולא יודע.. אני אוהב אותו. מהבנות, יש את עידית, כי זו עידית. את שרון, כי זאת יעל בר זוהר. ואת דפנה, שהיא כמובן ביצ'ית לתפארת

אוי זה קשה

מהבנים את דניאל כי הוא שקסי כזה חחחחח ומהבנות את דפנה כי אני אוהבת תביצ'יות שלה

chiquitito15

New member
עונה...../images/Emo47.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

הדמות האהובה עליי ביותר היא ללא ספק דפנה
היא רעה שכיף לשנוא... יש לה איכויות משחק מעולות, הדמות שלה בנויה וכתובה היטב, המניעים שלה מעניינים, הכל בה מעניין... שלא נדבר על שאיך היא נראית
פשוט אחלה של שחקנית ומגיע לה להיות במקום הראשון אצלי
במקום השני יש את עידית
למה עידית?! כי היא גם רעה שכיף לשנוא... היא מגוחכת, רעה ליצנית כזאת. הדיבור שלה, הצעקות שלה, הרעות שלה- הכל בה משעשע...
היא בעצם ה"שולטת" על כולם, על הבת שלה, על מייק, על אחיה ועל הכל... אני אוהב את הדמות שלה, הדמות הכוחנית, השטלתנית, הרעה
אבל... היא לא רק רעה
מהגברים אני אוהב את דניאל... דניאל הוא אולי צפונבון אבל לא מתנהג ככה. הוא עוזר, תומך ואוהב את שרון- עובדה, מי יגנוב 3000 ש"ח בשביל מישהו שהוא לא אוהב
הוא הרבה יותר בריא לשרון מדין המעצבן הזה. הוא בחור טוב וכ"כ מתאים לה... זה הכל
אחלה של סקר
מצטער אם יצא מגילה

The Castaway

New member
עידית רעה?!

אני חולק עליך. הדמות של עידית אולי מאופיינת כנבל, אבל לא כרעה. זה ברור שהיא סתם מבולבלת, ולא מובנת.

chiquitito15

New member
אמממ...../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

אני חושב שהיא כן רעה... אולי עד עכשיו היא לא עשתה דברים נזביים כמו אחיה למשל אבל צורת הדיבור שלה, ההתנהגות שלה - מהדברים האלה הבנתי שיש פה רעה רעה
ממה היא מבולבלת בדיוק?!
היא דווקא מאוד נחושה בדעתה ומובנת - לא, כי היא נראתה מאוד בטוחה בעצמה בשיחה שלה ושל מייק לפני 2 פרקים, כשהיא ביקשה ממיק לעזוב את הבית עוד היום(!) ולא ויתרה... היא נשמעה מאוד בטוחה בעצמה ושהיא יודעת מה היא רוצה בדיוק ושכולם ימותו!
ועוד אתמול שהיא מתחילה לטפס על יוני- המטרה שלה מאוד מאוד ברורה

The Castaway

New member
אני אסביר לך למה.

היא לא מבינה מה בדיוק קורה ואיך להתמודד עם זה, ולכן היא נוקטת במעשים כאלה קיצוניים. זה לא שאי אפשר להבין אותה.

The Castaway

New member
"אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו".

זה שהיא נחושה בדעתה לא סותר את הטיעון שלי. אני משער שאתה פשוט לא מצליח להזדהות איתה, או שמצבים כאלה, או לפחות דומים, אף פעם לא קרו לך, לכן אתה לא מסכים איתי.

אממ.אמ..אמ...

עידית- כי היא פשוט עידשית היא מצחיקה היא פשוט הורגת היא לפעמים דואגת אך ורק לאינטרסים שלה לא שיש בזה משהו רע תמיד...לפעמים זה גם טוב..
דניאל-כי הוא פשוט כזה נשמה טובה!!!הוא פשוט טובבב
לאון-אפילו שזה רק ההתחלה שלו...אבל הוא פשוט קורע אותי

שלי

מהבנות את קרין גם בגלל שהיא פצצה לא נורמלית
וגם בגלל המשחק שלהשהוא הכי יפה מכל השחקניות שם מהבנים את גיא גם בגלל שהוא חרא,גם בגלל שהוא מצחיק (בני קייזרמן של רמת אביב ג' חחחחח) וגם בגלל שהוא סוטה חחחחחחחחחחח סתם

אני אוהבת את טלי דפנה המהממת

גיא המושלם אוי איזה חתיך אורן שבו שכחתי מה השם שלו בסדרה מי עוד?????.. ליאור מילר המכוער הזה איכסססססססססססססססססס אבל טלי וגיא משמייםםםםםם

Dark Force

New member
../images/Emo99.gifשרון לינוביץ'..../images/Emo56.gif|פגרה|

אני זוכר שראיתי את הסדרה, הייתי בערך בן 6\7, והייתי צופה בה רק בגלל שרון לינוביץ'... יעלי רולז

למעלה